Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WOŚP 2008
Arrow Witam...czy ktoś wie może co będzie się działo na WOŚPie w Scku w tym roku? Jakie kapele i czy będzie jakaś gwiazda? Smile Czekam na informacje Smile
Pozdrawiam
Kapele lokalne, nic dokładnie nie wiadomo było jak ostatnio pytałem. Gwiazd ... no cóz nie wiadomo czy będą na to pieniądze.
Jakie kapele lokalne będą?
Pozdrawiam
Nie mam pojęcia, musisz zadzwonić do SCK i sie spytać. Ja żadnych informacji nie uzyskałem.
dzięki Smile
Pozdrawiam
To ja może dodam jeszcze, że pojawiły się na mieście plakaty, ale nic konkretnego na nich nie widnieje Rolleyes godziny trwania imprezy: 15-21 bodajże ;-) Gregorrrr jeśl uzyskasz jakieś informacje podziel się nimi z nami, proszę :-)
znowu pełno brudasów będzie szlajać się po mieście ://
Cytat:znowu pełno brudasów będzie szlajać się po mieście ://
Widze ze reprezentujesz żenująco niski poziom intelektualny

Możesz wyrazic się nieco jaśniej? Kogo masz na myśli :?: :>
Małgośka, Nie prowokuj go, nie ma sensu bo potem będę musiał go tylko zablokować.
A co do WOŚP to wystąpią u nas 5 zespołów rokowych no i standardowo takt mim plejada itp itd. Dokładniejsze informacje podam wam w środę, bo będę jeszcze w centrum kultury na chwilkę.
Na WOŚPie zagra 5 zespołów rockowych w kolejności 2 zespoły z SCKu (nie znam dokładnie nazw), Orange, Whitemilk i Kameleon. Mam nadzieje że koncert będzie udany ;-) Najważniejsze jest to żeby uzbierać jak najwięcej pieniążków dla chorych dzieci. Pozdrawiam

popieram! oszolomy na dolnych i w calym otaczajacym sck park jak mozna nazwac takich ludzi jak nie brudasy... no coments
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Gdzie Tu Logika ? na pewno nie z tobą ,bo masz z nią tyle wspólnego co świnie z lataniem
Gdybyś reprezentował jakiś poziom to nie obrażał byś ludzi których nie znasz .To ze jakaś mała część ludzi przychodzących na koncerty WOŚP nie zachowuje się odpowiednio nie daje ci prawa wypowiadania się o całości . Wiec nie generalizuj kierując się głupimi stereotypami …
To tak jak nazwać wszystkich Polaków antysemitami lub pijakami.Gdzie są moderatorzy i dlaczego dopuszczają do obrażania kogokolwiek :?:
Mnie również czasem nie podoba się styl ubioru/bycia ludzi słuchających ciężkiej muzyki ale znam tylu wartościowych osób jej słuchających,że w ogóle mi to nie przeszkadza.Zawsze w jakiejś grupie znajdą się czarne owce,ale to nie jest powód do obrażania kogokolwiek.
Enzo nieprzezywaj tak :mrgreen: nieprzegrecaj kota ogonem bo ty to lubisz Confusedhock: mowie o tych co sie szlelaja za stella i w pobliski parku wlewajac w siebie hekto litry prostego winka bo jak to mowia jest okazja.
((((( TEMAT SKONCZONY)))))
Niewiecie czy Sfera zagra w SCK?
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Lubie reagować na chamstwo,a przekręcanie czegokolwiek jest mi obce.
I niczego nie przeżywam.Twoje wypowiedzi świadczą tylko o Tobie i nimi wystawiasz sobie świadectwo.Więc niczego więcej się nie doszukuj,tym bardziej po mojej stronie ;-)
Mnie już bardziej denerwuje widok małolatów pijących w okolicy Stelli na codzień.A jak Ci nie odpowiada ten stan rzeczy i denerwują jak to napisałeś ''brudasy'' pijący w okolicach SCK-u to zawsze możesz zgłosić ten fakt na Policję a nie obrażać na forum.W ten sposób świata nie zmienisz,a tylko ludzie na Ciebie będą mniej przychylnym okiem patrzeć z powodu obrażających tekstów.EOT.

A wracając do tematu.Właśnie,Sfera nie zagra na WOŚP ?
Cytat:Na WOŚPie zagra 5 zespołów rockowych w kolejności 2 zespoły z SCKu (nie znam dokładnie nazw), Orange, Whitemilk i Kameleon. Mam nadzieje że koncert będzie udany ;-) Najważniejsze jest to żeby uzbierać jak najwięcej pieniążków dla chorych dzieci. Pozdrawiam

Przeczytajcie jeszcze raz ! Smile
Pozdrawiam
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art.../130753784 . może nie związanie z WOSP w SCK ale napewno z samą akcja WOSP.
Nie udało mi się dotrzeć na WOŚP w tym roku, więc liczę na Wasze relacje. Nie omieszkałem oczywiście wrzucić kilka złotówek do puszeczki. Co do Sfery, bo widziałem że się ktoś tu dopytywał, na razie nie zagra nigdzie! Może uda nam się zorganizować jakieś koncerciwo koło marca, kiedy to Tomek - basista odwiedzi naszą ojczyznę na chwilę. Jak będę znał szczegóły zamieszczę na forum info. Pzdr 4 all
Bardzo dobre nagłośnienie i sprzęt Smile
Pozdrawiam
Cytat:Bardzo dobre nagłośnienie i sprzęt Smile
zdecydowanie popieram! jeszcze nigdy nic tak nie brzmiało w tym mieście
Witam! Fajnie było tu zagrać i popatrzeć jak ludzie pod sceną szaleją!!! Poprawka były 4 zespoły rockowe i jeden metalowy ;p bo VARTERIN to metalowy zespół ;p Impreza ogólnie udana, może poza dwiema niezbyt inteligentnymi osobami, którym nasz występ bardzo nie pasował :mrgreen: . Btw chłopaki z Kameleon swoim gwiazdorskim zachowaniem zasłużyli na to ile osób oglądało ich występ ;p W.O.ś.P. w tym roku pokazał poziom od strony muzycznej, oraz od strony sprzętu! Pozdrowienia dla dyrektora SCK! liczymy na więcej imprez!!!!! :!:
Cytat:Witam! Fajnie było tu zagrać i popatrzeć jak ludzie pod sceną szaleją!!! Poprawka były 4 zespoły rockowe i jeden metalowy ;p bo VARTERIN to metalowy zespół ;p Impreza ogólnie udana, może poza dwiema niezbyt inteligentnymi osobami, którym nasz występ bardzo nie pasował :mrgreen: . Btw chłopaki z Kameleon swoim gwiazdorskim zachowaniem zasłużyli na to ile osób oglądało ich występ ;p W.O.ś.P. w tym roku pokazał poziom od strony muzycznej, oraz od strony sprzętu! Pozdrowienia dla dyrektora SCK! liczymy na więcej imprez!!!!! :!:

A co takiego chłopaki z Kameleona zrobili jesli mozna wiedziec ?? Słyszałem ze ich występ byl najlepszy ,
zaznaczam ze słyszałem bo sam go nie widziałem .
A i jaki byl sprzet jesli sie ktos orientuje ?
Heledore babe
No ok, sprostowanie nie chłopaki, tylko perkusista, inni nic... Zachował się jak sfochany gwiazdor a tak się nie robi. Koniec tematu.
Bartek cos wymyslił ?? nie no pochwalcie sie co zrobil . Ja jestem w St-ce raz na pare miesiecy to jestem glodny newsow , tym bardziej ze troche sie z nimi znam ... ale nie chce tak od razu ich pytac
Heledore babe

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości