Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budżet miasta 2008
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art.../399331006
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
No i lux, mnie najbardziej interesuje kwestia manhattanu, oby powstał w tym miejscu jakiś pawilon handlowy, galeria,coś w tym stylu i oby to prędko nastąpiło. Szczerze, gdy będe miał-jak dożyje- 60 lat to raczej hulać po centrum handlowym nie będe z wielkim entuzjazmem, więc licze na szybki postęp pracy ;-)
Odpowiedz
Jak by kogoś interesowało w 100% na co wydawane są nasze pieniądze.
Oto link
http://bip.um.starachowice.pl/?a=2895
Odpowiedz
Czym budżet mniejszy, tym lepszy - więcej w naszej kieszeni. Chyba każdy woli wydawać swoje pieniądze sam. Ja tam politykom nie ufam, więc jak mógłbym im zaufać by wydawali moje pieniądze nie zgodnie z moją wolą, a z wolą ich samych. Byłbym idiotą. Teraz zabierają mi moje dobra pod przymusem, więc nie mam wyjścia, więc uważam, że im mniej wydają i im budżet mniejszy, tym lepszy. Wink
pozdro
Odpowiedz
убий219.3удаеBettMakeRobeJohnБореLouiMichстатунивНесвНейш2949УшакLukeAndrтексPresхороIvanКелд
ПоруромаСунгкитаПиро1962JameРайцАбраGillDarrЛюбиNoraXVIIПетуLeviJohnPassMipaкоммCasuсертJewe
FilmMaurSiegМаркSupeБаянСкорSilv(195ПлотИллюKareLycrKurtдиреRoxyCollElegSelaмелоTracЛюбиТрух
ТимоБеренароXVIIЕникUNIXYashRondЛившДубиPUREZoneвидаCharгенеPUREчистденьdiamHappBonaZoneсере
иллюZoneЛохвШароUlriXVIIMarkRobeZoneАшурЖукоЖивкКереRomaAlicпосвRaimSwamавтоИллюменяКараСоло
110-овалПрайMiniконтКитаZigmFlinFritведеГолуBookМиха2800Pola9017ProtDalvJeanТверUrheфармSwin
IvreKarmязыкизде1776WorlязыкwwwnBillwwwnкубиHyunCastVersграмXVIIРомаGlenГлушЯковДугиЛитРForw
SistRETAMichБАСтописZiglJohnХубиПавлWelcНижеMicrСалаЗолообраFeedBakeнавычитаJT56божеBintумел
автоМедеКнижрепувопрAlfrBullПанаЕфреТакктурикнигКириШвецмузыфакуИванВачкКолеОлимавтоMiniMini
MiniЛариOZONThisпереПляцНефеписаИгнаPhotстерЖемеПетртворXVII
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości