Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chilloutclub Open Bar party
Małomiasteczkowość czy nie,powiem Ci tak... ja nigdy nie miałem problemów z wejściem tam.A jakoś aż tak specjalnie przecież się nie stroiłem.
Ale gdzie tu mowa o rzekomej wymaganej polówce :?: hehe,pierwsze słyszę.Nie ma w Starachowicach to mamy ''problemy'' :lol: Z mojej strony EOT w kwestii selekcji,ubioru.
Z polówką potwierdzam Enzo jak byłem tam ostatni raz przed świętami( bo jeszcze idzie zrozumieć że święta dużo osób no i świąteczny charakter więc ubrać się można było w coś eleganckiego ale i tak powinno być o tym wcześniej poinformowane) to przed świętami zostałem wpuszczony do klubu w koszulce ale z zastrzeżeniem że ostatni raz następnym razem tylko polówka bądź koszula. Totalny idiotyzm czy naprawdę taka wielka różnica jest między dobrym T-shirtem a polówką ? To samo tyczy się spodni, lubię luźne spodnie ale wcale to nie są jakieś niesamowicie szerokie baggy, trochę szersze jeansy i wszystko. Zobaczymy czy będą tak wybrzydzać jak się zrobi ciepło i pojawi się parę innych alternatyw.

pozdrawiam
enzo nie rób burdy, przekazuje to co usłyszałem za barem... a napisałem że chodzi o buty pumy bo na takim przykładzie wytłumaczono mi co mają namyśli przez klubowe adaśki, A określenie metro mi się pomyliło z unisex`ami Smileza przejęzyczenie przepraszam Smile
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Mam zamiar jutro sie wybrac do chillout tak czytam wasze wypowiedzi i widze ze zdania sa podzielone na temat ubioru.Czy moze mi ktos powiedizec jak mam sie tam ubrac zeby wejsc??Na otwarciu byłem w ciemnych adidasach dzinsach i koszulce z krótkim rekawem i wszedłem,osobiscie nie uznaje i nietrawie rzeczy takich jak kanty czy cwaniaki i naewno sie w takie cos nie ubiore.Planuje założyć ciemene adidasy dzinsy i koszule z gługim rekawem czy to wystarczy? a i jeszcze jedno kiedy w chillout obowiązuje odświętne ubranie?? ccz tylko w okresie imprez światecznych czy tez moze jak jest jakas wieksza impra np (andrzejki sylwester).Klub jest super ale beda klijenci odpadac jesli bedzie nadal taka komuna z tymi ubraniami
taki wybór ubioru mysle że wystarczySmile
offtopic king - OK
byłem tam w Czwartek w bluzie z kapturem... Co prawda spojrzeli się na mnie troszkę dziwnie, ale nic nie mówili.. także ja to już nie wiem jak to jest... Może taki ubiór obowiązuje tylko w weekend ?
na tygodniu nie sprawdzaja ubirou, strój klubowy obowiązuje w weekendySmile
offtopic king - OK
Byłam tam już kilka razy i jeszcze nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi odnośnie ubioru. Nie chodzę w "adaśkach klubowych" ani nie noszę butów na obcasach itp. Na weekendach jest dokładnie to samo. Wystarczy jakieś jeansy założyć, byle jaką koszulkę i ciemne buty - nie ważne jakie. Straszna afera tu widzę z powodu jakiejś ledwo istniejącej selekcji. Wiem że np. nie wpuszczą kolesia w dresach i takiej wielkiej bluzie ale to jest ich wymaganie, myślę że niezbyt duże.

Uważam jednak że gorszy 'fakt' jest ten iż sufit przecieka przez co są na nim plamy a tory zalane :/ i zauważyłam kilka niedociągnięc na wykończeniach. Ale mają ten sufit odrestaurować jak tylko się bardziej ociepli. Zobaczymy.
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
Ja również nie zauważyłem tam żadnej selekcji ani sprawdzania dowodów. Sam widziałem osoby niepełnoletnie w klubie. I dresów niestety też :/
Cytat:Byłam tam już kilka razy...

Cytat:Wiem że np. nie wpuszczą kolesia w dresach i takiej wielkiej bluzie ale to jest ich wymaganie, myślę że niezbyt duże.

...chyba nie było zbyt dużo tych razy kiedy byłaś, bo kolesi w dresach zawsze wpuszczją a to jest przegięcie, bo mnie w zwykłej bluzie nie chcieli wpuscic a oni z krokiem w kolanach wchodza, i jeszcze często nie mając 18 lat...nie wiem na czym to polega że niektorzy musza miec sprawdzany dowod a niktórzy nie i to samo z ubiorem...zal.pl
offtopic king - OK
A no cóż takto już jest i będzie...
SZLACHCIC
Cytat:
Cytat:Byłam tam już kilka razy...

Cytat:Wiem że np. nie wpuszczą kolesia w dresach i takiej wielkiej bluzie ale to jest ich wymaganie, myślę że niezbyt duże.

...chyba nie było zbyt dużo tych razy kiedy byłaś, bo kolesi w dresach zawsze wpuszczją a to jest przegięcie, bo mnie w zwykłej bluzie nie chcieli wpuscic a oni z krokiem w kolanach wchodza, i jeszcze często nie mając 18 lat...nie wiem na czym to polega że niektorzy musza miec sprawdzany dowod a niktórzy nie i to samo z ubiorem...zal.pl

W bluzach itp ludzi widziałam ale nigdy w dresach ortalionowych, najwidoczniej musiałes trafić na dni kiedy było mało ludzi, z resztą nie wiem... Nie bronie tego 'clubu', Szczerze mówiąc to jest dość 'skomplikowane' Big Grin hehe...
A tych 'kilka razy'było sporo... Wybacz, ale nie licze.
Dowiedz się kim jesteś i pozostań sobą...
i tak w naszym miescie brakuje dobrego klubu, senator szybko sie nudziSmile
offtopic king - OK
To jest jeszcze Amsterdam.Jak na Starachowice to nie jest już tak zle biorąc pod uwagę,że jeszcze pół roku temu oprócz Iguany nie było gdzie wyjść,pobawić się.
EDIT.Tak czytając to co wcześniej ktoś pisał.Nie bywam tam co tydzień.Byłem od otwarcia może 5-6 razy.Ale nie widziałem nikogo w dresach czy w bluzach z kapturem.Sam kiedyś taką musiałem zdjąć zanim wszedłem do środka.
Natomiast jedna sytuacja dała mi do myślenia w kwestii ochrony.Tylko za to,że chłopak zdjął na parkiecie koszulkę i tańczył dosłownie kilkanaście sekund bez niej został bardzo mocno pchnięty,upadł na głowę.Chyba nawet chwilowo stracił przytomność.Przepraszam,ale jeśli Chillout chce się uważać za renomowany lokal to nie może sobie pozwolić na podobne zachowanie ochrony.A ta sytuacja świadczy o czymś innym.
Ochrona powinna być profesjonalna,która w takim przypadku poprosiła by człowieka o ubranie się i grzeczne opuszczenie lokalu.
enzo, ale wszyscy wiemy jak wygląda ochrona tam, i do profesjinalizmu duzo jej brakujeSmile
offtopic king - OK
Someone,a może zmienić temat na np.''ChilloutClub'' i podobnie jak do tego o Amsterdamie wrzucać do niego info o wszelkich imprezach w klubie ? Tylko trzeba by inne pozamykać.No ale jak uważasz Smile
No właśnie, jest trochę tych tematów o chillout'cie
Zaraz coś z tym zrobię
Ten temat zamykam. Za główny temat o Chillout uznałem ten: http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?...t&start=45
Był on założony wcześniej i informował o otwarciu clubu. Tam proszę zamieszczać wszystkie info o na temat imprez

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości