Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasowanie postów
Czemu kasowane są nieustannie posty z tematu o Koronie Kielce?
bo to forum przydupasów korony
Bo liczy się tylko STAR
Gallanonim już Ci wyjaśniam, ale na przyszłość po prostu wyślij pw. Posty są ostro prowokacyjne, zawierają wulgaryzmy lub też naruszają inne punkt regulaminu. Dlatego też są kasowane. Czy ta odpowiedź Cie satysfakcjonuje i mogę zamknąc już ten temat?
dokładnie. skoro nie potrafisz wyrazić swojego entuzjazmu i tego za kim jesteś w cywilizowany sposób to idź na podwórko i pokrzycz jaka to jest korona, forum ma trochę kultury...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
ok zgadzam sie do wulgaryzmow,ale nawet jesli posty sa prowokacyjne ale zawieraja argumenty to w czym problem?To jest forum czy kolko rozancowe ojca Rydzyka?
Sa emocje wiec rozne posty powstaja,chyba ze chcecie sami sie wypowiadac na tym forumHchodzi mi o administratorow/moderatorow) jak jest to w wiekszosci tematow na tym forum.Jest wolnosc slowa i jesli ktos nawet wyraza swoje emocje poprzez kontrowersyjne posty to co?!
poluzujcie sobie troche paski w spodniach wiecej dystansu i bedzie ok
Jestesmy ludzmi wiec mamy prawo bladzic-J...c policje tylko Bog moze Nas sadzic!!!
82 napisał(a):ok zgadzam sie do wulgaryzmow,ale nawet jesli posty sa prowokacyjne ale zawieraja argumenty to w czym problem?To jest forum czy kolko rozancowe ojca Rydzyka?
Prowokujące do kłótni, nic nie wnoszące do dyskusji. Taki też był powód skasowania postów, a jeśli się nie mylę były też jakieś wulgaryzmy. Starajmy się trzymać pewien poziom dyskusji, dacie rade?Smile
Damy radę Smile
To ja zamykam. Smile
A w przyszłości piszcie na PW. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości