Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na andrzejki ??
zbliża się koniec miesiąca.. wiadomo Listopad - Andrzejki... gdzie wybieracie się lub polecacie wybrać się na imprezę andrzejkową ?? może ma ktoś jakieś bliższe info na temat imprez w mieście ?? Senator, Europa. itp...
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
No Andrzejki to w domu jedynie...
Przecież trzeba sobie powróżyć i dowiedzieć "conieco" o przyszłości :mrgreen:
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
Odpowiedz
Jedno jest pewne - w Andrzejki będę pił alkohol. :->
Odpowiedz
a gdzie panie czapku ??
UWAGA !! Gryzę

Odpowiedz
Cytat:a gdzie panie czapku ??

A pieron wie. Zobaczy się. Wink
Odpowiedz
w europie podobno cos tam maja dzialac, pewne w iguanie tez, a co do senatora to narazie cisza
Odpowiedz
Ale skucha Andrzejki zrobiliśmy sobie w sobotę a teraz brak funduszy :-(
Wiedzialem żeby poczekać ten jeden tydzień :evil:
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
no to ci powiem ze nie zabrdzo sie popisaliscie Smile , ale jeszcze masz pare dni na zorganizowanie fundusza operacyjnego
Odpowiedz
A może by tak w te andrzejki na szybko wszyscy razem gdzieś sie zebrać (ludzie z forum) pogadać pogdybać i sie poznać?
Odpowiedz
Cytat:A może by tak w te andrzejki na szybko wszyscy razem gdzieś sie zebrać (ludzie z forum) pogadać pogdybać i sie poznać?

W sumie niegłupi pomysł. Chociaż mam misję od Bio3ego żeby Cię zwerbować do Senatora. Smile
Odpowiedz
nieglupi pomysl jalepszy bylby strych na taka okazje
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Cytat:w europie podobno cos tam maja dzialac, pewne w iguanie tez, a co do senatora to narazie cisza
Amsterdam (w Europie)-1grudnia,wjazd 20zł w tym drink.
W Senatorze również 1 grudnia,impreza w klimacie house,wjazd 10zł.Tyle,że do posiedzenia przy piwku to w sam raz,ale żeby się pobawić to już porażka.Wiele zmieni klub który tam powstaje,ale narazie jest jak jest.
Iguana-chyba tak jak co sobotę,czyli 10zł.
Odpowiedz
e tam gadasz Enzo. w senatorze uwierz mi że da się wybawić i to nieźle. mnie się o uszy obiło przez grono że impra w senatorze ma być 30... ale plakatów żadnych z tej okazji na mieście nie widziałem..
UWAGA !! Gryzę

Odpowiedz
[Obrazek: thumb_474c6aa5c5687312814698.jpg]

Zapraszam na imprezkę w Orbicie wjazd jak zwykle za free od 18 lat
Odpowiedz
Cytat:e tam gadasz Enzo. w senatorze uwierz mi że da się wybawić i to nieźle. mnie się o uszy obiło przez grono że impra w senatorze ma być 30... ale plakatów żadnych z tej okazji na mieście nie widziałem..
No wiesz,jak się uprzesz,kilka piwek wypijesz to i pobawić się da bo sam tam czasem zatańczyłem.Ale sam wiesz jak to wygląda z tym niby parkietem do tańczenia.Klimat ok,jeśli tak będzie w klubie w HS to będzie dobrze.
EDIT:A co do samej imprezy to racja,jest jednak w piątek 30-ego.
Odpowiedz
W Senatorze jest coś. Wiem że wstęp za 5,- ale nie chciało mi się czytać dalej ulotki :-P
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
Odpowiedz
Z tym wstępem to jest chyba tak zawsze,ze na plakacie 5zł a w rzeczywistości 10zł.
Odpowiedz
witam to jak jest wreszcie z tymi ostatkami ? kiedy są organizowane w piątek czy sobotę?? i czy ma ktoś nr żeby sobie zamówić rezerwacje stolika w iguanie . jak coś to proszę na PW
Odpowiedz
to zalezy gdzie , w piatek jest andrzeja i masz cala noc na szalenstwa, a w sobote w teorii do 24, ale to tylko teoria, wybor nalezy do ciebie
Odpowiedz
siemano panowie, rozmawialem przed chwilka z właścicielem iguany i najlepiej isc samemu osobiscie do lokalu, w kazdy dzien tygodnia od godziny 17, i tak zarezerwowac, bo na telefon to troszke ciezko, chyba ze mu wyslesz swoje zdjecie mms Smile
Odpowiedz
elo
a nie wiecie jak z wiekeim w europie?? bo nie wiem czy mi dziewczyne wpuszcza jak ma 18 lat Smile
pzdr
Odpowiedz
Wsz?dzie ju? si? o tym mówi- w Europie jest od 21 lat.
Odpowiedz
Ech ????
Odpowiedz
Cytat:Ech ????

Co "Ech"?? :?:
Odpowiedz
To si? chyba tyczy mojej wypowiedzi to Ech.Tylko tyle,?e ja napisa?em to wczoraj poprawnie.Dzisiaj wchodze na forum a tu jakie? znaki zapytania.Próbuj?c z edytowa? wyskoczy? mi taki b??d:

INSERT INTO phpbb2_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 7115, word_id, 0 FROM phpbb2_search_wordlist WHERE word_text IN ('wsz?dzie', 'ju?', 'si?', 'tym', 'mówi-', 'europie', 'jest', '21', 'lat.')
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości