Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Amsterdam
Zapraszam wszystkich którzy lubią dobrą zabawę do Klubu Amsterdam w Hotelu Europa 17.05 w Sobotę o godzinie 20.00 .

Wstęp: Panowie- 20 zł
Panie- 10zł

Zapraszamy...jak zwykle zagra dobry DJ
Pozdrawiam
Odpowiedz
Chyba nowy wątek nie jest potrzebny,bo tylko sprzyja to bałaganowi i małej przejrzystości tematów na forum.Są takie tematy jak: http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?p=8996#8996 czy http://www.st-ce.pl/forum/viewtopic.php?p=9467#9467.
Chyba,że ktoś stworzy oddzielny temat ''Amsterdam'' gdzie będą wrzucane wszelkie informacje o imprezach i podobnie o Chillout (taki chyba już jest) w którym podobnie wszelkie info o imprezach się znajdzie.Chyba to lepsze niż co tydzień wrzucać nowy temat o imprezie.
Odpowiedz
Jak zobaczyłem ten temat, to od razu miałem zamiar wrzucić linki do tematów, które wskazał enzo. Tam jest najlepsze miejsce na tego typu ogłoszenia.

Zdecydowałem się jednak otworzyć temat, jeśli będą tu podawane informacje odnoście imprez.
Odpowiedz
Aj przepraszam...wszedłem, nie poczytałem i od razu napisałem Smile będą tu podawane informacje odnośnie imprez jeśli to nie będzie przeszkadzało...
Pozdrawiam
Odpowiedz
Zapraszamy na sponsorowane imprezy w Amsterdamie związane z Euro2008: w sobotę 7.06 przygotowanie do kibicowania - można wygrać flagę Wink, a w dniach meczy polskiej reprezentacji rozdajemy koszulki, kufle i breloczki...
Szczegóły na stronie http://www.europa-hotel.pl .
Odpowiedz
Cytat:Europa
Hmm europa to kobietaSmile A myślałem ze tylko jezus był kobietąSmile a tak na serio wypadało by spytać moderacje czy taki bezczelny spam i promocja jest mile widziana. Smile
Ale ok uzajmy że tego nie widziałem. Smile
No i może sam zawitam do amsterdamuSmile
Odpowiedz
Jaki spam, jaka promocja Wink. Informacja o imprezie, podana z pierwszej ręki.... Chyba lepsza niż spekulacje, czy aby to prawda itepe. Mogę napisać na prywatnym koncie, udając że z Europą nie mam nic wspólnego, ale chyba lepiej tak? W innych postach ktoś marudzi, że nie ma gdzie obejrzeć meczy w towarzystwie... no to teraz ma gdzie Smile.
Pozdrawiam i zapraszam.
Odpowiedz
Czy wstęp na mecze Euro 2008 jest płatny?
Odpowiedz
Europa, Ech z Twojego adresu ip mają tendencje pisać same kobietySmile I wszystkie zachwalają europeSmile
Ale co do spamu, to tak uważam ze podawanie adresów w takim kształcie czyli zapraszanie i adres www powinno być umieszczane albo jako zwykły człowiekSmile bo to mniej razi w oczy albo przedyskutowane z moderacja. (Zaufaj mi że sporo osób tak robi)
Odpowiedz
Cytat:a tak na serio wypadało by spytać moderacje czy taki bezczelny spam i promocja jest mile widziana. Smile

Jeśli już to traktuj wszystkich po równo. Reklamują się i spamują na forum np. klikom, sprzedawcy samochodów czy innego badziewia ;-) A i ty bezczelnie spamujesz podbijając tematy żeś informatyk szukający pracy.

Luzik.
Odpowiedz
Witam,

Jeżeli Panie tomekk uważasz Pan, że wymiana poglądów na forum to spamowanie to przestań Pan sie odzywać bo spamujesz (offtopic??) ;-)

Tymczasem pozdrawiam serdecznie
Lakim
Odpowiedz
Cytat:A i ty bezczelnie spamujesz podbijając tematy żeś informatyk szukający pracy.
Zabronisz mi na moim forum za które płacę i w które wkładam swoją pracę zamieszczać mi MOICH OGŁOSZEŃ? nawet byś się nie wydurniał!
Pracownikiem klikoma jest Blum który ma tu takie same prawa jak ja, więc chyba nie musi pytać! a co do samochodów to z tego co się orientuje jest to umieszczone w dziale który przewiduje taką możliwość.
I na przyszłość raczej zastanów się co piszesz! i do kogo!
Odpowiedz
Panowie, czy ta dyskusja ma sens? Koniec rozmowy na temat spamowania. Europa podała informację, dla których to został ten wątek założony. I tyle w temacie.
Odpowiedz
Wstęp w sobotę jest płatny jak zwykle, ale w dni meczy (8, 12 i 16) wstęp wolny. Selekcja wiekowa obowiązuje (21 lat).
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Cytat:Europa, Ech z Twojego adresu ip mają tendencje pisać same kobietySmile I wszystkie zachwalają europeSmile

Wiesz o tym bądź nie w Europie 90% załogi to kobiety więc to całkiem możliwe Smile

Sorki za offt. i pozdrawiam!
Odpowiedz
Zapraszamy na dyskotekę na powitanie lata - do Amsterdamu - jutro, jak zwykle od 20.00.
Wstęp od 21 lat, Panie-10 zł, Panowie - 20zł.
Gorąca muzyka i zimne piwo gwarantowane :-)

PS. Tak, jestem kobietą ;-)
Odpowiedz
Oj już z tym wiekiem 21 lat nie przesadzajcie, bo często wchodzą młodsi. Ważne by było powyżej 18stego roku życia.
Odpowiedz
Witam, mam pytanie czy sa planowane w wakacje jakies darmowe dyskoteki na weekendzie, moim i nie tylko zdaniem 20 zl od panow to jest troche przegiecie jak na "starachowickie warunki" i dla wielu jest to duza bariera.Pozdrawiam
Odpowiedz
Czy ktoś z szanownych grupowiczów wybiera się do AMSTERDAMU na finał EURO???

pozdro
Odpowiedz
jeżeli kogoś nie stać na to żeby zapłacić te 20 złotych za naprawde dobrą zabawe to niech sobie kupi flaszke i siedzi w domu, ja myślę że ten klub jest wart tych 20 złotych bo jest naprawde dużo dziewczyn (nie małolat) no i muza jest super
Odpowiedz
chyba w dobrym klubie nie byłeś... owszem jest wart ale max. 10 zł. Choćby sporym minusem jest to, że trzeba prawie krzyczeć do siebie siedząc przy stolikach.
Odpowiedz
Co do darmowych dyskotek to niewykluczone, decyzja zapadnie jeszcze w tym tygodniu.
A czy za głośno ... inni twierdzą, że za cicho Wink - nigdy nie jest tak dobrze, żeby każdy był zadowolony - to już kwestia gustu.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,
Od 11 lipca zapraszamy na dyskoteki także w piątki. Wstęp w piątek gratis!
Gwarantujemy gorącą muzykę i zimne piwo ;-)
Pzdrawiam,
HE
Odpowiedz
A jak z limitem wiekowym? :mrgreen:
Odpowiedz
A tak samo jak zwykle :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości