Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN BUS sp.z o.o.
Dla mnie to jest normalne. Ale nie musisz szydzić z innych ludzi. A tym bardziej z ich rodziny.
Sa różne nacje w tym kraju, jedni wiedza sporo a inni wiedzą mniej. Ale to nie jest podstawa do tego by sie wyśmiewać.
Odpowiedz
Ale robicie afere, przecież on napisał że jego mame przenieśli na komputery a nie że ona nigdy komputera nie widziała i całe życie marzyła o tym zeby pracować w manie na komputerze.
Myślę ze nie na miejscu są takie uwagi!!
Odpowiedz
Cytat:..heh Twoja wypowiedz jest smieszna..i to nawet bardzo:-)
Chlopcze czy w dzisiejszym swiecie komputery w firmie o miedzynarodowym charakterze sa dla Ciebie novum ??
Jesli dla Twojej mamy jest "czyms" to , ze czasem posiedzi przy komputerze to gratuluje jej samowatosciowania:-) Komputer dzis jest tym czyms czym kilkadziesiat lat temu byly liczydla - jesli wiesz co to jest za urzadzenie :mrgreen:

Piszesz , ze Twoja mama wie wiecej ode mnie heh...czego wie wiecej ??
Chyba zna wiecej plotek wydzialowych. :mrgreen:

Powiem Ci chlopcze jedno - nie zabieraj glosu w temacie , ktory jest Ci obcy tzn.nie pracujesz tu , a na czyichs opiniach nie polegaj bo sa subiektywne , moje tez.

a czy ja napisałem, ze to jest dziwne, o przepraszam jesli tak to wez no mi to zacytuj bo ja sie odnaleźć nie mogę...
Napisałem że właśnie moja mama przeszła na komputery ( a wiem że nie dawno je wprowadzili na wiązki...)
Plotek powiadasz? hmmmm.... myślę że po ponad 15 letnim stazu jaki odbyła w tej firmie ( wcześniej STAR) to jednak 'trochę' wiecej wie od Ciebie....
Obcy nie Obcy mam prawo się wszędzie wypowiedzieć, a Ty na pewno nie będziesz mi tego zabraniał, Ot co....

Cytat:Sorki bartek ale chyba przesadzasz wjeżdzając na czyjąs rodzine. I szydząc z kogos. Bo takie mam wrażenie po odczytaniu twoich postów.

ależ Tym się nie przejmuj, bo ja bynajmniej tego nie robię, bo nie ma nawet czym innym sobie głowy zaprzątać jak tylko przejmować czyimiś nie do końca przemyślanym zdaniem...
Cóż ludzie w dzisiejszych czasach chcą pokazać, że wszystko wiedzą i że to oni zawszę mają rację...
Odpowiedz
Cytat:..a wiem że nie dawno je wprowadzili na wiązki...)

hahahha , no to sie ubawilem niezle , komputery sa od wielu lat , a zapewniam Cie , ze na scislej produkcji conajmniej od 4-ech lat. Dazono do tego aby kazda grupa produkcyjna , a dokladnie jej brygadzista mial komputer i w kazdym MPK-u jest komputer na hali produkcyjnej , co ma wplyw na szybszy przeplyw informacji.

Kopex nie bede kontynuowal z Toba dyskusji gdyz nie ma ona najmniejszego sensu.
Odpowiedz
Tylko widzisz pewnie myślisz o stacjonarnym komputerze, a ja mówię o tym który skłąda wiązki...
Takze prosze nie rob ze mnie idioty bo jeszcze wiem co mówie, kompuetry są od okolo 3 miesięcy, bo przenosza produkcje wiązek z Monachium do nas...
Odpowiedz
A dlaczego przenoszą do nas? Czyżby "niskie koszty pracy"? A czy ktoś wie czy nadal przyjmowane są osoby na wiązki? Jaka jest minimalny czas i okres pracy? Na jakiej zasadzie to funkcjonuje? Jest ktoś w stanie mi udzielić bliższych informacji?
Odpowiedz
Idea
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Zupełnie się nie dziwię że młodzi ludzie nie wiążą z tą firmą swojej przyszłości.
Odpowiedz
Tak jest w każdej firmie. Ludzie przychodzą i odchodzą. Naprawdę jest bardzo duży ruch pracowników, to już nie te czasy gdzie pracowało się w jednej firmie całe życie. Średnio co 2-3 lata zmienia sie pracę na inną, potem sie wraca, to zależy. MAN nie jest tu wyjątkiem.
"Chciałbym poznać myśli Boga, reszta to tylko detale" A. Einstein
Odpowiedz
GdzieTulogika? ma rację, ludzie po prostu robią uprawnienia itd... i wyjeżdżają, znam parę osób, które pracowały na obrabiarkach CNC i ostatnio się zwolniły i wyjechały...
Kto by chciał za takie pieniądze pracować...

Bartek-1983 czemu tak umilkłeś tak nagle?
Odpowiedz
Twoja mama pracuje (domniemam)na tzw.AP1 wiazki te systematycznie wdrazane sa od lutego , zostaly przeniesione z Salzgitter .
Wiekszosc pracy musi wykonac czlowiek.Na wydziale nie ma zadnego komputera , ktory skladal by wiazki automatycznie gdyz jest to fizycznie niemozliwe!!!
Komputer steruje testem wiazki na poprawnosc elektryczna i jest niewatpliwie pomoca.
Na tablicach testowych - na nich montowane sa wiazki kabinowe , wiazke na poprawnosc elektryczna sprawdza sterownik.

//sklejony

Kopex napisał/a:
Tylko widzisz pewnie myślisz o stacjonarnym komputerze, a ja mówię o tym który skłąda wiązki...
...

heh takiej bredni dawno nie slyszalem :-) niezle Science-Fiction mam widze w pracy ,Tongue

malo wiesz a , a duzo mowisz
nie pozdrawiam

ps.przeslalbym ci zdjecia wszystkich stanowisk produkcyjnych , rowniez tych w ktorych"komputery same skladaja wiazki" :p niestety nie moge tego zrobic ze wzgledu na ograniczenia prawne.

// dj_ip
Odpowiedz
No i od dzis nie pracuje w tej wspanialej firmie :-) ELEKTROCIEPŁOWNIA KIELCE WITA :-)
Odpowiedz
no to gratulacje !
Odpowiedz
Życzę wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
A czym się będziesz zajmować w Elektrociepłowni? Z tego co wiem chyba jesteś zadowolony z nowej pracy, bo Twoja dziewczyna mieszka w Kielcach. ;-)
Odpowiedz
Panowie panowieSmile wracamy do tematu!Smile
Odpowiedz
W sierpniu na wydziale produkcji wiazek elektrycznych ma byc zatrudnione okolo 60 kobiet i 100 mezczyzn , a zwiazane jest to ze wzrostem produkcji.
Odpowiedz
Ciekawe tylko gdzie oni sie pomieszczą jak już jest tam "ciasno"
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Mlody niemcy zawsze cos wymysla o to sie niemartw w 1939 tez wymyslali
Odpowiedz
Ciasno to malo powiedziane , nie mowiac juz o dramacie w szatniach.
W czawrtek o 14 spotkanie z zarzadem pewnie sie ustosunkuja do tych wnioskow o podwyzki , ktore wiekszosc z nas zlozyla :-)
I chyba wiemy co nam powiedza :-) ...przynosimy straty hehheehe , a produkcje m.in z Indii i Salzgitter przenosimy do .... Starachowic :-)
Odpowiedz
Cytat:Mlody niemcy zawsze cos wymysla o to sie niemartw w 1939 tez wymyslali

Chyba raczej polscy (starachowiccy) kierownicy.Przecież pan O. coś wymyśli,pokombinuje i za to dostanie super premie.A po przyjęciu już tych osób zakuwacze będą pracować po dwóch na jednym krześle i jednocześnie przy jednej maszynie.Tak na zmiane <lol>.
Jestem pewien że gdyby to sami niemcy zarządzali tym zakładem pensje byłyby wyższe i w nie takich warunkach ludzie by pracowali jak teraz.Prędzej oni docenią dobrego pracownika niż Twój rodak.
Odpowiedz
ja już nie raz nie mam na czym siedzieć zwłaszcza na 1 zmianie.
Odpowiedz
Cytat:A czym się będziesz zajmować w Elektrociepłowni?

Od wczoraj jestem pracownikiem Elektrociepłowni Kielce SA - Wydzial Starategii i Rozwoju

do zobaczenia <papa>

jabba1-poprawione cytowanie
Odpowiedz
To co bartek robiłeś dziś w pracy na MAN-ie na 2 zmianie? Skoro już tam podobno nie pracujesz?
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
bartek ma brata blizniaka mozna ich rozroznic po charakterystycznym odwruconym okregu na szyji - ktos tu klamie... :mrgreen:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości