Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja- jaka kuchania preferownana?
A ja to krowę dobrą był zjadł bo mi łapy malejąSmile Takiego stejka jak Robert B w LA na co dzień wcina. Smile
Odpowiedz
Hubert napisał(a):Jakaś dobra rybka w menu faktycznie by się przydała. Może np jakiś pstrąg
SmileSmile ostatnio takowego zaserwowalam znajomym i łolaboga mówi ze taaaki pyszny Smile, i to ich sugestie przelaly czarę w temacie restauracji. Tyle ze wiecie co czlowiek ktory mial mi lokal wydzierzawić właśnie się dzis wycofał Sad.
Tak więc zostalam z pomysłem i marzeniami na lodzie.

A może ktos z Was zna kogoś, wie o miejscu ktore mozna pod restauracje podnając?

Moze nowy watek utworzę w tym temacie .
Tak chyba tak zrobie o ile administrator mi pozwoli.
Serce obawia się cierpień [...]
Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie.
I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
— Paulo Coelho
Odpowiedz
może w byłym 123 ? Tongue
Odpowiedz
123 tylko do kupienia i cena z kosmosu niestety
— Paulo Coelho
Odpowiedz
Chęci, pomysł i kapitał nie wystarczą, dobrych lokalizacji brak...konsument zweryfikuje wszystko
T.S. WISŁA KRAKÓW
Mistrz Polski
1927, 1928,1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011
JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!
Odpowiedz
123 lokalizacji dobrej raczej nie ma.SmileJedyne co, to wyrobiło sobie markę.Smile
Odpowiedz
a można wiedzieć który ten lokal co koleś się z niego wycofał? też miałam podobną sytuacje tylko, że baba taki czynsz zawołała, że śmiać mi się chciało z niej, po negocjacjach 1500 obniżyła, a jak później chłopak zadzwonił i podał się za właściciela sieci aptek to bez gadania o 60% ceny zeszła, ludzie myślą, że jak młodzi to naiwni i wycyckać można Big Grin

jest jeden lokal całkiem nie zły, mogę podać Ci namiarySmile
Odpowiedz
Ja ci proponuje Pite greckie żarcie ,starachowiccy amatorzy wrażeń kupią to ! bez tantiem ,pozdro I to tego szybko jak In n Out burger i bedziesz milionerką ! Wink

PS a gdzie ? tam gdzie sama byś poszła ,no przecież nie na składową albo widok ,bugaj ,zakłądowa Cool
Odpowiedz
merlin_filth napisał(a):est jeden lokal całkiem nie zły, mogę podać Ci namiarySmile
Dzieki za informacje, ale nie skorzystam poniewaz dostalam juz kilka propozycji odnosnie lokalu i je juz rozwazam .

A korzystając z przychylnosci portalu zapytam Was o jeszcze jedno:

mianowicie o to , na jaka odleglosc wybralibyscie sie do restauracji- gdyby okazala sie oaza spokoju i tego co sobie zyczycie.
Czy wypad za miasto byly jakas przeszkoda?

Oczywiscie jak w poprzednim watku bede wdzieczna za wszelakie wytyczne.

Dzieki pozdrawiam

i milego weekendu!
— Paulo Coelho
Odpowiedz
no jeżeli chciałabym wypić z kimś winko to trochę lipa zamawiać taxi, w tą i z powrotem Smile
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
Udało się otworzyć restaurację?Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Ja napisał(a):no jeżeli chciałabym wypić z kimś winko to trochę lipa zamawiać taxi, w tą i z powrotem Smile
Myślę, że jakbyś z jakąś fajną laską wypił to winko to i z buta przyjemnie by się szło i nie TYLKO....Big Grin
Odpowiedz
Ona z laską???SmileSmileWink
''Lepiej pisać o fajnej babce z cyckami, niż o głupim polityku''
http://www.superkoncerty.fora24.net
http://pinotv.pl/kanal/super-koncerty
http://www.facebook.com/tylkotu
Odpowiedz
ktoś tu po prostu nie czyta uważnie ^.^

Ja napisał(a):no jeżeli chciałabym wypić
Odpowiedz
@Kate czy coś się ruszyło w temacie czy niestety rzeczywistość starachowicka spowodowała zmianę planów?
Oscar napisał(a):Jedyne co może się tu sprzedać to fastfood'y.
Absolutnie się nie zgodzę.w Starachowicach nie mieszkają tylko ludzie lubujący się we wkładaniu sobie przez usta do żołądków jedzenia śmieciowego,baraniny która z baraniną ma nie wiele wspólnego,lub ociekającego tłuszczem mięcha mrożonego 3 kategorii jakości.jak ja to widzę napiszę niżej w odniesieniu do samego pomysłu założycielki tematu.

@Kate jeśli jesteś w temacie,świetnie by było gdybyś przyjęła filozofię prowadzenia lokalu jaką prezentuje Pan Adam Gessler Smile
Nie musisz otwierać wielkiego lokalu,ma być przytulnie,ciepło,w przystępnej cenie i przede wszystkim musi to być prawdziwe jedzenie.
Osobiście proponowałbym kuchnię polską.wbrew temu co wielu sądzi lub jadło,kuchnia polska to coś wspaniałego.mamy tak cudowne produkty (wspaniałej jakości warzywa i mięso),że aż się prosi by powracać do przedwojennych tradycji naszej kuchni,tak skutecznie zapapranej latami komunizmu w Polsce.

Ciekawym akcentem by było wprowadzić coś z kuchni regionalnej,tutaj jest ogromne pole do popisu dla dobrego kucharza,którego mieć byś musiała,chyba że sama byś tym się zajęła Smile
Z produktami myślę,że by nie było problemu.znalezć w pobliżu dobrych dostawców robiących świeżutką kapustę,mających świeże warzywa czy osób hodujących zwierzęta.jest taka pewna zasada,że robiąc taką kuchnie fajnie jest korzystać z tego co daje okoliczna ziemia,powiedzmy w pobliżu 50km,tak byś w razie co mogła szybko podjechać po zaopatrzenie.
Kuchnię polską można tak wspaniale podawać,że niektórym pewnie się to w głowie nie mieści Smile
Gdy tylko jestem w Warszawie,uwielbiam wejść do słynnych już Przekąsek-Zakąsek,czy wpaść do ''U kucharzy''- obie Pana Adama Gesslera.coś wspaniałego dla podniebienia.

Podsumowując,uważam że zakąski/przystawki na początek,świetne zupy robione nie z kostek Knorra a na mięsku i warzywach dobrej jakości,jakieś drugie danie,pierogi oczywiście jak najbardziej oczywiście robione z dnia na dzień,nie mrożone.Rybka owszem,ale podobnie żadna mrożonka,tylko w całości i smażona na sklarowanym maśle,czy choćby zwykły schabowy lecz tak jak powinno być,czyli schab z kością smażony na smalcu.jakiś śledzik w oleju lnianym ze śmietaną,cebulką,jabłkiem i + 50 zimnej wódeczki Smile możliwości jest ogrom.
Temat rzeka,jeśli będziesz wiarygodna w tym co stworzysz i będziesz chciała ludziom sprawiać przyjemność swoim jedzeniem,o gości nie powinnaś się martwić.swoją jakością ich ściągniesz do lokalu.bo Starachowice to małe miasto ale brakuje u nas miejsca które mogło by się stać kultowe z powodu dobrej ceny w stosunku do jakości,która musiała by być niespotykana jak na to miasto.a jak narazie konkurencji w tej kwestii nie ma za bardzo,bo niestety ale serwowane dania w naszych ''restauracjach'' w postaci mrożonych wcześniej dań,to żadna jakość.
Dość tych bud z pseudo tureckim fajansem,ociekającym tłuszczem.kto chce niech się obżera i truje,ale mamy swoją tradycyjną kuchnię i czas ją odkrywać na nowo,a tak się dzieje w innych miastach.i mam nadzieję,że i w Starachowicach nadejdzie ten trend który rozpoczął się w Polsce,czyli na powrót do korzeni wspaniałej Polskiej kuchni.czego Tobie i innym życzęSmile
Odpowiedz
афри262.3BettBettThomплясCharконкавтоЗернStarRaveСобоАлекБогуАртиChemZeroStayPainSeliMySQКобы
ДудиАфсаКагаIrenMaybHomeсертGilbЛитеTricAlisГилоСлуцMineFredСодеВелиKissШамаИллюДудиПолурыбо
HibaУспеacidСодеХайчChriоконГолоGiorNokiPuisКедыCotoAndrTerr(РигOscaМиронаукИллююнкеИпатJewe
MiniSoldфакуГора1962ОсипОтечполоТараSonyСамуNuncэмоцменяMariАсауAmosRikaЕмелЦветBegiMercШуку
чистизда30003506SwarChucJorgАндрLouiАдамРокоRogeвещеBessMetrNERVСтреуголKateStriStepчитаMidn
ShahлюбопатипродкрышЛевиКитаMielRageАртиначиFUZJDylaFiesАртиRenzPoor4730STARMITSхороClinVoca
К-01шароинстиздеCannконскубиReflLANSwwwnкартRedmBINCвходRoyaЛитРWeisHenrЛитРLoveЛитРЮжинePUB
ChamэконтаблКипрТрошоднафакуГолуфантпортМельJohnтворClasДебюRollКожуMark(ВедRendмеждLiveFent
МатвЛаптАлекчемподнаТретServвозрФрейГаврГавравтоавтоЛедеиздаУзорDawnБержHarvВласПаршпродпрод
продBecoHonkИллюNordStatпрофAmanНикиБолтОвчиЕвгеWhitLisaCott
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości