Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chilloutclub Open Bar party
jesli beda tak robic , to temu lokalowi nie wroze dlugiej prosperity,
No nie mogęTongue A może jeszcze jakiś konkretny krój spodni trzeba mieć? Oceniają panowie o nieskazonych mysleniem twarzach? SmiechSmile
Porozmawiam dzisiaj z właścicielem i napisze jak jego zdaniem sprawa ubioru ma wyglądać w przyszłości.
Ostatnio mój kumpel poszedł w normalnych sztruksach, to panowie ochroniarze stwierdzili iż jego spodnie są za szerokie...
Nie wiem jak z tym ubiorem jest, ale byłem już kilka razy i zawsze miałem dość szerokie spodnie, buty nie jakieś eleganckie, i tylko raz założyłem polówkę i nigdy nie miałem problemu z wiazdem. Więc chyba selekcja jak narazie wygląda tak, że jak się Pani czy Panu spodobacie to wejdziecie, a jak nie to chu...!
Ale przeżywacie czy to tak ciężko ubrać sie w miarę elegancko? Przecież nie musicie mieć gajerkow, wystarczy koszula i jakieś spodnie pasujące do cfaniaków??
wczoraj chyba nei sprawdzali ubioru, tak mi sie wydaje.

angelikaPL cfaniaki nie sa zbyt wyodnymi butami, i chyba bez nich też można elegancko wyglądacWink

wczoraj tam zauważyłem śmieszną sytuacje, chodzi oto że przez sufit woda sie lała, w miejscach łączenie klubu z hotelem, muszą cos z tym zrobic, bo nie ejst to efektowne, nie wypada na taki lokal Wink
offtopic king - OK
Trampki Smile ale wymogi to wymogi...

Na otwarciu też lała się w 2 miejscach... np. nam przy stoliku na głowę...
nie noWink trampki to nieWink bez przesady, ale adidas do odpowiedniego ubioru, to nie musi byc koniecznie widok "dresiarza", uważam że i w takich butach można wyglądac "normalnie".Wink

a co do sufitu, to jeśli mowisz że miało juz to miejsce to powinni coś z tym zrobic, otwarcie było miesiąc temu, i efektów nie widac, a za wejscie sie płaci...więc powinno sie wymaga "suchej głowy"Wink

ale marudzimy, marudzimy, nażekamy, a to jest najlepszy klub w st-ce, ale Polak z natury na wszystko nażeka nic mu nei pasuje, więc jak dla mnie wszystkie te złe rzeczy nikną przy całościSmile
offtopic king - OK
Kolesie naoglądają się sexistowskich teledysków 50 cent'a później zakładają dresy z allegro i jakies nibyadidasocichobiegi a gdy wchodzą do klubu myślą ze wszystkie laski należą do nich... mam wstręt do takich palantów, zapewne w dresie także spią.
Ale głównie chodzi żeby zgrać wszystko ze sobą, ale i tak adidasy do mnie nie przemawiają no chyba ze jakies delikatne niechamsko wyglądające to może jeszcze.

A z tym klubem czy najlepszy to zależy.

aha co do klubu jeszcze stwierdzę ze trochę tak jakoś mało miejsca, ale nie jest zle.
Śmieszy mnie jak ktoś dziwi się,że do Chillout nie chcą wpuszczać w adidasach.To co jest standardem w klubach w Polsce i nie tylko dla starachowiczan widzę,jest czymś niezrozumiałym.
Poza tym,sam tam chodzę w czarnych butach,Adidas.I jakoś nikt mi nie robił problemów.Widocznie chodzi tutaj o jakieś takie typowe adidasy,nie wiem pewnie białe.
Masz rację z tymi nietypowymi lecz nie o kolor się rozchodzi. Adidasy a adidasy to 2 różne rzeczy, białe - ok, chodzi o to były bardziej klubowe niż wyczynowe, jeśli rozumiesz co mam na myśliSmile).
Jeśli rozchodzi się o temat ubioru to jednym słowem całość ma ze sobą grać w dość "elegnckiej" wersji. Co z tego że koleś założy koszule jak do kompletu ma spodnie z krokiem w kolanach i buciory utyrane jak z" budowy". :-? Ubiór klubowy i nie ma żadnego problemu.
no własnie o to mi chodzi, zeby wszystko ze soba fajnie wygladałoSmile
offtopic king - OK
Cytat:Ubiór klubowy i nie ma żadnego problemu.
Jak wg.Ciebie wygląda "ubiór klubowy" ?
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Jak dla mnie bardziej mieszanka ciuchów eleganckich ze sportowym akcentem, lub odwrotnie zależy jak kto lubi :-D , na pewno nie są to adidasy podkoszulek i obwisłe spodnie. Poza tym nie rozumiem o co to całe zamieszanie i gdybanie jak powinno czy jak nie powinno się ubrać, żeby nie było problemu, może najprościej było by się po prostu zapytać osoby która stoi na bramce bądź któregoś z właścicieli. Z regóły informacje z pierwszej ręki są najtrafniejsze.Smile
właściciele, wpuszczają różnie jednych w szerokich spodniach innych nie węc nie wiadomo jak ma byc...
offtopic king - OK
a mnie się dziś obiło o uszy że wpuszczają tylko w koszulach pod kant Smile takich wiecie na guziki ...
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Ludzie opamiętajcie się trochę :lol:
Byłem tam i w koszuli i t-shircie i w sweterku.Ważne,żeby strój był w miarę elegancki a tak poza tym nie ma żadnych problemów z wejście.Raz musiałem zdjąć bluzę z kapturem bo w takich nie wpuszczają.
Cytat:Ludzie opamiętajcie się trochę :lol:
Byłem tam i w koszuli i t-shircie i w sweterku.Ważne,żeby strój był w miarę elegancki a tak poza tym nie ma żadnych problemów z wejście.Raz musiałem zdjąć bluzę z kapturem bo w takich nie wpuszczają.

Dokładnie takWink Mysle że wszyscy się zabardzo nakręcili aspektem ubioru i niepotrzebnej otoczki która powstała wokół całej selekcji i kryterów wpuszczania do klubu... Myśle z selekcja jest potrzebana jak najbardziej pytanie tylko na jak wysoka skalę dodatko nawiązując do kwesti ubioru to myśle ze jest ona istotna ale z drugiej strony czy az tak bardzo skoro osoba ubrana w fajne i modne klubowe ciuszki ledwo stojąca na nogach ze względów upijenia aklo. i tak nie zostanie wpuszczona....

Zapraszam do odwiedziana http://www.myspace.com/chilloutclubtst i proszę o recenzje na temat niedzielnej imprezy..

Pozdrawiam,

k!
Byłem wczoraj, i zostałem zjechany za ubrania trochę. Zasięgnąłem języka za barem na temat tej selekcji ubiorowej i sytuacja przedstawia się następująco... góra --> koszula z kołnierzykiem (w najgorszym wypadku polówka) spodnie dobrze skrojone (bojówki odpadają Sad ) i buty eleganckie lub jak to określili "adaśki klubowe" tzn wszystkie metrosexualne pumy i tego typui buty przejdą.
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Z przyjemnością się nie pojawię.
Cytat:Byłem wczoraj, i zostałem zjechany za ubrania trochę. Zasięgnąłem języka za barem na temat tej selekcji ubiorowej i sytuacja przedstawia się następująco... góra --> koszula z kołnierzykiem (w najgorszym wypadku polówka) spodnie dobrze skrojone (bojówki odpadają Sad ) i buty eleganckie lub jak to określili "adaśki klubowe" tzn wszystkie metrosexualne pumy i tego typui buty przejdą.
Bez obrazy,ale ręce opadają jak się czyta niektóre Wasze posty.
Jak to w najgorszym razie polówka?Ja ostatnio byłem w koszulce z długim rękawem.Metrosexualne Pumy Confusedhock: Takiego określenia na te (skądinąd jedne z najlepszych) buty nie słyszałem.
Ja widzę jedno,starachowiczanie mają problem ze zrozumieniem określenia,że mniej więcej należałoby się pokazać w klubie w miarę elegancko ubranym.To chyba oczywiste,tak :?: Czy w Starachowicach trzeba specjalnie tłumaczyć :?: Ludzie,miejcie trochę litości,bo to przestaje być śmieszne.
Ja tam nie chodzę i nie pójdę nigdy z różnych powodów ale Wy powinniscie się cieszyc że nie każą się we frak ubierać :-D
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Ironizujesz Młody.Sorry,ale to nie są Rudki,Rzepin czy Baćkowice gdzie wchodzą małolaty bez względu na to jak są ubrani i do tego ledwo stojący na nogach.Pewien standard chyba powinien obowiązywać co do ubioru.Jest to rzecz jak najbardziej normalna i jakoś tego typu problemów nie mają mieszkańcy większych miast,gdzie kluby narzucają jeszcze bardziej rygorystyczne zasady i selekcję.
Właściciel Chillout ma takie a nie inne spojrzenie na to jak ma być prowadzony klub i nie widzę tutaj żadnego problemu.Jeśli komuś nie odpowiada idzie gdzieś indziej,proste.
Enzo , a jak pojde w ladnym-eleganckim granatowym tshircie Tongue , eleganckich jeanach i czarnych ladnych "adidasach" Conversea i mnie nie wpuszcza to bedzie zle swiadczylo o mnie ??
Przeciez nie ubralem sie jak na festiwal disco-polo ??

jak Mlody mowi przegiecie paly - ja w swojej szafie nie mam nawet 1 polowki bo sie zle w tym czuje !
ale jesli zaloze t-shirt elegancki zamiast wymaganej polowki najmarniej to ja leje na taki lokal !
bylem w wielu lokalach w kraju i..ta nasza selekcja pachnie malomiasteczkowoscia .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości