Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na "bal" Sylwestrowy?
Czy wie ktoś coś więcej o imprezie z Dj'ami Nanokiem i Goldchickenem w Senatorze? (wjazd 15zł), czy trzeba zaklepywać jakoś miejsca czy płaci się przy wejściu itd
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
Odpowiedz
Ja wiem tylko tyle, że mamy z chłopakami zarezerwowany stolik. Bo może tam być tyle ludzi, że bez rezerwacji stolika wolnego nie znajdziesz. Ale szczerze powiedziawszy, dokładnych szczegółów nie znam.
Odpowiedz
Ja Mam do odsprzedania 2 osobowe zaproszenie na sylwestra w spółdzielni mieszkaniowej przy basenie na wojska polskiego . Cena 270 zł para do małej negocjacji . PILNE
Odpowiedz
Jak nastroje po sylwestrowej imprezie ?
Odpowiedz
No właśnie,jak na Sylwestrze w Amsterdamie ? Senatorze,Iguanie ? Albo na Szlakowisku ktoś był o północy ?
Odpowiedz
Ja byłem w Senatorze, szału nie było, ale OK. Pokaz fajerwerków w mnie udany. Muzyka była całkiem niezła, no a co do cen to wszyscy wiedzą jak jest.
Odpowiedz
no pokaz fajerwerków był naprawde dobry. someone a twoim zdaniem na której sali muza była lepsza ? interesuje mnie wasza opinia bo ja grałem z yezzim na sali gdzie organizowane było house party.
Odpowiedz
Powiem ci szczerze, że swobodnie można było się bawić i tu i tam. W zasadzie ciężko było powiedzieć gdzie było lepie :-) Przynajmniej mnie podobało się na obu salach.
Odpowiedz
Mystic to imprezka była na dwóch salach,tak ? na jednej Ty z Yezzim,a na drugiej Goldchicken ? I wejście 15 zł na tą imprezę było ?
A ktoś się wypowie jak w Amsterdamie,ile ludzi,jak ''menu'' co miało być w cenie zaproszenia i jak muzyka grana przez DJ Janusza ? Iguana ? Prosimy o relacje :-)
Odpowiedz
dokładnie tak jak mówisz, ale jak było w amsterdamie czy iguanie to nie mam zielonego... ciesze sie ze wam sie podobało juz zapowiadam ze takich i jeszcze lepszych (mam nadzieje ) imprez będzie wiecej.
Odpowiedz
Bardzo mi się podobało na szlakowsku, spokojnie, wszyscy mili, fantastyczny pokaz fajerwerków przygotowanych przez studio FINEZJABig Grin
Odpowiedz
Po pierwsze, to w Amsterdamie grał Dj Maciek nie Dj Janusz, po drugie to jak już ktoś zdążył napisać na tym formu, w menu były paluszki i krakersy :lol: naprawdę nie wiem skąd ludzie biorą takie głupoty
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
A ja nie wiem skąd w Tobie tyle złośliwości.
Słuchaj,ja zapytałem poważnie.Kilka osób odpowiedziało normalnie tylko nie Ty.Dlaczego- nie wiem.
Pisałem o DJ Januszu bo o ile pamiętam to taka informacja była na stronie samej Europy,więc nie rozumiem.O menu także zapytałem bo miało coś być w cenie zaproszenia.Czy tak ciężko udzielić tych kilku krótkich informacji skoro byłaś na Sylwestrze w Amsterdamie ? I podzielić się z nami spostrzeżeniami z tej imprezy ?
Odpowiedz
Odnosisz mylne wrażenie jeśli myślisz,że pełno we mnie "złości". Zastanawiam się czasem czy tak trudno jest sprawdzić coś zanim się o tym napisze? Na stronie internetowej było napisane, że zagra Dj Maciek, takiej też informacji udzielały Panie z recepcji.
Enzo, nie ciężko jest mi napisać, że bawiłam się świetnie i z pewnością zrobię to raz jeszcze to przy najbliższej okazji. Ciężko jest mi patrzeć na niektóre głupoty jakie są tu wypisywane.
Pozdrawiam
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
Dobrze,mój błąd widocznie nie zauważyłem że będzie grał DJ Maciek a nie DJ Janusz.
Ale nie odpowiedziałaś na pytanko ;-) Możesz napisać coś więcej o Sylwestrze w Amsterdamie ? Ile ludzi,jakie było to menu w cenie zaproszenia.Chciałbym i nie tylko pewnie ja dowiedzieć się jak się bawili starachowiczanie.O Senatorze już wiemy,o Szlakowisku też ktoś coś napisał.Jeszcze nikt nic o Amsterdamie i Iguanie.Pozdrawiam.
Odpowiedz
W Amsterdamie zaproszenia kosztowały (jak już wcześniej pisano) 90 zł z rezerwacją i 75 bez - a tak naprawdę było dostawione kilka małych stolików więc praktycznie każdy mógł usiąść. Grał DJ Maciek (Janusz grał na Andrzejkach). Grał muzykę różną, głównie house, ale na życzenie też taneczne standardy Wink czyli dla każdego coś dobrego... no, może z wyjątkiem disco polo Big Grin. Po północy po sali kręcił się jeden pan reporter i organizatorzy obiecują, że fotki pokażą się wkrótce na stronie hotelu.
W bufecie były m.in. (piszę tylko co ja jadłamWink ) - ciasta, owoce, wędlinki, pasztet, koreczki, jajka faszerowane, sałatki siakieś, a nawet kiszone ogórreczki... a po północy gorący żurek. O północy toast szampanem i pokaz fajerwerków na parkingu - bardzo efektowny. Jednocześnie na górze w hotelu był bal, z którego goście też mogli schodzić do Amsterdamu, więc odwiedzali nas i na parkiecie praktycznie cały czas był komplet - mieszane towarzystwo, integracja góry z dołem, jak to ujął DJ.
Wyczerpująco opowiedziałam?
Ja niestety odpadłam o 2ej, więc nie wiem, o której się skończyło. Smile
Pozdrawiam - autentyczna uczestniczka imprezy w Amsterdamie, howgh.
Odpowiedz
aha, a ludzi było na początku (bo nie licząc tych z góry) na oko około setki, po wymieszaniu było dość gęsto, więc wydaje mi się że ok. 150
Odpowiedz
a propo zdjęć jesli ktoś ma fotki z senatora to bede wdzięczny za wrzucenie na jakiś serwer
Odpowiedz
Jakieś propozycje na tegorocznego Sylwestra? Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Co ze Strychem, 123 i innymi kawiarnio-pubami w mieście? Słyszał ktoś coś?

Myślicie, że jest jeszcze jakaś impreza, na którą nie wyprzedano wszystkich biletów?
"Nullius in verba"
Odpowiedz
Na strychu to chyba będzie standard,tak jak w tamtym roku,chyba ze wymyśla coś innego.
When Hell is full,the dead will walk the earth
Odpowiedz
a wiecie może co będzie na Szlakowisku??Smile
Odpowiedz
http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?...ht=top+one
Odpowiedz
Anttu, chillout
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Witam,
Gdzie jest coś takiego jak Rene ? i czy był tam sylwester urządzany ?
Nie wiem czy nie poprzekręcałem nazw Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości