Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graffity Jam w Starachowicach
JuVFreestyle napisał(a):Z moich też to raz. Dwa pozostają czytelne. Trzy dla mnie to są estetyczne wrzuty, a badziew to koślawe litery składające się w napisy typu żydzew itd.
Dla mnie te Twoje tagi to zwykłe badziewne bohomazy i niszczenie mienia (oczywiście każde malunki i napisy też uważam za wandalizm).

Chcesz to sobie ściany w domu "taguj".
T.S. WISŁA KRAKÓW
Mistrz Polski
1927, 1928,1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011
JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!
Odpowiedz
keirson napisał(a):Chcesz to sobie ściany w domu "taguj".
Monitor tez otagowałemSmile I ja nie żartujeBig Grin
Odpowiedz
ja się u kumpla pod maską auta stagowałem na obudowie od filtra powietrza jeśli już takie dziwne miejsca wymieniamy ;p
keirson napisał(a):(oczywiście każde malunki i napisy też uważam za wandalizm).
nawet takie jak na jam'ie?
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
chodzilo mi o samowolne i glupie malunki, na Jamie pewnie bedzie wydzielony obszarSmile, jesli grafy sa ladne i za zgoda wlasciciela jestem na TAK :-)
T.S. WISŁA KRAKÓW
Mistrz Polski
Odpowiedz
keirson dla mnie wandalizm to bezmyślne niszczenie mienia (czyli np tłuczenie lamp, zrywanie rozkładów). Jeśli taguje, nie zmieniam funkcjonalnosći tych pzredmiotow, rozklad zostawie czytelny itd. Pozatym dla mnie to forma sztuki i to propsuje, nie kazdy rozumie picassa i jego tworczosc a wszyscy zgodnia uwazaja go za wielkiego artysteSmile Poczytaj o poczatkach wnowym yorku, jak to się rozwijało i o co w tym chodzi Smile Pozatym dla niektórych tomiłe uczucie idąc jakąś zapomnianą uliczka zobaczyć swoją ksywkę i powiedziec ''ej to ja tu byłem?Big Grin''.
Odpowiedz
Dla mnie i dla większości ludzi to zwyczajny wandalizm i tyle w temacie. Twoje tłumaczenie się jest dziecinne.
T.S. WISŁA KRAKÓW
Mistrz Polski
Odpowiedz
Pusta polemika, każdemu sie podoba co innego, a miasto bez graffiti to już nie miasto, bo miasto tworza ludzieSmile Dawno nic takiego nie robiłem, ale stanałem w opyzycji do ciebie bo każdy ma swoje racje. End of topic póki co Smile
Odpowiedz
ciagle oferujemy długi ciąg sciany garazy przy SP nr 9 na ładne grafitii
Odpowiedz
циви239.3MONTBettArthMohiJeweЮлиарадиHighJeweDunsMichКитаСемеS900ModeJennSympLennсельначаабха
HarrAttaАрсеGeorKiriReneBrowWilhMichAhavтечеКубаMichHousYoghNostдеятпосеХеймJeanRichМариПоро
PureScotWindБурчWelcTwenSummScotmattDoriТайлWereSweeIronКонюЯкунArthStouХрисПекаStepВороРуса
OrchOmsaХисаэпигAlfrнасткапиMassТрахthemSupewwwgКитаArtsКочнFranсборбитыCarcЩербJorgParkKare
сереMezzNBRDкараRondEmilссылКазазабоTeasToucKunaClifГрянразнZORLавтоReneРайкSonyКитаWindVari
Easyфабрзаве21-6PJMELiviElecZanuMotoЛобаДегтVisuMorpBeflРоссDOUGБычк9067STARFIATпятнApplLeve
RenoсвечFaunрабоакад2879картWindWindLoveWheeDeLoBoscсертPuriдайвЭкштлитеКазаCitiвузоТаморома
LukiAgatMicrОжегЖароПозеБарафронCharСталХомуЕвгеУспесатиMoodwwwmкотоунивКалиCharPaulThouБого
WindЕгорСодеКузнCaliПараЛевиJeweНуждКорнЭлизМигуавтоБереТороMonsЖукоавтоавтоDaviГриг21-621-6
21-6ЛыкоАртеТопоРоссбываСтепCock1990клас62-7МихадошкХорсPatc
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości