Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN BUS sp.z o.o.
MŁODY jako , że wyłączyłeś wiadomości prywatne odpowiem Ci tu na Twoje pytanie , odpowiedź brzmi NIE :-P
Odpowiedz
tak rozgadaliśmy sie o tych wiazkach że chyba już każdy wie jak tam praca wyglada wiazki wiązkami a powiedzcie mi jak wyglada praca na spawalni? palnuje sie tam przeniesć z wiązek na spawalnie może z was ktoś wie jak tam jest i podzieli sie swoim zdaniem tzn chodzi mi o prace, kierownictwo, atmosfere jaka tam panuje pomiedzy pracownikami i przełożonymi a pracownikami
Odpowiedz
A może ktoś wie czy nadal przyjmują na wiązki?
Odpowiedz
mam teraz prace w innej firmie niz man zarabiam koło 1000-1100 na ręke czy warto się przenieść na man?? jak sądzicie? i gdzie najlepiej?wózki spawacz czy coś innego?
i kropka.
Odpowiedz
raczej przyjmują bo w ostatnich 2 tygodniach przyjeli sporo osób z za bramy
Odpowiedz
Cytat:mam teraz prace w innej firmie niz man zarabiam koło 1000-1100 na ręke czy warto się przenieść na man?? jak sądzicie??

Jak ci dobrze w swojej firmie to niewarto sie przenosic na starcie bedziesz jeszcze mniej zarabial niz zarabiasz aktualnie a pozniej tyle jak teraz to czy jest sens ? mysle ze niema chyba ze masz uprawnienia na spawacza tam owszem mozna lepiej zarobic ale bez nadgodzin niema zadnej rewelacji.Z tymi pensjami to naprawde porazka!! :-x
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
myslałem ze szwab lepjej zapłaci
i kropka.
Odpowiedz
Swego czasu chciał.A dlaczego nie to pracujący tam pewnie wiedzą.
Odpowiedz
Jak przebiega proces zwolnienia na własną prośbę z umowa na okres próbny? Dział wiązki. Co się stanie jeśli powiem pier.... nie robie i zwyczajnie sobie pójdę? Big Grin Niedługo stracę cierpliwość i tak właśnie zrobię, miło pozdrawiając przy tym kierownika.
Odpowiedz
az tak żle tam?
i kropka.
Odpowiedz
nie żle nie jest tylko niektórym sie w dup***h poj****o i sami nie wiedża czego chca bo jak by chccieli to by robili a niektórzy wymyślaja poprostu smieszne problemy lub nie znaja o czymś lub o kimś prawdy sami sie nie dowiedza jak jest naprawde a powielają i powtarzaja to co ktoś mówi kto dłużej pracuje a zreszta co moze powiedziec osoba która pracuje z miesiąć lub nawet nie wypowiedzi takich osób mnie śmieszą
Odpowiedz
jest zle - a fatalnie szczegolnie na motorach gdzie pracuje !! kierownik to tragiczny gosc nie majacy pojecia o niczym ! a sie sadzi !
monterow terroryzuje <mnie tez> zakuwacze beda obdarzeni kolorami i beda harmonogramy pracy na maszynach - chlop zwariowal !
Odpowiedz
Lubią pana Z. ludzie . Męska toaleta jest cała wypisana opiniami o kierowniku .
Odpowiedz
Tak, to prawda. Szkoda że te opinie nie nadają się do publicznego ujawnienia ;-) Bo nie są za bardzo miłe dla pana kierownika :-D
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
Disyhrah to ze pracuje krotko nie znaczy ze mam o tym blade pojecie. Praca na wiazkach jest spoko, jest luz i fajna ekipa. Nie zamiezam jednak pracowac z debilem ktory mnie tylko denerwuje. Na szczescie mam inna zmiane.
Odpowiedz
rozumiem Cie bo nie tylko ciebie on drażni mnie tez ostatnio zaczyna
Odpowiedz
Ostatnio byłam z mężem i jego znajomymi w nowo powstałym lokalu Gospoda-Wygoda i byłam świadkiem jak jeden z wysoko postawionych "urzędników" w MAN-ie był pijany niesamowicie , zataczał się przewracał oraz awanturował krzycząc , że na rachunek firmowy bierze i że mają mu wódke natychmiast dać .Był z dwoma równie mało trzeźwymi towarzyszami .
Płakać się chce , że na podwyżki nie ma w naszej firmie , a ów Waść urządza sobie pijatyki za NASZE pieniądze...
Odpowiedz
Nie za Wasze tylko za pieniądze firmy ;]
Copyright by White Men
Odpowiedz
Jejku...podejrzewam że wszędzie tak jest, nie tylko w "Manie"... Nie ma co robić afery...bez przesady...
A propos podwyżek to przecież mają być od 1 stycznia o 114 pln brutto...(przynajmniej na wiązkach)...
Odpowiedz
witam zgadza sie od 1 stycznia maja byc podwyzki po 114 zl brutto, dla mnie to jest smieszne jesli wogole to mozna nazwac podwyzka zabiora podatek i zostanie na paczke fajek i nie ma co sie dziwic ze ludzie uciekaja z mana i nadal beda uciekac bo teraz nawet wiecej mozna zarobic w "Animexie" Big Grin pracujac na wiazkach mozna dorobic sie tylko odciskow na rekach i nic wiecej,praca dla kawalerow a nie dla ludzi ktorzy maja na utrzymaniu rodzine podsumowujac ludzie w manie nie ma zadnych kokosow praca jak kazda inna a zarobki hu..
Odpowiedz
Cytat:MLODY A propos podwyżek to przecież mają być od 1 stycznia o 114 pln brutto...(przynajmniej na wiązkach)...

nie piszcie w tym temacie tylko o wiązkach !
Młody - wysoki blondasku , z tego co wiem na WK juz nie pracujesz więc po co się odzywasz Tongue
Wiązki pracuja na cały ten zakład !!Ale nie o to chodzi !!Chodzi o to , że ten wesoły grubasek pije za "nasze" pracowników podwyżki to jest żenada !!
Nowy piszesz , że na WK można się dorobic odcisków na palcach ..., a na spawalni raka :-)
Pracujesz na WK , że się tak sadzisz ? Fakt przychodzą coraz gorsi ludzie -->>tępi ,ale nasza praca powinna byc doceniona !!
Spawacza robili w majty i kolesie z autobusów jak na poczatku roku mieli ich na wiązki przenieś !!

Odbiegliśmy od tematu , chce ten PAN niech pije ten PAN a pieniądze zakladu , ale niech trzyma fason ....
Odpowiedz
Cytat:Młody - wysoki blondasku , z tego co wiem na WK juz nie pracujesz więc po co się odzywasz Tongue

Hmmm...a to dobre, uśmiałem się nieźle :lol: Ciekawe od kiedy jestem "blondaskiem" i ciekawe od kiedy tam nie pracuję już :lol: No chyba że zwolnili mnie za moimi plecami ;-)
Odpowiedz
Podwyżki od stycznia ? Bynajmniej nie z pieniążków zakładu.Cóż,wszędzie idą w górę,także nie piszcie,że MAN podnosi pensje bo to śmieszne.Podwyżki to skutek kolejnej obniżki składki rentowej.Prawda jest taka,że w stosunku do wykonanej pracy ludzie tam pracują za grosze,a jak się dobrze człowiek zakręci to w Starachowicach lepiej zarobi i będzie pracował w lepszej atmosferze.Podziękujcie wszystkim Polskim dyrektorom MAN-a za tak ''wysokie'' wynagrodzenie.W szczególności Panu O.Gdyby facetowi zależało nie tylko na swoim stołku byłoby inaczej.Co wolicie,pracować w Reichu u Niemca.Zarabiać o wiele więcej i być lepiej traktowanym i szanowanym za swoją pracę (choć nie zawsze tak jest,że się człowieka szanuje,ale jeśli nawet to chociaż się wie za co się pracuje i można przeboleć) czy pracować też u Niemca,tyle że pod kierownictwem śmiesznych kierowników i dyrektorów dzięki którym macie takie pensje a nie inne.I tu się wyróżnia wspomniany wyżej,Pan O.
A związki,jak tam walczą o pracowników i ich pensje?? śmiechu warte.... Życzę powodzenia w dalszej ''walce''.
Raz czy dwa by produkcja stanęła choćby na jednym wydziale (np.WK)i by się za przeproszeniem posrali ze strachu,że nie chcecie za takie pieniądze pracować.Wyrzucić nie wyrzucą z pracy.No chyba,że jakieś 500 osób będą w stanie przyjąć od razu.Szczerze wątpię.Życzę wszystkim pracownikom MAN-a zdrowia w nowym roku i przede wszystkim cierpliwości,a ta będzie Wam zapewne potrzebna.
Odpowiedz
Popieram i zgadzam sie z przedmówcą pozatym z tego co słyszałem Pan O celowo nie chce dać podwyżek bo stwierdził że jeśli ludzie by zarabiali wieksze pieniądze to nieprzychodzili by w soboty i niedziele i juz produkcja nie była by na bieżąco a że maja niewysokie zarobki chcąc dorobić wkólko przychodzą w soboty i niedziele i wtedy produkcja jest na bierząco.Jeden z moich kolegów z którymi pracuje w jednym miesiącu miał 60 nadgodzin!!! i co? wypłaty wzioł 1850zł!!! przecież to śmieszne.Za tyle nadgodzin powinien wziąsc drugą wypłate.Zarobił śmieszne pieniądze ale jakim kosztem non stop w pracy każada sobota, niedziela i cały czas po 12 godzin przychodził do domu przespał sie i z powrotem do pracy ehh szkoda gadać
Odpowiedz
No enzo masz wiele racji , tyle że obniżenie składki rentowej czy zwał ją jak zwał będzie dodatkową "podwyzką" oprócz tych śmeisznych 114 zł brutto.
No moje kolezanki przychodza często w niedziele , soboty do pracy , niestety muszą , ja mam ten komfort , że mój mąż zarabia dość dobrze więc dlaświętego spokoju żeby kierownik Z. nie maltretoiwał mnie psychicznie heheh , przyjdę sobie powiedzmy w 1 sobotę po pierwszej zmianie i tyle , żal tyłek ściska jeśli jak ktoś napisał , że jego kolega miał 60 nadliczbowych , a wziął 1850 - to śmiech.
Patrzcie na autobusach O. nie ma władzy już i się znacznie pooprawiło .

Szczęśłiwego Nowego Roku 2008 oraz szampńskiej zabawy sylwestrowej życżę wszystkim koleżankom i kolegom z wiązek:-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości