Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chilloutclub
byłem na kilku imprezach w senatorze i nie przypominam sobie żeby o dowody pytali. zwykle średnia wieku wskazuje na studentów Smile chodź na andrzejkach dominowały 17-18.
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
no i był ktos wczoraj ? moze ktos cos powiedziec?
offtopic king - OK
Odpowiedz
Ja widziałem tylko "zza szyby" ale jak na takie spojrzenie, prezentuje się bardzo dobrze. Wyglądało świetnie, ale żeby się przekonać dziś trzeba tam wpaść. Jestem pewny, że będzie bardzo dużo ludzi.
Odpowiedz
wejście jest jak dawniej?? Czy wymyślili inne miejsce:d Dawno mnie nie było i nie chce mi się krązyć wokól senatoraTongueP :oops:
Odpowiedz
Cóż,byłem widziałem.Jak dla mnie rewelacja.I nie tylko jeśli chodzi o Starachowice.Po prostu,naprawdę fajny klub !Muzyka elegancka,wystrój lokalu bardzo fajny,może tylko jednak za mało miejsc do siedzenia,ochrona w porządku i na poziomie.Szampan i kamikadze rozdawane przez hostessy (swoją drogą piękne kobiety),choć szybko to schodziło ;-) Generalnie bardzo pozytywnie.
Odpowiedz
Naprawde fajny lokal byem wczoraj i podobało mi sie najlepiej jak każdy sam przyjdzie i zobaczy jak jest a lasek to było tyle ze niwiedziałem gdzie sie patrzeć mało zeza nie dostałemSmile. Iguana ,red star w porówaniu to chillout club to wielka speluna.
Odpowiedz
Przeklub, polecam, bardzo ladnie, smacznie, sympatycznie... najlepsza miejscowa w stce. Nawet w krk bylby na czele, moim zdaniem. Gratulacje dla wlasciciela. Aha, jedyny widoczny minus... brak szatni platnej z numerkami. Wieszaki sie prawie załamały tam, ale jestem pewien ze wlasciciel juz oto zadba. Pozdrawiam

ps. troche za bardzo czestowali shotami hehe bo ja i moi kumple w takiej sprzyjajacej sytuacji zapominamy o umiarze. hehe
Odpowiedz
Witam,

Ciesze sie ze klub sie podoba, nawiązując do braku szatni to oczywiście bedzie..

DziękujeWszystkim za dobrą i kulturalną zabawe i zapraszam już dziś na:

Piątek 08.03. Czarna muza w wykonaniu Yezzie-go
Sobota 09.03 Made in TST ( deep / vocal/ elektro house / jednym słowem klimaty sobotniej nocy w moim wykonaniu)

Pozdrawiam i życze miłego tygodnia.

Ps. jak ktos ma fajne fotoski prosze o przesłanie na @ kurek_kamil@interia.pl
Odpowiedz
A ile wjazd na te imprezy?
Odpowiedz
chyba mały bład sie wam wkradłSmile08.03... wypada w sobote Wink
offtopic king - OK
Odpowiedz
Cytat:chyba mały bład sie wam wkradłSmile08.03... wypada w sobote Wink

sorki,

dokładnie tak piątek Yezzi / sobota goldchicken*
Odpowiedz
Goldchicken jak zwykle zapomniałeś o mnie ;p hehe piątke w wykonaniu moim i Yezziego. Pozdrawiam i zapraszam
Odpowiedz
a powiedzcie jak z tym wiekiem było? sprawdzali czy nie?
offtopic king - OK
Odpowiedz
Nie sprawdzali...

A jak z wiazdem na następne imprezy? za free czy nadal 10 zł?
Odpowiedz
Wjazd na bank płatny ale ile dokładnie to nie mam pojęcia.
Odpowiedz
Jak już ktoś będzie znał dokładną sumę, to niech ją poda na forum. Z góry dzięki.
Odpowiedz
wjazd 10zł
Odpowiedz
kiedy taki wjazd? ostatnio byłem i freeSmile
offtopic king - OK
Odpowiedz
Witam,

Zapraszam na myspace http://www.myspace.com/chilloutclubtst

Pod linkiem fotki z imprez i aktualny wykaz imprez.

Pozdrawiam,

goldchicken*
Odpowiedz
A co powiecie o Amsterdamie? Jak byście porównali te dwa kluby ? ja byłem i w Senatorze i w Europie Smile i powiem szczerze w obydwu jest super klimat ale Europa ma dużo sympatyczniejszą atmosfere i przede wszystkim potężną ochronę Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
W święta (23 i 24) w Chillout nie ma żadnej imprezy :?:
Odpowiedz
Wszystkie informacje dotyczące imprez w chillout'cie proszę zamieszczać w tym temacie.
Odpowiedz
W sobote DJ ERB ( soho 3 miasto) miał juz okazje grać u Nas na otwarciu.
Dokładną godzinę podam później. Smile
Odpowiedz
start około 21 dj Erb ma grać całą impreze. Imprezy odbywają sie również w środy.
Zapraszamy rezydenci Yezzi&Mystic
Odpowiedz
Jeszcze napisz ile wstęp. Wink Co i jak. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości