Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN BUS sp.z o.o.
oplaca sie przyjsc do MANA ? moge sie tam czegos nauczyc ?? ile tam zarabia sie ?/ na razie mam wakacje ale chce isc do roboty zeby miec swoja kaske :-P

// dj_ip - ort
Odpowiedz
Jak masz chęci i się nie boisz pracy zapraszam do Cersanitu
Odpowiedz
Raczej do pracy bo robota to jest w nocy :mrgreen:
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Do roboty to jest koń i traktor :-P
Nie wiem jak na innych wydziałach ale na wiązkach dostaniesz na początek 1200 brutto a ewentualnie po 3 miesiącach 1360 brutto
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
witam!

od piątku pracuje w tej firmie co mi możecie o nie powiedzieć ??
gdzie pracujecie , na jakich stanowiskach , gdzie według Was jest najlepiej w jakiej grupie ? jaka praca ?

ja jestem 3 dni i za każdym razem nas rzucają gdzie indziej chodzi o wiązki

proszę o podpowiedzi oki z góry dziękować

//Oscar->> poprawiłem parę ortów.
Odpowiedz
Pracujesz na wydziale wiązek ?
Odpowiedz
no 3 dzien tam jestem i kazdego gdzie indziej ,
Odpowiedz
Nie,nie czekaj.... Wydział to są wiązki,autobusy,spawalnia.Wiązki to bodajże FWK.Nie pamiętam teraz.Także chyba nie możliwe,że 3 dni rzucali Cię codziennie na inny wydział.Natomiast placówki na wiązkach to zakuwanie (duża,mała rama),montaż,busy i coś tam jeszcze.Więc chyba rzucają Cię poprostu codziennie na inną placówkę,ale cały czas na wydziale wiązek ?
Odpowiedz
tak , tak na WK , gdzie jest najlepiej , gdzie jest ciekawie , miłe osoby , atmosfera , najlepsza praca ? prosze o podpowiedzi.
Odpowiedz
Generalnie polecałbym zakuwanie.Zależy czy duża czy mała rama.Jedni wolą dużą drudzy małą zakuwać.
Są też osoby wolące pracować na montażu.Więc to zależy już tylko od Ciebie gdzie będziesz się lepiej czuł.
Co do atmosfery natomiast.To musisz uważać.Ktoś kto Ci się wyda kolegą często nim nie jest i nie będzie.Musisz głównie uważać na to co mówisz.Nie narzekaj do nikogo choćby Ci było ciężko,bo ktoś komu się pożali może ''powiadomić'' o tym brygadzistę,kierownika.Także,jeśli będziesz w grupie gdzie są całkowicie nowi pracownicy to z nimi się trzymaj.Jesli dołączysz do starych uważaj na to co mówisz.Polecam najlepiej nie narzekać do nikogo i nie obmawiać bo sporo tam konfidentów.Taka prawda.Atmosfera na MANie nie jest za ciekawa,ale jeśli będziesz pracował i nei oglądał sie na nikogo to nie jest zle.
Odpowiedz
A ja miałem miesięczne praktyki w Wydziale Logistyki. I trochę trzeba było popracować, chociaż tłumaczę to tym, że był akurat wprowadzany nowy system, dlatego był taki kocioł.
Poza tym fajnie i miło. Smile
Odpowiedz
Pracuje na zakuwaniu dużej ramy na mojej zmianie jest atmosfera w porzo. Jeżeli o kapusiów chodzi jest ich sporo.
Odpowiedz
Przyjdz na motory na motorach jest chybanajlepiej na montażu łatwe wiazki sie robi a i tak samo łatwo sie zakuwa te wiązki motory maja swoje maszyny do zakuwania a tam dalej gdzie kuje rama kombi itd jest wielki scisk i niechca wpuszczac na maszyny szczególlnie xh0
Odpowiedz
Masz racje motory mają dobrze . Tylko ten kierownik.
Odpowiedz
Powiem Ci szczerze ze pan Z jako kierownik nie dokonća jest taki zły jak to sie o nim mówi coprawda bywa upierdliwy i potrfai sie czasem przyczepić i czasem sie poczuwa jakby ten zakład był jego.Ale z drugiej stron on jest kierownikiem i musi tez byc jakas dyscyplina nie może sobie pozwolic aby kazdy wchodził mu na głowe ale jak sie z nim dobrze żyje to naprawde jest w porządku gosciu da sie z nim dogadac czasami co prawda ciezko ale jakos to idzie z tego co wiem ogólnie w manie sa gorsi kierownicy
Odpowiedz
Na manie jest ok tylko dla kawalerów bo za ta kase to rodziny nie utrzymasz
Odpowiedz
Wogole to jest kilka firm gdzie mozna zarobic na rodzine. Ja tam pracowalem na manie i wiem że za te pieniadze rodziny sie nie utrzyma sa wydziały że zarobisz ale jakim kosztem ze nie widzisz rodziny
Odpowiedz
no i trafilem na te cale motory , atmosfera jest jakas taka sztuczna/napieta , ludzie jacys dziwni , a juz ten brygadzista co wolaja na niego "bujany" to koszmar ponoc ??
Odpowiedz
Czyli teraz jestes na 1 zmianie hmm wogóle teraz powiem Ci że ta zmiana Grzesika(bujanego) jest jakas drętwa moze powodem tego jest to że stale przychodza nowi ludzie którzy nawet miedzy soba sie nie znają z czasem sie oswojisz i to sie zmieni pocżatek zawsze jest taki ja teraz jestem na 3 zmianie i jest spoko ale z ekipy która była jak sie przyjmowałem juz zostało dosłownie kilka osób obecnie jest tyle nowych osób ze ja sam teraz wiekszoci ludzi nie znam a pracuje tam ponad 2 lata
Odpowiedz
Kochani, czy w MANie jest dział zajmujący się PRem, reklamą, etc.? Czy jest zatrudniony rzecznik prasowy?
Odpowiedz
z tego co wiem , bo moj ojciec zajmuje dosc wysokie stanowisko , to nie ma takich dzialow i nie bedzie gdyz firma sama w sobie jest medialna !
jesli jest rzecznik prasowy to w centrali w Poznaniu albo w oddziale pod Warszawa zajmujacym sie sprzedaza.

wiec raczej nie masz szans na angaz , ja tyram jakis czas na WK (pare tygodni ), ale przenosze sie na WB :-)
Odpowiedz
a czym takim zajmuje sie twoj ojciec??
Odpowiedz
Cytat:witam!

od piątku pracuje w tej firmie co mi możecie o nie powiedzieć ??
gdzie pracujecie , na jakich stanowiskach , gdzie według Was jest najlepiej w jakiej grupie ? jaka praca ?

ja jestem 3 dni i za każdym razem nas rzucają gdzie indziej chodzi o wiązki

proszę o podpowiedzi oki z góry dziękować

//Oscar->> poprawiłem parę ortów.

Napisałeś, że pracujesz w tej firmie 3 dni i prosiłeś o to żeby Ci ktoś powiedział jak tam jest.

Po co piszesz prośby jak masz ojca na wysokim stanowisku idź do niego bo nie wieżę, żeby syn kogoś postawionego tak wysoko pracował na wiązkach. Chyba, że Twój ojciec pracuje na wysokim stanowisku tzn. np. na 5 piętrze w biurowcu.
Copyright by White Men
Odpowiedz
Popieram przedmowce tez mi cos w tym niepasuje ( ktos tu chyba oszukuje)
Odpowiedz
A propo wiązek niewiem czemu tak nażekaja niektórzy na wiązki??Praca tam jest super bo przedewszystkim jest lekka czysta nie ma chałasu smrodu i brudu i człowiek nie narobi sie jak wół jednym słowem praca jest lekka i jest chyba najlepsza praca fizyczna w naszym miescie.Pracuje tam ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony nie nażekam i wypłata też licha nie jest.Narzekacie na prace na wiazkach to ciekawe co byscie powiedzieli na prace na hucie w constarze czy w jakiej kolwiek innej firmie w której trzeba sie natyrać jak wół za te same albo gorsze pieniądze.Nażekacie na kierowników że sa tacy czy tacy postawcie sie na ich miejscu oni odpowiadają za dana placówke i prace na niej ciekawe czy ktokolwiek był by taki "fajny" i wyrozumiały gdyby miał pod soba nierobów którym robic sie nie chce a za wszelkie niepowodzenia odpowiada kierownik a pozatym ktoś musi trzymac dyscypline bo inaczej to by sie burdel zrobił i każdy by robił co by chciał i ciekawi mnie czy umielibyscie kierowac dana placówka tak aby robota szła i wszystko było by ok? napewno nie a jak ktos przychodzi do pracy zeby sonioe posiedziec to niech sobie posiedzi na kiblu albo w fotelu w domu.Uważam że ta zła sława wiązek i o rygorze tam panującym jest przesadzona zawsze i wszedzie znajdzie sie człowiek którem u cos sie nie spodoba chocby niewiem jak idealnie było!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości