Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN BUS sp.z o.o.
Popieram przedmówce . Mam porównanie i z hutą i constarem (pracowałem w tych zakładach). Wszystkich narzekających wysłałbym na 1 miesiąc do tych zakładów i dał nawet wysze zarobki jetem pewien , że szybko by wracali.
Odpowiedz
a ja bym wyslal ich do zakladow w Salzgiter Monachium czy do Turcji i napewno by niewrocili na 1000% jestem wiecej niz tego pewny
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
To nie zapomnij o mnie chętnie popracuje za pieniądze.
Odpowiedz
Tata mój pracuje w logistyce jak dla mnie to ma dobrą pracę , z tym stanowiskiem to źle napisałem chodziło mi o to , że jest dobre bo nie na produkcji.
A pytałem się jak jest na wiązkach bo to lepiej się zapytać pracujących niż słuchać czyichś opowieści , kto pracuje w środku tego miejsca to wie lepiej .
Dziękuje za odpowiedzi , mieliście racje nie jest aż tak źle , no ale ten kierownik z motorów - straszny.

// ort dj_ip
zapraszam na http://www.firefox.pl po przeglądarkę z modułem sprawdzania pisowni.
Odpowiedz
MAN - mi dal stabilizacje choc za male pieniazki . :-(
och zapomnialam od dzis u mnie na motorach pracuje pan Jarosław Łyczkowski - widac ze spadł z wysokiego konia - od dyrektora szpitala na wiazki.... :-o
Odpowiedz
trinity którą masz zmianę w tym tygodniu i co dokładnie robisz na motorach?? zakuwasz?? kostkujesz??
pozdrawiam
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
To jest nas tu troche . Pan kierownik motorów powinnien się bać.
Odpowiedz
Mam pierwszą zmianę w tym tygodniu i kostkuję wiązeczki , a ty Młody też na motorach ?

pozdrawiam również
Odpowiedz
Nieeee.... :-) Na szczęscie nie na motorach ;-) Mała rama ;-) zakuwanie.
Pozdrawiam 8-)
Odpowiedz
a co sodzice o ostatnim emailu do Solidarnosci wyslanego przez zirytowanego idiote w sprawie podwyzek ktory moglismy przeczytac w ostatnim wydaniu gazetki Solidarnosc
Odpowiedz
Trinity czy Ty kostkujesz wiązki razem z panią Aśką.W. ? bo jesli tak to ja wiem która to Ty jesteś codziennie zakuwam wam wiązki i je tam przywoze dzis też Smile
Odpowiedz
GdzieTuLogika? ja niestety (a może i stety) nie czytam tej gazetki ;-) ale coś tam słyszałem że jakiś koleszka z WA strasznie się spinał że na wiązkach za dużo (sic!) zarabiają... szczegółów nie znam więc już zamilknę w tej sprawie ;-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
tak pani Asia jest na mojej zmianie i pani Basia tez i inne panie , niestety nie kojarzę Cie wcale(po ksywce gdyz zakuwaczy jest deczko) i myslę iż też nie wiesz do końca , która z nas "kostkujacych"to trinity :-) - czyli ja :-) ( choc z widzenia znamy sie na bankkk)

Młody ten lamus z WA nie napisał iż za duzo zarabiamy tylko , że jego praca na bank jest o wiele więcej warta niż jakieś tam zakuwanie kabelków :-P ( dostał by cham rysunek z motorów , ramy , busów czy kombi i wio na 1-ą zmianę jak na zakuwaniu młyn i siwy dym wtedy to o 8 rano by uciekł ), pracuje tu jakis czas i chciałabym rocznie zarabiać tyle ile są warte netto wiązki , które powiedzmy kostuję w ciągu 3-5 dni :-)

Pozdrawiam MAN-owiczów :-)

Gdzie Tu LOgika - też tyrasz na motorach ???
Odpowiedz
No ok, trinity ;-) Jak już wspomniałem nie czytam gazetki p.Seweryna a napisałem to co słyszałem jedynie ;-) Sorry, już nie będę siał zamętu :mrgreen:
Jak pierwszego dnia w pracy zobaczyłem rysunek wiązki to chciałem uciekać i stwierdziłem ze język chiński jest prostszy hehe ale teraz już jest ok ;-)
trinity a mogę zapytać jak masz na imię ? ;-) ( możesz na PW odpisać )
Pozdrawiam
Odpowiedz
Idea
Odpowiedz
Na wiązkach jest zajebista robota . I koniec, mój koniec
Odpowiedz
Nom Napewno ale jeszcze fajniejsze sa dziewczyny :mrgreen:
Odpowiedz
Mlody będę tajemnicza i imienia Ci nie zdradzę Tongue

Gdzie tu logika wedle wcześniejszych postów(w tym temacie) kumam , że pracowałes na wiązkach...,czy się myle...

pozdrawiam MAN-owiczy
Odpowiedz
A ja wiem kim jesteś
Odpowiedz
Prywatne sprawy kto jest kim proszę załatwiać na PW lub założyć temat "kto jest kim w MANie" :-P :mrgreen:
Odpowiedz
roberttof "A ja wiem kim jesteś"

To dobrze .:-), choc w to wątpie :-P
Odpowiedz
Od wiemy kim jesteśmy
Odpowiedz
hm..........pracowałem kiedyś w MAN-ie. No cóż fajnie jak są nadgodziny to się zarabia te KILKA groszy ale zycie rodzinne szlag trafia. Nadgodziny sie skończyły, i wypłata 1100 /1000 zł. Przykre. Wyjechałem.......zostawiłem to bagno. Hm........ a Pan Olchowik nawet nie spytał czemu rezygnuję z pracySmile Dawałem z siebie dużo i było mi przykro kiedy moje rozliczenie trwało 4 godziny. Wiecie czemu MAN tak dobrze stoi bo tyracie na nich za marny grosz a Wasze rozliczenie będzie trwało tez 4 godzinySmile Pamiętajcie o tym ze stać ich na znacznie więcej tylko trzeba umieć to wyciągnąć.
Odpowiedz
No powiem Ci , że są problemy z odejsciem , ja pracuje tu krótko , ale chłopaków kilku z Motorów chciało odejść to im kierownik pan Z. powiedział , że ...takie sprawy się 3 miesiące wcześniej Rolleyes
i ten taki mały gruby w okularach kierownik też robi problemy z odejściem bo kolega mój sie zwalniał i miał problemy.
Odpowiedz
to wszystko zależy od tego jak długo pracownik pracuje i jaka jest forma umowy (na czas określony lub nieokreślony).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości