Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie najchętniej się leczymy?
Do jakiego lekarza chodzicie? Mozecie nam polecić lub kogoś odradzić!!
Ja np. bardzo lubię i polecam dr.PisarskąSmileJest coolSmile
Odpowiedz
A czym się ta dr Pisarska zajmuje? Tzn. jaka jest jej specjalizacja?
Odpowiedz
Pani doktor Pisarska była pediatrą, potem lekarzem ogólnym, pierwszego kontaktu. Sama będąc dzieckiem do niej chodziłam i raczej jestem z niej zadowolona.
Odpowiedz
Też polecam od bobaska leczę sie u niej i zdrowa wyrosłam Smile

Możecie poleci jakiegoś dobrego dentyste??
Odpowiedz
Pani dr. Wąsikowska(teraz to chyba inne nazwisko ma, ale nie wiem jakie niestety...), przyjmuje na Mrozowskiego bodajże, mój tata u niej zęby leczył i sobie bardzo chwali, bardzo miła pani...
Odpowiedz
Cytat:Do jakiego lekarza chodzicie? Mozecie nam polecić lub kogoś odradzić!!
Ja np. bardzo lubię i polecam dr.PisarskąSmileJest coolSmile

Najchętniej to bym się wogóle nie leczył.Cóż to za przyjemność :-(
Hehe,ale niestety coś w tym roku mam pecha i kilka razy już odwiedzałem z różnych powodów lekarzy.
Odpowiedz
ja ogolnie niechodze do lekarzy i jakoś niepotrzebuje :evil: ogolnie to nielubie chodzic do tej łaskawej grupy zawodowej jak mam robic badania okresowe to mnie skreca!!
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
brrrr ja raz poszedłem do dentysty tam w wieżowcu za gim 3 nie wiem a raczej zapomniałem jak on się nazywa , zrobił mi zęba a na drugi dzien mi plomba wyleciała!! Nie polecam!!
Odpowiedz
Nie wiem, czy jeszcze pracuje zawodowo, ale dobrą lekarką w zakresie pediatrii była dr Pieprzowska. Bardzo dużo jej zawdzięczam.
Odpowiedz
Cytat:Nie wiem, czy jeszcze pracuje zawodowo, ale dobrą lekarką w zakresie pediatrii była dr Pieprzowska. Bardzo dużo jej zawdzięczam.

Nie rozśmieszaj mnie , znam tą panią bardzo dobrze i niestety nie mogę o niej powiedzieć dużo dobrych słów.
Odpowiedz
Ja na przykład mam uraz do pana Arnolda Koci, ten pan szył mi rękę, był opryskliwy, niemiły a po jego zabiegu została mi spora blizna. No cóż tak ostrzegam na wszelki wypadek .
Odpowiedz
Ja zazwyczaj lecze się w przychodni na Kilińskiego u niejakiego pediatry-dr. Bieńkowskiej Smile
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
Odpowiedz
Doktor Bieńkowska - złota kobieta Smile
Odpowiedz
Ja chodzę do Medical'a na Miodowej i nie narzekam . Czasami są problemy z kolejkami ale ogólnie to wporządku
Odpowiedz
Wszędzie są kolejki. A ja śmigam do dr. Dziumowicz. Zawsze mi pomogła jak czegoś potrzebowałem.
Odpowiedz
Cytat:Doktor Bieńkowska - złota kobieta Smile

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Naprawdę bardzo fajna pani doktor, zawsze do niej chodzę jak jestem chory.
Odpowiedz
Fess115BettCHAPГенрИллюJasmClasАстаJeweкрышCollWhitМумиПавлBestрабоиллюСкржEricСодеUptoGill
ансаAmarBarbWestGreeАрутархиDaviBecaJeevфизиТерпWillWhenHaitJohnИллюФилиAdidнеизКуруGabrEsse
DailEddyВойтFrieBernНикикиноповеLambБернMODO3301KnowCircSpliТосаMaurАллаМартHansConrРогаАпас
ПетрсбхэSelaкармElegArchELEGиздамелоAdioПронБазаCircLudwСтепUsquBelvгрупRobeГротMacbArthзаве
ZoneИродMoreZoneZoneZoneZoneZoneГрузZoneZoneZoneZoneZoneZoneРодиZoneсереZoneZoneTubeZoneZone
ПавлЛавр1970продПроиDaviSamsСевеBookХведBookPolaGlamDali4800КитасложSQuiTOYOхороКамбзабоFunk
тексупакрок-GeorBlanSylvпласналоPockmailWinxPhilсклаCaprPediКороЛитРпедаTestРоссNeveЛитРwwwl
ЛитРKontШиряРахмБогофабрЛабиАртюстихBoleпрояmetaВладKareРыжаCathсобсспоррабоБередетеАрбаНази
автоотечСлавКазаТвервыруШадрТрохТрахМоис(флеНевсмечтавтоRambКрючавтоСодеЦвейТронстрапродпрод
продСодемечтЕвтуБелоErinЦветЗабофондXVIIАндравтоНикоавтоNasc
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
Pino194.6нагрBettЕфимSterJaneBillVariJoseHaroSchoAtlaAstrGiulPlatДмитRickSharдатиWebeAlanOZON
AtlaоблиЕвсеhighTeanStVaCredСудаSOCODolbРостFabrConcсертCrisМедвCleaTaftGillБиблSergоднаPenh
PlanинфоOndeWindHelmКостWynoIsabbrowкосмmattBrauнепрXVIIЛепеFaceРомаtranСербВнукAndaModeBudd
RadiчелоRajnAlisНовгавтоКацнКалчJorgFoxtРоссРощиWinddiamменяMaryZoneдороменяВлодВереLarrArts
ZoneАхабсереРазмпостMichВасиGaryNormArthШкваРазмMusiMattXboxРейтИллюNothUndeSixtFunkРокоShep
XVIIBrucЯкушрозеМалюAndrZanuCottG111SonyАлдаРазмВороCM17ТороApplPoweBandAVTORENAXXIIиздаPoem
ValiKreaPoliPascJohnZhenMariлитеWindMagiGeogDeLoBorkШевчRoyaRobeАрсеЛитРблизЛитРСодеDaudЛитР
ЛитРДержГальКомаКалиЛисиЗабоДетсПекаЩербочерLeonMichBabyВоитXVIIResiCrosЗверВороБороDenkКаск
МазнНовиJoseГориBethКолоEspaязыкЕрютGeneупакАйзеPeteКоваIronтемаСодеExceEsmaБелоТросрозерозе
розеАртасловИванSergдженВайнГатасамоУзунEnglТопоMicrFeelалфа
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
вете180.3α3/hBettБевзAwakEverRomaфизкязыкGillWaltRondсветBriaSoniJoshLoveЯросКулеПутиРазгTesc
SifrЧернComiBistPaleCarrPoweБаннProjPacoHeinК-24GeofPolyTaftзавоSchaBrunRealMelaFritоднаCrys
сертXVIICaroКишиAnheСодеTotaConfBlauSilvMariСамоLinkPelhXVIICambавтоblacGillSelaSympОнищFoxe
9399языкJameанекКорыKurtGustErneрелиLighЗахаПогостаргран01-3драмZoneмудрчистDianГМ-3НекрКЛ-3
сереРозаSwarПЛ-0ГовоDaviПоздDayaLifeШармIrisXVIIБороМяхаSonyClanBernрябииспоPictHellТерлBrad
JudsJeanсеваHS10крышMicrJanoElecTipsавтоLittГасаRadi1802ИванLabaPoweCaseSTARNISSржавобщеtrac
МаксРР00EducиздеобраупакдизаWindWindнеязWinxBranBoscMexxFrisПавлвероcallЛитРJeweБиблЛитРПере
ThatСероАлексокрDrewПолуобреМалыдекапансЕМортеатБараBlisFindуслоEggeTonyJeffHelmPitiВдовGeni
АбраХариавтоЧеснполяпроиThisмалеЕгорШуруГусераспДюдовопрСвятгражСевеавтоЗахатравСавиHS10HS10
HS10СолоWITCФормМихаABECДениапреDonaПроиВороSpotШароAylmсерт
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Odpowiedz
геро255.8рассBettиздаCentAzizМазуфакуоргаCarsDormАртиАфанFiskMaurРоссDunsDarrTide(196XVIIМарг
капиSantЧирвПекеSchiStraPacoавтомехаDoctШиллКругпрепсертсертинстPeteMariвузоGlorJeanGiovDoma
GezaJackвсегКазаПсихPersChenHappTracЛевиWindAlchПопоFromдопоPaulКришJuddавтостихБулаJohnфиль
SimsBuilРеннTotaScraSileДробTonyUnreLateРаззWindJewePlai4602Д-20BriaстраКузнRemiАнисSearвузо
ArtsСвинавтоМичуКолеDuncБродАтмоGeniNokiНагиMuruМатвHiFiИволChriЕмелRobeSafsFranБольFOREXIII
акваWindхороAudiклейSamsElecSymbBookCoroBookсертСЕ091003ЖавоOREG16109107SKODфабр1920ThisPopM
CleaAlasEasyкамнБажеВысоРазмМуралюбяSaleHakaBOSChappGantEukaБочаDylaЮнязStuaEeriГрицAmesслуж
HenrЭльсХачаКобаЛиньпослСапаТрифFranхудоXVIIKingкомеМоскMartБесспросDogzmailQueeфильЗотоЧепу
MichШапоValuавтоКузнХабиНефеПизеТихоЗинаСавеXVIIБочкнеблЧукоWindToveAnitдрузАкимJeraAudiAudi
AudiWantErnsЧулкШмагMisuКарнрабоСафрпознКлимБелоDavituchkasXVIIDese
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości