Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Amsterdam
A dzsiaj jak z wjazdem? ;-)
Odpowiedz
A dziś nie ma dyskoteki, więc i tak wstęp gratis Smile
Odpowiedz
Dzieki za info, mysle ze dzieki tym bezplatnym w piatki dyskotekom, wiecej ludzi pozna uroki tego klubu [ mysle ze sie nie myle Wink ] i pozniej wieksza rzesza imprezowiczow stwierdzi jednak ze warto wydac za wstep bo bedzie wiedziala ze zabawa bedzie przednia Smile Pozdrawiam!
Odpowiedz
Witam,
Ci którzy bywają, wiedzą że dyskoteki piątkowe cieszą się dużą frekwencją. W najbliższy piątek 5.09 będzie także dyskoteka - co prawda wakacje za nami, ale studenci jeszcze pewnie tu są.
O dalszych - czy je robić - zdecydujemy na podstawie frekwencji w najbliższy piątek, ale już teraz może bywalcy Amsterdamu się wypowiedzą - czy uważacie, że warto dalej robić dyskoteki piątkowe?
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Myślę, że piątkowe dyskoteki we wstępem na free są lepszym rozwiązaniem niż to, żeby lokal świecił wieczorem pustkami. Na pewno zawsze ktoś zajrzy ;-) Wstęp za darmo jednak przyciąga ludzi ;-) Ale selekcja musi być.
Odpowiedz
Witam,
Dyskoteki piątkowe będą się odbywały do końca września.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
W następny piątek w Amsterdamie odbędzie się pokaz tańca "Future dance" w wykonaniu tancerzy z Events Group. Zapraszamy - pokaz odbędzie się w trakcie ogólnodostępnej dyskoteki.
Odpowiedz
Witam, mam małe pytanko do pani Europa Wink , chodzi mi o graną muzykę przez dj, moim zdaniem i nie tylko muzyka jest dość przeciętna. Chodzi mi o to że większość utworów grana przez pana wodzireja to kawałki prosto z radia.Oczywiście nie mówie ze w radiu leci słaba muza ale ile razy można w kółko słuchać tych samych przebojów? Może mógłby pan dj puszczać też coś bardziej ambitnego np. dobry trance, lub może byście zaprosili kogoś ze sceny, myśle że byłby to strzał w dziesiątke a i frekwencja by się podniosła Smile To pare słów krytyki ale ogólnie i tak klub uważam za dobry.Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,
Dziękuję za uwagi - przekażę naszym DJom. Wszyscy (a gra ich kilku na zmianę) są otwarci na sugestie, oczywiście dobrze jeśli wiedzą o zapotrzebowaniu zanim przyjadą, o co się postaram, ale także i w trakcie imprezy można ich poprosić o konkretne kawałki albo typ muzyki do zagrania.
Ogólnie chodzi o to, że średnia wieku naszych Gości zachęca do grania takiego a nie innego składu utworów, sami zresztą widzicie, przy czym najwięcej ludzi się bawi - a głównie na tym nam zależy - żeby się dobrze bawili. Co do wizyty "kogoś ze sceny" - proszę o sugestie z nazwiskami (przyznam, że osobiście tego typu muzyki nie słucham i nie znam jej gwiazd).
A w najbliższy piątek będzie trochę właśnie takiej muzyki Smile - zapraszam.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Witam,
W najbliższy piątek wstęp dla Pań bezpłatny, Panowie płacą 10 zł.
Pozdrawiam i zapraszam,
Odpowiedz
Jak możesz daj trochę zdjęć do tego jak wygląda klub. Tylko nie te co są na stronie, najlepiej z jakiś fajnych imprez. Smile
Odpowiedz
Ale innych niestety nie mam... rzecz w tym, że możemy publikować tylko fotki z rozmazanymi twarzami, inaczej musielibyśmy zbierać zgodę na publikację od każdej "twarzy"...

Dodatkowa informacja: piątkowa dyskoteka zacznie się o godz. 20.00
Odpowiedz
Ja zawsze byłem pewny że jeżeli na zdjęciu jest powyżej 3 osób to nie trzeba żadnej zgody. Smile
Odpowiedz
Cytat:W najbliższy piątek wstęp dla Pań bezpłatny, Panowie płacą 10 zł.
Zapytam z ciekawości,czym jest podyktowany płatny wstęp dla panów ? Z powodu pokazu tańca ?
Odpowiedz
Cytat:Zapytam z ciekawości,czym jest podyktowany płatny wstęp dla panów ? Z powodu pokazu tańca ?
Tak zawsze było jest i będzie. Smile
Gdzie bym nie polazł czy Kraków czy Poznań zawsze ja płaciłem, albo było tak że kobiety płaciły mniej.
Moim osobistym zdaniem wywodzi się ze starych zasad kultury. Ze to facet jest gentelmanem i dlatego on płaci. Smile
Odpowiedz
W piątki w Amsterdamie zawsze było wejście za darmo,stąd moje pytanie ;-)
Odpowiedz
AA, to ja honor zwracam. Smile
Odpowiedz
Nawiązując do pytania enzo w tym i innym wątku - otóż wejście w piątki było za darmo - w wakacje ( dodatkowo jeszcze jeden piątek). Przedtem piątkowe dyskoteki były płatne - choć nie było ich wiele poza letnim sezonem.
Płatne wejście pomaga nieco w selekcji - w temacie opłat za wejście dyskusja się już toczyła parę razy na różnych wątkach, więc już nie będę przedłużać, bo noc ciemna...
Jak się Wam podobał pokaz?
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Witam Panią Europe Wink pokaz wciągający, szczególnie wygimnastykowane Panie Wink, co do puszczanych kawałków miałem zastrzeżenia ale ogólnie bardzo dobrze wyszło.Duży Plus, oby więcej takich urozmaiceń Smile Pozdrawiam!
Odpowiedz
A jak z imprezami w Amsterdamie w najbliższy weekend ?
Odpowiedz
Witam,
Dziś zapraszamy na dyskotekę jak zwykle. Jutro, we Wszystkich Świętych, dyskoteki nie będzie.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Zapraszamy na promocję marki Bacardi i Martini w Klubie Amsterdam. Promocja odbędzie się podczas dyskoteki 20 grudnia. Każda Pani otrzyma gratis drink "MARTINI Grand Prix". Drinki na bazie Martini będą także w promocyjnych cenach!
Rezerwacji stolików można dokonywać w Recepcji Hotelu, pod numerem 041 276 78 00.
Cena biletu: 20 zł. Serdecznie zapraszamy!
Odpowiedz
Czemu tylko panie gratis??? Arrow panowie bilet drozszy za drina trzeba placic Undecided
Nie ufaj nikomu poza swoja klimą, ręki nie podawaj konfidentom niech zginą!
Odpowiedz
Cena biletu jest w tę sobotę taka sama dla Pań i Panów. A Panie dostają drinka, bo chcemy Paniom dać drinka Smile
Odpowiedz
A może jakieś zniżki+fanty dla forumowiczów?Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości