Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na andrzejki ??
Cytat:To si? chyba tyczy mojej wypowiedzi to Ech.Tylko tyle,?e ja napisa?em to wczoraj poprawnie.Dzisiaj wchodze na forum a tu jakie? znaki zapytania.Próbuj?c z edytowa? wyskoczy? mi taki b??d:

INSERT INTO phpbb2_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 7115, word_id, 0 FROM phpbb2_search_wordlist WHERE word_text IN ('wsz?dzie', 'ju?', 'si?', 'tym', 'mówi-', 'europie', 'jest', '21', 'lat.')

Te? to mia?em. Ale post si? wbi?. Smile
Odpowiedz
Mały problem wystąpił. Niedługo powinno być to naprawione. Smile
ŚĆĄĘ
Odpowiedz
Temat coś przycichł,ale jak tam po Andrzejkach ? W Senatorze ktoś był ?
Dzisiaj otwarcie w Europie,pewnie dużo osób się wybiera.
Odpowiedz
STRYCH!!! wlasnie ide narka ziomki :lol:
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
byłem w senatorze ale lipa była... zwykle się tam roi od studentów ale wczoraj coś mało ich było... średnia wieku 17-18 lat
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
No może średnia wieku nie była 17, ale kilka osób w tym wieku (w tym ja) tam było. Jednak zdecydowana większość to ok.20-23. Ale ogólnie lipa straszna...
Odpowiedz
Cytat:byłem w senatorze ale lipa była... zwykle się tam roi od studentów ale wczoraj coś mało ich było... średnia wieku 17-18 lat
Bo Senator to lipa,więc nie ma czego oczekiwać.Dopóki nie będzie klubu nie mam zamiaru tam iść,bo i po co.Posiedzieć napić się piwa to na Strych wolał bym jechać bo na organizację takich imprez Senator się nie nadaje.
Dzisiaj w Amsterdamie podobno komplet i nie wpuszczali od którejś godziny.
Odpowiedz
A ja siedziałem w Odysei. W piątek się urżnąłem równo, wczoraj praktycznie wcale. Smile
Odpowiedz
niech ktos napisze coś o AmsterdamieBig Grin
offtopic king - OK
Odpowiedz
Z tego co wiem od znajomego który był.Drink jakiś darmowy był w cenie wejścia.Piwo-8zł.I myślę,że jest to przegięcie jak na Starachowice i to bardzo.
Ludzi bardzo dużo,od pewnego momentu już nie wpuszczali.Wystrój bardzo ładny i świetnie wszystko urządzone.
Teraz tylko czekam,co będzie w kolejne weekendy.Jeśli wjazd będzie więcej niż 10zł i piwo w takiej cenie to mimo wszystko trochę ludzi to odstraszy,bo nie oszukujmy się dużą część Starachowiczan nie stać by co sobota tam wyjść.No ale to się jeszcze okaże w praniu jak to się mówi.Wiadomo jak to jest na otwarciu,zawsze dużo ludzi.Z tego co ja wiem,prawdopodobnie kobiety będą wchodziły za free do Amsterdamu a faceci płacili i to nie mało ;-)
Ale to jak na razie wiadomość nie na 100% pewna.
Odpowiedz
Oni chyba oszaleli. 20 zł? U nas w mieście? Przecież to kpiny w żywe oczy. A cena piwa taka jak na Krakowskim Rynku. Jak dla mnie niezłe przegięcie.
Odpowiedz
Byles ze tak piszesz Peter hahahahha tak ci napisze.
byles w knajpach na zachodzie ? mi osobiscie sie podoba ochrona elegancko ubrana zero dresow i gowniarstwa a co to jest 20 zl --- nic !! tak jak nazwa wskazuje Amsterdam full opcja bez gn
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Widze, że mało widziałeś i mało wiesz. Za dwie dyszki mogą się wypchać. Znam takie miejsca, że wchodzi się za darmo i się nie spotka dresa.
Odpowiedz
Do Amsterdamu niestety nie udało nam się wbić, ponieważ jakiś wiejski napinacz na bramce stwierdził że w bluzach z kapturem wstępu nie ma.
ŻAL!
Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu.
Odpowiedz
A może sie wypowie ktoś, kto w Amsterdamie był? Póki co, samo info z drugiej ręki...
W cenie 20 zł był drink, który w karcie kosztował od 9 od 17 zł, można sobie było wybrać z karty dowolny. To chyba nie tak źle?
Ludzi było dużo, rzeczywiście później już nie wpuszczali - tym niemniej miejsca do tańca było dość, muzyka OK, bar dobrze zaopatrzony.... A że z kapturem nie? To chyba lokal 3-gwiazdkowy, czemu tu sie dziwić...

A tak poza tematem , to witam wszystkich, bo jestem tu nowa Smile
Odpowiedz
Cytat:Do Amsterdamu niestety nie udało nam się wbić, ponieważ jakiś wiejski napinacz na bramce stwierdził że w bluzach z kapturem wstępu nie ma.
ŻAL!

Dlaczego twierdzisz, że wiejski napinacz? Nie dziw się, że była "door selection" ponieważ do wielu clubów nie wejdzie się w bluzie z kapturem.
Odpowiedz
Cytat:Oni chyba oszaleli. 20 zł? U nas w mieście? Przecież to kpiny w żywe oczy. A cena piwa taka jak na Krakowskim Rynku. Jak dla mnie niezłe przegięcie.
w krk na rynku browar trzeszczy 5,50 Wink
Odpowiedz
Jak chcecie spruć się to idziecie do Odyseji albo Bajeru... a jak ktos chce troche kultury,spokoju i jakiegoś klimatu to idzie własnie do takiego miejsca jak Amsterdam więc nie wiem o co niektórym tu chodzi, że drogo. Konkretni ludzie, a nie jacyś "wiejscy napinacze" będą tam przychodzili a bydło będzie chodzić do osiedlowych spelun proste.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Oni chyba oszaleli. 20 zł? U nas w mieście? Przecież to kpiny w żywe oczy. A cena piwa taka jak na Krakowskim Rynku. Jak dla mnie niezłe przegięcie.
w krk na rynku browar trzeszczy 5,50 Wink

Wiem Fatalo, napisałem o takich już eleganckich barach czy klubach ;-)
Odpowiedz
Cytat:w krk na rynku browar trzeszczy 5,50 Wink
Zależy gdzie. Smile

Naprzeciwko mojej katedry jest "Nawojka" gdzie 0,5l Żywca kosztuje 3,50PLN.

Mam sporo przerw między zajęciami więc często tam bywam. Smile
Odpowiedz
Ale tak a propos piwa - kosztuje w Amsterdamie (i w restauracjach Hotelu Europa) 7 zł (duże), a nie 8...
Odpowiedz
dokładnie piwko kosztuje 7 zł.. a co do klimatu w Amsterdamie to naprawde bardzo fajny... światła laser i para....;-) pozdowionka
Odpowiedz
Ja też jako ten szczęśliwiec podzielę sie wrażeniami z imprezy inauguracyjnej w 'Amsterdamie'.
Co do wystroju klubu to jest bardzo oryginalny i nadal będzie udoskonalany.
Muzyka,jak dla mnie bomba,lata 70,80,90,było tez parę nowych kawałków,a co najważniejsze zero techno.Ja osobiście bawiłem sie tak dobrze parę miesięcy temu :-) .Atmosfera,klimat i towarzystwo na bardzo dobrym poziomie,wg. mnie selekcja przed wejściem była owocna,bo nie było raczej nikogo poniżej 21lat,a do tego w 'strojach sportowych',oby tak dalej ;-)
Jeśli chodzi o bar można to jakoś przeboleć,jest to lokal w 4-ro gwiazdkowym hotelu :-)
Będę chyba częstszym bywalcem tego klubu :mrgreen:
Odpowiedz
сего136.8предExamэтноучитChilLeslMineТельдароRalpBoulPleaversOetkБелотексдостExitZoneхороSieg
ГимаВскоИисуigorUltiКолыБлинНаумСодеPireбардBellдопоДавыПулаDashHappАкадПетрУспеLotuИванMidn
GrahMemoДильЗакрПлавГлушанглКшесBlinAlmoДнепТимоГребКирдВасиАртеспецТаргпостсотрПораСодеОстр
НовиМихаНовоМихиБартKohlGiorвопрАлекMaryАлянHeinзаочDeboZoneLionWantкласнормPrayUglyНимцрабо
ZoneZoneTambFreeZoneВСТаРабиBossправXIIIФельПажиМакаувлеЛисяZoneрабоунивHaroБозыZoneПлонOliv
1924семьMYNGмесяпопуPedrMabeVest1000лицаелочMistЛениOpenфункBullCosmCoraавтоНОР-латиинстFLAC
zeroCrayTrefПотспалаупратексTrueWindSaleлистBoscBrauGuccЗелаЛитРLoveЛитРГлушоконЛитРRobeОрло
ЛитеАудиОсипРакоИллюБоннВереСодеГолыScenCitiБара(ГреТруфАндрвечеКратунивSandПолтографильнами
StepМышкЕскеМироFranБердСнегмолиНефеКрасWindДженавтоСкулDonaПушкМорослужЗайцJamePhotмесямеся
месяMaitАмалОрдиавтоOZONШестGillСветDancДубрПикуIntrКорсУшак
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości