Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN BUS sp.z o.o.
Mile widziane wszelkie opinie :?: Słyszałem ze brakuje im rąk do pracy ?? Ciekawa sprawa za taka place nie dziwie się...
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
słyszałem ze straszna praca a szczególnie na wiązkach czy jak to się nazywa !! Undecided
Odpowiedz
Zależy na jakie stanowisko trafisz.
A płaca jak na TST chyba nie jest najgorsza.
Przy minimalnych nadgodzinach 1500 zł do ręki
Odpowiedz
1500 do ręki? To ciekawe na jakim wydziale robisz bo chyba nie na wiązkach. Zależy jeszcze co masz na myśli mówiąc "przy minimalnych nadgodzinach".
Odpowiedz
Własnie ze na wiązkach.
Ja tam nie pracuje ale znam kilka osób które pracuja i potrafiły nawet 1800 wyciągnąc.
Odpowiedz
I przyznawały się?? Może się tylko tak chwaliły...
Odpowiedz
Cytat:Własnie ze na wiązkach.
Ja tam nie pracuje ale znam kilka osób które pracuja i potrafiły nawet 1800 wyciągnąc.

Piszesz brednie niesamowite kolego.
Pracuje na wiazkach od 5 lat , stawka brutto 1600 czyli do reki (z "premia" i dodatkiem za prace w godzinach nocnych) wychodzi jakies 1230 zl - bez nadgodzin

1800 moze i biora pracujac caly miesiac w ramach godzin nadliczbowych razem z sobotami i niedzielami.

Cytat:słyszałem ze straszna praca a szczególnie na wiązkach czy jak to się nazywa !!

Lzejszej pracy fizycznej nie mozna sobie wyobrazic , minusem sa temperatury panujace na hali.

Na ta chwile firma pilnie poszukuje :
-spawaczy
-lakiernikow
-operatorow CNC
Odpowiedz
Mam ponad 20 letni staż pracy w wielu zakładach pracowałem na wiązkach od miesiąca. Z doświadczenia mojego wynika ,ze lepszej fizycznej pracy jak na wiązkach nie znajdziecie.
Odpowiedz
bartek-1983 są na wiązkach osoby które dostają 1800 do reki ale to są osoby które zostały przeniesione z biura na produkcje, i właśnie dlatego oni maja taka pensje. 1600 złoty też da się wyrobić ale jak sie zasuwa po 12 godzin na 2 zmianie , soboty i jak ktoś nie ma co robić w domu to w niedziele (z niedzielą to nawet pod 1700 sie podejdzie). Ale ja nadal nie wiem co miał na myśli OgOn używając stwierdzenia "Przy minimalnych nadgodzinach".
Odpowiedz
ogon chyba niepracuje w manie
Fajnie by bylo jak by tak bylo ale to tylko czysta wena tworcza
Odpowiedz
Cytat:bartek-1983 są na wiązkach osoby które dostają 1800 do reki ale to są osoby które zostały przeniesione z biura na produkcje, i właśnie dlatego oni maja taka pensje. 1600 złoty też da się wyrobić ale jak sie zasuwa po 12 godzin na 2 zmianie , soboty i jak ktoś nie ma co robić w domu to w niedziele (z niedzielą to nawet pod 1700 sie podejdzie). Ale ja nadal nie wiem co miał na myśli OgOn używając stwierdzenia "Przy minimalnych nadgodzinach".

To oczywiste - znam kilkanascie takich osob , ktore zostaly przeniesione z innych dzialow ze stawka z tamtego miejsca pracy(wcale niekoniecznie z biura!!).
Nie musisz mi uswiadamiac takich spraw.
Odioslem sie do postu OgOn-a - gdyz dalece mija sie on z prawda.

gazeta.org - zapanowala moda na zostawanie na godziny nadliczbowe po 2 zmianie gdyz placone sa wtedy tzw.setki - czasem ja tez zostaje.
Najbardziej smiesza mnie jednak ludzie , ktorzy przychodza na pierwsza zmiane o godzinie 2.30 w nocy zeby wlasnie zalapac owe "setki"Tongue
Tacy ludzie sami sobie wyrzadzaja krzywde - podniecaja sie ile to oni nie zarobia Tongue Ale jakim kosztem ?? Tacy ludzie wytracaja tez zwiazkom zawodowym argument w walce o podwyzki . Zarzad sobie mysli "Po co im podniesc place np.do 1500-1600 netto za 8 godzin/5 dni tygodniowo jak tak "pieknie" teraz zasuwaja"

OgOn - zanim cos napiszesz o tej firmie zastanow sie 38 razy.
Odpowiedz
Cytat:potrafiły nawet 1800 wyciągnąc.
Za czerwiec dało się tyle wyciągnąć bo doszły tzw. "wczasy pod gruszą" Smile
Cytat:Ja tam nie pracuje ale znam kilka osób które pracuja
Hehehe przypomniał mi się fragment z "Chłopaki nie płaczą"...
-byłeś kiedyś w Stanach? - Nie - Ja też nie ale znam kogoś kto był i opowiedział mi to i tamto...
To samo można stwierdzić o Twojej wypowiedzi Ogon...Co z tego że znasz kilka osób które tam pracują ? Myślisz że muszą Ci prawdę zawsze powiedzieć? :-) Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze...Ja tak samo mogę powiedzieć że mam kumpla na Constarze co zarabia 3000...bo tak mi powiedział :-)
Pozdrawiam
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Z "wczasami pod grusza" osoby , ktore wziely najwyzszy przewidziany ekwiwalent swobodnie wzieli ponad 2000 PLN , ale moim skromnym zdaniem to zaden powod do dumy . Pracownicy powinni zarabiac godne pieniadze za 40 godzin pracy tygodniowo !!
Ktos z Was moze widzial cele modulu FWK na 2007 rok ?? :mrgreen:
Tam sa dopiero smieszne dane liczboweTongue Srednie wyrobienie/produktywnosc modulu ma wyniesc 170% , niektorych MPK-ow 185% - czyz to nie jest smieszne??Tongue

Co to za norma , ktora da sie podbic o 80% ?? Wszystko to ma pozniej wplyw np. na ilosc reklamacji.
Zapraszam tego "kogos" , ktory postawil przed pracownikami te szczytne cele , niech sam wykona owe 170% normy , zaloze sie iz mu sie nie uda Tongue
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:potrafiły nawet 1800 wyciągnąc.
Za czerwiec dało się tyle wyciągnąć bo doszły tzw. "wczasy pod gruszą" Smile
Cytat:Ja tam nie pracuje ale znam kilka osób które pracuja
Hehehe przypomniał mi się fragment z "Chłopaki nie płaczą"...
-byłeś kiedyś w Stanach? - Nie - Ja też nie ale znam kogoś kto był i opowiedział mi to i tamto...
To samo można stwierdzić o Twojej wypowiedzi Ogon...Co z tego że znasz kilka osób które tam pracują ? Myślisz że muszą Ci prawdę zawsze powiedzieć? :-) Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze...Ja tak samo mogę powiedzieć że mam kumpla na Constarze co zarabia 3000...bo tak mi powiedział :-)
Pozdrawiam

Widziałem wyciąg bankowy i to było podstawa napisanie tego posta.
Odpowiedz
Cytat:Z "wczasami pod grusza" osoby , ktore wziely najwyzszy przewidziany ekwiwalent swobodnie wzieli ponad 2000 PLN , ale moim skromnym zdaniem to zaden powod do dumy . Pracownicy powinni zarabiac godne pieniadze za 40 godzin pracy tygodniowo !!
Ktos z Was moze widzial cele modulu FWK na 2007 rok ?? :mrgreen:
Tam sa dopiero smieszne dane liczboweTongue Srednie wyrobienie/produktywnosc modulu ma wyniesc 170% , niektorych MPK-ow 185% - czyz to nie jest smieszne??Tongue

Co to za norma , ktora da sie podbic o 80% ?? Wszystko to ma pozniej wplyw np. na ilosc reklamacji.
Zapraszam tego "kogos" , ktory postawil przed pracownikami te szczytne cele , niech sam wykona owe 170% normy , zaloze sie iz mu sie nie uda Tongue

ale przecież komputery dostaliście xD hehe Moja mama wczoraj opowiadała jak tam teraz się bawicie, tylko nie wiem czy wszyscy xD Bynajmniej moją Mamę teraz przenieśli na komputery xD
Odpowiedz
Co Twoj wnosi do tematu - nic i widze , ze Twoja mama jest srednio zorientowana o co w firmie chodzi i co sie dzieje.
Odpowiedz
Bartek takiego luzu jak na wiązkach nie uświadczysz w cersanicie , poligrafii , constarze i wielu innych zakładach .
Odpowiedz
Robert czy ja w jakims poscie napisalem , ze na FWK czy na innym wydziale MAN-a jest zle ???
Nie-nie napisalem nic takiego!

Wedlug mnie warunki sa ok.
Odpowiedz
Jeżeli źle zrozumiałem przepraszam . Myślę ,że młodzi ludzie maja o wiele większe aspiracje na starcie i z stąd ten problem . Mając doświadczenie ponad 20 letnie w pracy wiem ,ze za miesiąc dostane podwyższy za rok i tak dalej . Jestem dobrym robotnikiem i myślę ,że kadra Mana to uszanuje..
Odpowiedz
Cytat:Co Twoj wnosi do tematu - nic i widze , ze Twoja mama jest srednio zorientowana o co w firmie chodzi i co sie dzieje.

sluchaj moja mama wie wiecej od Ciebie, a to ze ja mniej wiem to juz moja sprawa i mowie to co wiem, a nie to co moja mama wie... A post wnosi do tematu, bo napisalem o tym ze sa komutery, a temat chyba dotyczy, wszystkiego co z Manem zwiazane...
Odpowiedz
..heh Twoja wypowiedz jest smieszna..i to nawet bardzo:-)
Chlopcze czy w dzisiejszym swiecie komputery w firmie o miedzynarodowym charakterze sa dla Ciebie novum ??
Jesli dla Twojej mamy jest "czyms" to , ze czasem posiedzi przy komputerze to gratuluje jej samowatosciowania:-) Komputer dzis jest tym czyms czym kilkadziesiat lat temu byly liczydla - jesli wiesz co to jest za urzadzenie :mrgreen:

Piszesz , ze Twoja mama wie wiecej ode mnie heh...czego wie wiecej ??
Chyba zna wiecej plotek wydzialowych. :mrgreen:

Powiem Ci chlopcze jedno - nie zabieraj glosu w temacie , ktory jest Ci obcy tzn.nie pracujesz tu , a na czyichs opiniach nie polegaj bo sa subiektywne , moje tez.
Odpowiedz
Sorki bartek ale chyba przesadzasz wjeżdzając na czyjąs rodzine. I szydząc z kogos. Bo takie mam wrażenie po odczytaniu twoich postów.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Co Twoj wnosi do tematu - nic i widze , ze Twoja mama jest srednio zorientowana o co w firmie chodzi i co sie dzieje.

sluchaj moja mama wie wiecej od Ciebie, a to ze ja mniej wiem to juz moja sprawa i mowie to co wiem, a nie to co moja mama wie... A post wnosi do tematu, bo napisalem o tym ze sa komutery, a temat chyba dotyczy, wszystkiego co z Manem zwiazane...

bartek-1983 popieram twoja wypowiedz! a co do Kopex to lepiej chlopcze daj sie wypowiedziec mamie bo przypomina mi sie taki stary serial ,,Bo tata Marcina Powiedzial"
Odpowiedz
Ostatnie ostrzeżenie słowne. Następne będą ostrzeżenia.
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
Odpowiedz
Slaytanic - jesli dla kogos jest dziwne lub jest to zaskakujace , ze w duzym koncernie w XXI wieku komputery sa narzedziem pracy , to ja dziekuje bardzo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości