Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego zostałem ZABLOKOWANY !
Czyżby IRONIA stała się "przestępstwem" dla ""oskara"-osoba odpowiedzialna powinna być na odpowiednim poziomie intelektualnym(a nie towarzyszo-wybiórczym jedynie słusznych razcji)!

Jakoś nie widziałem przeciwdziałania osób odpowiedzialnych jak byłem na wszelkie sposoby obrażany.
Nnie zamierzam udzielać się na forum "jedynie słusznych partii i racji"- wygodniej bedzie Wam "we włąsnym smrodku".

To tej pory sadziłem iż dyskusja tp - różnica zdań i pogladów!

Bez wyrazów szacunku!
Z perspektywy emeryta !
Musiałeś jak dziecko skarżyć się na forum zamiast napisać prywatnie i postarać się wyjaśnić tą sytuacje? Cóż dostałeś bana za swoją wypowiedź. Była ona obraźliwa więc na przyszłość zastąp swoja "ironię" normalniejszymi zwrotami i zapewne nie będzie problemu. Co do obrażania Ciebie to jeśli tak się czujesz masz przy poście przycisk zgłość moderatorowi. Wtedy ktoś z nas przestudiuje Twoja sprawę i jeśli ktoś na prawdę Cie obraził to też go odpowiednio nagrodzę. Kolejna sprawa nikt na siłę Cie tu nie będzie trzymał, jesteś użytkownikiem jak każdy inny i tak samo Cie traktuje. Więc jeśli ktokolwiek będzie w taki sposób ironizował nazywając kombatantów "faszystami" to też go odpowiednio nagrodzę. Wydaje mi się ze wszystko Ci już wyjaśniłem, ale jeśli jednak masz jakieś pytania to napisz je za pomocą prywatnej wiadomości. A temat zamykam i serdecznie pozdrawiam. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości