Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mag Burger najstarszy lokal?
nie no litości :mad:
Skoro mój ton wskazuje na brak szacunku to co trzeba zrobić z panem Biołym, który co krok kogoś obraża na tym portalu. Co do tych wypowiedzi to szkoda na was czasu skoro waszym zdaniem zawód kelnera to: "wprowadzanie miłej atmosfery przy stoliku klienta". Może nałożycie nam - kelnerom czapeczki pajaca i będziemy Was - PAŃSTWO wielkie bawić. :lol:

Dałabym sobie głowę uciąć , że nie raz trafił ci się KATE, człowiek (o ile w tym zawodzie pracujesz) , który wyprowadzał cie z równowagi tak, że wchodząc na zaplecze miałaś ochotę płakać, ale z podniesioną głową szłaś i obsługiwałaś jak należy. Nie mówię że jestem ideałem kelnerki. ale mówię by nie traktować nas jak służące tylko jak ludzi równych sobie. Ja idąc do restauracji nie wymagam od kelnera czy kelnerki by skakały obok mnie.

Co do EUROPY... :/
hmm... co tu porównywać
Hotel z knajpą podrzędną
Skoro tak do tego podchodzisz Kate to może z Hiltonem Warszawskim porównaj obsługę w star.:lol: Wink
To tyle co mam do powiedzenia. Jeśli mamy to roztrząsać to może ktoś podrzuci temat na forum "najgorsza kelnerka-najgorszy kelner Starachowic" bo tu o czym innym pisać powinniśmy.

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Kelner czy kelnerka mają być mili i pomocni w końcu za to im płacę. Jeśli to za wiele pora myśleć o zmianie zawodu.
''Lepiej pisać o fajnej babce z cyckami, niż o głupim polityku''
http://www.superkoncerty.fora24.net
http://pinotv.pl/kanal/super-koncerty
http://www.facebook.com/tylkotu
Odpowiedz
popieram Smile Big Grin
Odpowiedz
W MagBurgerze jest tak:
JuV: Dzień dobry, proszę shakeaSmile
Pani spzredawczyni: Nie ma
JuV:To zapiekanke
Pani sprzedawczyni: Nie ma
JuVBig Grinlaczego nie ma?
Pani spzredawczyni:<olewa ciepłym>
JuV:<wychodzi w zażenowaniu>
Ile razy bym o te produkty nie spytał ich nie maSmile Co do sheaków nawet w lato. Chyba tylko dwa razy fuksem udało mi sie je tam dostac apytałem często. Z sosami do pizzy też były niezłe jazdy jak dostałem je w jakiejs foliowej torebeczce, z ktorej sie wylewało... Teraz to pomału wraca do normy z tego co widzęSmile
Odpowiedz
Drugi post bo od tamtego mija sporo czasu. Dziś dialog się powtórzył! Do tego zamawialiśmyz kolegą równo i to samo i co? Pani, która mi przyjmowałą zamówienie stała i użalała się głośno, że nie rozumie czemu ją kierownictwo napierdziela, że jest powolna (patrzyłem trzymała bułe w ręku i nic nie robiła) w międzyczasie takie samo zamówienie jak moje odebrała babka, która była grubo po mnie w kolejce do zamówień, a ja czekałem bo pani się użalała. Pytajcie zawsze o shakea i zapiekanki beka jest Smile Maszyna do shakeów ponoć nie działa (nie omieszkałem zauważyć ze gdzieś od roku) a tajemnicy zapiekanek nikt mi nigdy nie wyjaśnił. Miła pani z magburgera jeśli to dziś pzreczyta mnie skojarzy i nastepnym razem napluje mi do jedzenia. Wiem, że to nie mcdonald, ale po co na tablicy tzrymac od lat(sic!) pozycje, których nie maSmile
Odpowiedz
przestałam tam chodzić bo nie lubię być obsługiwana z wielką łaską jak to panie z mag burgera mają w zwyczaju traktować klientów.
Odpowiedz
aajkk od dziś zostajesz głosem myśli mej, a przynajmniej w sprawie magburgera. Ja jak juz tam ide to pijany zazwyczaj i jest mi wtedy łatwiej Smile
Odpowiedz
zawsze jest wyjscie mozna zamówic przez tel ale wtedy pewnie z 2h sie na cokolwiek czeka
Odpowiedz
matix myślę, że dań jakich nie ma na miejscu to i na telefon nie dowioza hehe xD
Odpowiedz
Dlaczego sanepid nie skontroluje tej "gastronomii" pod względem czystości i przede wszystkim jakości serwowanych tam potraw.Pierwszy i ostatni raz tam byłem.Dlaczego?:
-na podłodze "walają" sie widelce plastikowe,resztki potraw,na parterze jest badzo zimno(słabo grzeją)
-zakupiłem placka po zbójecku i napój Nestea(żadnych soków tam nie mają).Oczywiście kubka do napoju nie dostałem,łaskawie po podwójnej prośbie o kubek podano mi go.Po około 15 minutach(standardowo-ok) podano mi danie główne(placka po zbójecku).Wróć!!!.Sam musiałem go odebrać-samoobsługa.Zapytałem się o nóż i widelec-zdziwiona "miła" Pani powiedziała że nie mają metalowych,tylko plastikowe-takie jak do kebaba.Ciężko plastikowymi sztućcami ukrajac mięso-ale co tam.Najlepsze było później,to co znalazłem z tym placku po zbójecku przechyliło szalę aby opuścić tą"gastronomię".Zamiast mięsa pełno chrząstek,sam placek okropny-surowy w środku-wyglądał jak zakalec.
Jak wszystkie potrawy są takiej samej jakości to ja dziękuję.Zastanawia mnie tylko czy właściciel tej knajpy wie co jego pracownicy podają i w jaki sposób.Ludzie chyba wiedzą,bo wieczorami to tylko piwo tam piją na górze,na parterze ten kto cos zje to po raz ostatni,później ma skutki uboczne.
Gdzie w Starachowicach jest dobry fastfood oraz restauracja,gdzie można dobrze zjeść,ale wieczorem np o godz. 20.00
Smakovita-zamykają o 19.00
Inne propozycje?
Odpowiedz
Poczekaj do końca roku na MC Wink

Ja czasem jadam w Eurosmaku i nie narzekam, choć nie wiem, czy otwarty o tak późnych porach.
Odpowiedz
Ja proponuję "Gospodę Wygoda". Bardzo dobre jedzenie, placek po zbójnicku najlepszy w mieście, a i czynne jest do późna. Minusem jest to że na wylocie z miasta znajduje się ta knajpka.
Odpowiedz
Widzę że nie tylko ja mam takie zdanie o Magburgerze w Rynku.Zgłoszę ten syfiasty bar do sanepidu-ktoś musi sie wziąć za tych trucicieli.Poniżej inne wybran posty(jest ich mnóstwo):

Dankan - 2011-08-07, 08:45

--------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj miałem nieprzyjemność jeść hot-doga z mcBurgera z rynku. Wszystkim którzy chcieliby popełnić ten błąd i coś tam kupić niech najpierw sprawdzą czy produkty są świeże!!! Parówka jaką dali do hotdoga była stara i śmierdząca, w wyglądzie przypominała starą pomarszczoną dermę To samo co miało być surówką... Masakra. Ostatecznie do jedzenia nadawała się sama bułka, ale jak ktoś chce sobie kupić i zjeść samą bułkę to idzie do sklepu z pieczywem a nie do fastfooda Wszystkim odradzam lokal mcBurger ale jak ktoś lubi eksperymentować z i być może narażać się na perturbacje żołądkowe to jego sprawa. Mój hot-dog prawie w całości trafił od razu do kosza. Szkoda że wziąłem na wynos i dopiero w domu zobaczyłem co to za wynalazek, bo żądał bym zwrotu kasy za tą starą, śmierdzącą parówkę
--------------------------------------------------------------------------------
pawelizda - 2011-08-07, 11:06

Dankan napisał/a:
Wczoraj miałem nieprzyjemność jeść hot-doga z mcBurgera z rynku. Wszystkim którzy chcieliby popełnić ten błąd i coś tam kupić niech najpierw sprawdzą czy produkty są świeże!!! Parówka jaką dali do hotdoga była stara i śmierdząca, w wyglądzie przypominała starą pomarszczoną dermę To samo co miało być surówką... Masakra. Ostatecznie do jedzenia nadawała się sama bułka, ale jak ktoś chce sobie kupić i zjeść samą bułkę to idzie do sklepu z pieczywem a nie do fastfooda Wszystkim odradzam lokal mcBurger ale jak ktoś lubi eksperymentować z i być może narażać się na perturbacje żołądkowe to jego sprawa. Mój hot-dog prawie w całości trafił od razu do kosza. Szkoda że wziąłem na wynos i dopiero w domu zobaczyłem co to za wynalazek, bo żądał bym zwrotu kasy za tą starą, śmierdzącą parówkę

Od dwóch lat bez zmian. A właścicielowi to zapewne wisi. Kto tam chodzi???
Iwan - 2011-08-07, 17:19

Jedzenie z mgburgera TRAGEDIA!! Szkoda komentować. Mnie odpowiada np tego typu jedzenie z Romy. Z Jockera pizzy nie jadłem ale podobno OK Smile
Borys - 2011-08-08, 19:18

Fakt w magburgerze jedzenie jest fatalne ale gorsze moim zdaniem jest w Margericie. i nie mówię tylko o fastfoodach ale o różnych potrawach, jakie tam serwują. Jadałem tam różnego rodzaju spagetii, sałatki, surówki, placki "po różnemu" które mają zawsze ten sam mianownik - są pozbawione smaku! Tak jakby jadło się papier. Fajny lokalik, można posiedzieć ale jedzenie na prawdę żenujące. Jeśli chodzi ofastfood to euro smak jest OK, a sama pizza to dagrasso/maska. Czasem też zjem kebaba od Salema i nie mam większych zastrzeżeń choć do doskonałości to wieeele mu brakuje
Cosmo - 2011-08-08, 20:45

Jakby w mag burgerze popracowali trochę nad jakością sprzedawanego jedzenia wszytko byłoby OK. Ponieważ kebab za 10 zł jest na prawdę duży. Może gdyby mięso mniej obciekało w tłuszczu, byłoby to bardziej zjadliwe. Za te same pieniądze w mniam mniam dostaję porcję dwa razy mniejszą, więc też żenada. Mam pomysł, niech mniam mniam robi porcje jak w magburgerze, albo magburger niech zadba o jakość, a klienci będą bardziej zadowoleni. Bo na chwilę obecną w mieście nie ma gdzie zjeść dobrego kebaba, no chyba, że w Salomo, ale to też zależy... bo czasami to te ich kebaby wyglądają jakby się we frytkownicy robiły, tyle oleju.
Przylga - 2011-08-09, 14:33

Roma OK Mag Burger i kebab24h - ohyda !
Odpowiedz
Ja pamiętam, że ładnych pare (ok. 5) lat temu w okresie letnim wybrałem się na hamburgera do MagBurgera w rynku. Odczekałem, odebrałem, wziąłem się do jedzenia. I po zjedzeniu ponad połowy oczom moim ukazała się plama pleśni na bułce, skrzętnie schowana pod papierkiem... :/
Nie muszę chyba dodawać, że od tamtego czasu szerokim łukiem omijam to miejsce.
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Więc jeśli chodzi o MB w rynku to nigdy tam problemów z jedzeniem nie miałem. Obsługa daje wiele do życzenia, raz stałem z 5min przed kasą a one nie raczyły podejść i zapytać w czym pomoc, więc wyszedłem. Tyle mogę im zarzucić. Za to spore rewolucje żołądkowe miałem po wizycie na dolnych.
Odpowiedz
Wiki402.6мышцPERFRemiредаNeveHighМианJeweокисalbaMileManyСодеShowSupeKurtМамаБурыянваТумаСоде
UltiдиссКостАлекComeMaurPascнемеКязиThesвперIvanзащиЕрмаRainБеляXIIIМироАнатWillMagaДобрКоро
GarnТринИллюHenrредкрепрпротязыкELEGИнфоELEGXIIINameSelaRubyПомеЛибиТилаMarkгодаКоваШухоГайд
RichRobeELEGCircAdidSelaSelaБарбVentPALIКалиavosModoZoneКириGuntMinoустрвузоГалоCircPier(194
ZoneоднаZoneZoneZoneZoneKarlZoneфакуПА22ZoneZoneZoneZoneZoneИллюпримZoneZoneZoneгорк9003Zone
ВиктпотевопрпродсемьNardSamsProlSimsКорнкуклJardToveИталРазмСарбMistКитаThisNormсредрассMast
АртиEducязыкЛыткволоВысоMakuThatwwwdRoweкубиViteBoscCalvDarlклубЛитРprodХониFantBerlЛитРLinu
JohnМалаВласАндрAcadСибиKariHonoRainXVII(ШкоPaul«СовAddeMeraAngeCabaБессзаня(РасMorwJavaHoly
DebiлисиНизоEnjoMothДейкOpenмузестихЗахаУлитРуслСобеMichСодеXVIIШимаЛужксторСороАРакпродпрод
продВатаHideТимчАбыздизавыруПимеСодеГарсврачТопоPrelФилиMarc
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości