Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WOŚP 2008
Cytat:No ok, sprostowanie nie chłopaki, tylko perkusista, inni nic... Zachował się jak sfochany gwiazdor a tak się nie robi. Koniec tematu.

Jestem perkusistą What if.. który grał jako pierwszy. Ty wiesz człowieku że gdyby nie Kameleon to byśmy na czym grać nie mieli, bo połowa sprzętu na scenie To Kameleonu była więc ciesz się że miałeś na czym grać w ogóle :evil: i schowaj te swoje fochy bo to że ty je masz to nie znaczy że każdy. I co dumny z siebie jesteś że jak my graliśmy to cała sala była, a na Kameleonie już nie ? Mi jest z tym głupio właśnie. więc po co się odzywasz w ogóle
:evil:
WHAT IF...?
Cytat:Jestem perkusistą What if.. który grał jako pierwszy. Ty wiesz człowieku że gdyby nie Kameleon to byśmy na czym grać nie mieli, bo połowa sprzętu na scenie To Kameleonu była więc ciesz się że miałeś na czym grać w ogóle :evil: i schowaj te swoje fochy bo to że ty je masz to nie znaczy że każdy. I co dumny z siebie jesteś że jak my graliśmy to cała sala była, a na Kameleonie już nie ? Mi jest z tym głupio właśnie. więc po co się odzywasz w ogóle

Popieram Cię kolego ... Matys ten Twój zespół niby "metalowy" niech sie cieszy że tam zagrał w ogóle...a Bartkowi się nie dziwie że się zdenerwował skoro wasz perkusista nie potrafi uderzyć z szacunkiem w bębny.Gdyby to były moje bębny to w czasie koncertu bym go wyprosił po prostu.

JAGO - sprzęt był na prawde fajny...zapomniałem nazwy bębnów Bartka Sitka , ale naciągi remo , fajne blaszki , twin..czego chcieć więcej...basowy piec Wojtka z Whitemilk, a do gitarki był z MDKU...a drugi...Nagłośnienie bardzo dobre...wszystko selektywnie....ale niektórzy wydziwiali na scenie jak np Matys.Przerywał koncert żeby powiedzieć że ma za mało gitary.

Koncert był super...szkoda że na kameleonie było tak mało ludzi. Pozdrawiam chłopaków z owego zespołu.
Pozdrawiam
Popieram Cie Gregorr. Gdyby bebniarz z Varterin'u umiał z szacunkiem uderzyć w te bebny a nie nawalać jak po kartonach to Sitek na bank by mu nic nie powiedział. Nie dziwie sie Bartkowi. Naprawde gdyby to były moje bebny to wystraczyło by żeby zagrał kilka taktów i bym mu podziękował. Przemyś to co napisałeś i wyciągnij z tego jakieś pozytywne wnioski ...
Pozdrawiam ;-)
Nie jestem perkusistą i nie ubliżam nikomu, po co się tak stresujecie?. Grałem na swoim sprzęcie i chłopaki z mojej kapeli też chętnie by zagrali na swoim gdyby była taka opcja, myślicie, że tylko Kameleon chciał wstawić swój sprzęt??... a jeśli chodzi o garowego z Kameleon to on raczej czepiał się czegoś innego, czego nie powinien, bynajmniej nie swojej perkusji, której skądinąd nic się nie stało, nawrzeszczał o inne sprawy z nim nie związane... a nawet jeśli chciałby się czepić Predlina to powinien do niego pyskować nie do mnie... za mocno grał, ok powinien przeprosić i tyle. było by ok nie?
a druga sprawa Grzesiu to nie przerywałem koncertu aby powiedzieć "głośniej gitarę" ;p robiłem to w trakcie utworu;p nagłośnienie oczywista sprawa - było dobre bo zostało dobrze ustawione...
Mówienie do nagłośnieniowca w trakcie utworu i zatrzymywanie kawałka i granie go od początku bo wypadł kabel to jest przerywanie koncertu. A ludzie nie mogli już wytrzymać. Z resztą o co problem. Koniec tematu kapeli metalowej...

aha i co za określenie "garowy"? hehe Mamy ksywke dla Bartka Smile zamiast perkusista to "garowy" Big Grin
Pozdrawiam
Spoko Grzesiu. Przy okazji Waszego następnego koncertu wyjdźcie na początku gdy jeszcze nic nie jest ustawione i grajcie;p zobaczymy jak wam pójdzie... a tamta minuta dłużej nikogo nie zbawiła. Zresztą czemu Wy się tak wszystkiego czepiacie? ja napisałem na początku jedno zdanie, że Ziomek się ciskał i tyle a wy drążycie temat. wystarczy tego gówna, jesteśmy z jednego miasta i po co na sobie psy wieszać? Była wpadka, ok sorry, trudno będzie jeszcze niejedna i niejeden koncert. Tak więc głupotą jest, nieco takie gadanie... Tym bardziej, że nie powiedziałem na Ciebie Grześku złego słowa, czyż nie? Bartka też nie obraziłem, więc już luz. zastanówcie się lepiej jak tu organizować dłuższe imprezy i częściej, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony... to chyba na dobre wyjdzie każdemu. pozdr dla wszystkich!
Cytat:Przy okazji Waszego następnego koncertu wyjdźcie na początku gdy jeszcze nic nie jest ustawione i grajcie;p zobaczymy jak wam pójdzie..

E tam my graliśmy na początku i jakoś nic nam nie przeszkadzało ;-) perkusja Bartka to Basix , blachy lux, co prawda jak grałem to nie czytałem napisów, ale są to chyba Saluda Vodoo hi-hat, crash, i chinka chyba jeszcze, oraz Sabian
WHAT IF...?
Mnie po prostu wkurzają takie wypowiedzi Matys. I taki już jestem że jak przeczytam to nie zostawie bez komentarza. Koniec tych głupot.
Pozdrawiam
ej... zamknijcie ten temat bo juz ma po pierwsze malo wspolnego z WOŚP, a poza tym WOŚP było i już nie ma... chyba starczy...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
okWink Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości