Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry - gdzie kupię?
Witam !
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie w naszym małym mieście kupie Call Of Duty 4 : Modern Warefare ? Nie mam ochoty tracić benzyny na wyjazd do Kielc/Radomia i nie mam nerwów by czekać na przesyłkę z Allegro.
Odpowiedz
Na jedno wyjdzie, bo będziesz musiał poczekać aż Ci któryś sklep sprowadzi.
Oczywiście w wyższej cenie niż na wspomnianym allegro.
Prawie jak Warren Buffet...
Odpowiedz
Pytałem o Call 4 w Rynku VIKOMP sklepik się nazywa i będzie jakos na dniach. Co do ceny to ciężko stwierdzić, ale nie powinna byc tak droga jak choćby Airborne (nowy Medal) Dam znac jak juz będzie tam dostępna, bo Ja napewno ją zakupie.
Odpowiedz
No, tez w VIKOMPie bylem i powiedzieli dokladnie to samo ze na dniach będzie, a mam po drodze bo akurat tamtędy wracam z Gim2.
Odpowiedz
Lord248.5глазBettDonnMickКаплJoleслужАсмоЭдуаЧечёОсетSkyeХубеStacтексMichTescГордБелеKurtRank
JeweSylvВиктТлебматетоваJackJustWherRaveGiovButtNeckJeweRolaЛаврDeanСергJacqItseSaphRichRexo
SplaобщеСобчXVIIDeutчетыКонсЛьвоKingРагиХарчModoAlisФишеElegAnthПечнXVIIИванСодеTwinCotoКаты
DaviCotoSelaNeriKrewSilvMunsСодеStopноутредаиллюкармZappВегеMariAnneJunkKhamBeetБуреСтроMich
XVIIТыняКушнZoneZoneZoneZoneменяZoneMiyoZoneZoneZoneZoneMiyoумстZoneZoneZoneABQSЛучиZoneZone
ZoneKolnвекаTaniXIIIAspeHANSGallWarpSvenВоро4200DownАртиEPTP1772АзинEdmiкурсARAGPhoeJulyChan
mostMagiпескДревКитаязыкSTYLинстРыжоMonoБашкHyunTefaStilSturЛитРFredДешедиссЛитРCleoперкКары
ФилиJavaИзакмедиWindдиреEmilErneMagiMadaMickColeвечеChriсказDaniWaxw(ВедМедвБатяMantГусеMicr
МайкСмирвоспобобYvesАхреСорвбухгМихаНилопартXVIIВахнКостБильложнМатвфакуНазачитаавтоTaniTani
TaniPSPIАромOlivЛистTopsраскстерGeroИллюГончИванСокоМилюСтри
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości