Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Amsterdam
Hm, ale forumowicze się nigdy nie ujawniają, to jak mają zniżkę dostać?? Smile
Odpowiedz
Może plakietki typu 'ST-CE.PL' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Żartuje oczywiście. Ja to się nawet nie wypowiadam, bo z tego co wiem, to nie miałbym szans na wejście do Amsterdamu.
Odpowiedz
Zapraszam za 3 lata Smile
Odpowiedz
Nawet 2 lata i 3 miesiące... Chociaż prawda jest taka, że znam ludzi, którzy mając poniżej 21 lat weszli do Amsterdamu. Nie wiem, czy to znajomości, czy po prostu trzeba spróbować :mrgreen:
Odpowiedz
Cytat:Zapraszamy na promocję marki Bacardi i Martini w Klubie Amsterdam. Promocja odbędzie się podczas dyskoteki 20 grudnia. Każda Pani otrzyma gratis drink "MARTINI Grand Prix".
Gratis? przecież kobiety mimo,że zawsze płaciły 10zł w ten wieczór zapłacą tyle co panowie,czyli 20zł.Czyli drink nie jest gratis bo podnieśliście cenę na ten wieczór za wejście dla pań.
Bez obrazy,ja lubię Amsterdam i jak mogę to odwiedzam ale to żadna promocja skoro cenę podnosicie dla pań.
Odpowiedz
Forumowicze się ujawnią, jak będą zniżki w europieSmile zawsze można w zamian, o imprezach informować na głównej stronie forumSmile
Odpowiedz
Cytat:Cena biletu jest w tę sobotę taka sama dla Pań i Panów. A Panie dostają drinka, bo chcemy Paniom dać drinka Smile
a kiedy bedziecie chcieli dac Panom drinka? ;-)
Odpowiedz
Cytat:Gratis? przecież kobiety mimo,że zawsze płaciły 10zł w ten wieczór zapłacą tyle co panowie,czyli 20zł.Czyli drink nie jest gratis bo podnieśliście cenę na ten wieczór za wejście dla pań.
Bez obrazy,ja lubię Amsterdam i jak mogę to odwiedzam ale to żadna promocja skoro cenę podnosicie dla pań.

To jest promocja marki Martini, a nie ceny biletu. Przy okazji poinformuję, że w dyskoteki okołoświąteczne, tj 25.12 i 27.12, koszt biletu będzie taki sam, czyli 20 zł dla każdego.
Odpowiedz
Co z sylwestrem w Amsterdamie ? można jakieś o jakieś szczegóły prosić ? Smile
Odpowiedz
Koszt biletu 100 zł, w tym, podobnie jak w zeszłym roku, jest bufet zimnych zakąsek podawanych przez całą noc, 1 danie gorące, szampan o północy, pokaz fajerwerków i tańce Smile. Bilety można kupić w recepcji, jeszcze wczoraj był wolny 1 stolik Smile. W przypadku grup mniejszych niż liczba osób przy danym stoliku, nie gwarantujemy wyłączności stolika, ale każdy z biletem będzie miał miejsce siedzące. Impreza zamknięta, w Sylwestra nie sprzedajemy już biletów ani nie wypuszczamy gości "na chwilę" poza teren klubu.

Przy okazji jak już tu jestem, podam daty najbliższych imprez:
20.12 - promocja Martini (wstęp 20 zł)
25.12 - dyskoteka świąteczna (wstęp 20 zł)
27.12 - dyskoteka "poświąteczna" (wstęp 20 zł)
31.12 - Sylwester - wstęp tylko z zaproszeniami, 100 zł
Odpowiedz
Dziękuję za informacje :-)
Odpowiedz
Cytat:Koszt biletu 100 zł
Od osoby, pary, grupy, czy od stolika.... Bo nie rozumiem.
Odpowiedz
Zapewne od osoby.
Odpowiedz
koszt biletu - nie grupy czy pary... Od osoby. 1 osoba - 1 bilet.
Odpowiedz
Witam,
proszę mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z wejściówkami,słyszałem że miejsc siedzących już nie ma ?
ale bilet można jeszcze kupić i dostać się na imprezę sylwestrową ?
Odpowiedz
Witam,
Pozostał 1 stolik 8 osobowy oraz kilka pojedynczych miejsc przy innych stolikach - łącznie ok. 15 miejsc. Biletów na samo wejście, bez miejsc siedzących, nie sprzedajemy.
Odpowiedz
Witam
Mam pytanie odnosnie sylwestra w klubie amsterdam.. Czy na tą impreze wymagany wiek to 21 lat ? Ja mam 20 i juz kupiłem bilet.
Odpowiedz
Tak, jak na wszystkie imprezy w Amsterdamie obowiązuje wiek min. 21.
Bilet może kupić każdy, dowody będą sprawdzane przy wejściu.
Odpowiedz
Sprzedając tylko bilety na miejsca siedzące przecież klub nie będzie ''pełny'' ?
P.S. tak dla porównania oferta jednego z klubów z Krakowa.Zapraszam do zakładki 'bilety' i poczytania oferty jaką klub ten oferuje gościom za Sylwestra w cenie 100zł.
http://www.kijow2009.pl
Odpowiedz
no to nieźle, u nas ceny są z kosmosu...
- już znam następny post który ktoś napisze pod moim, będzie w stylu: " u nas brak konkurencji "
na dobrą sprawę dołożyć 50 zł na pociąg w obydwie strony i impreza udana i to w KR ! Big Grin
Odpowiedz
Czy bez względu na płeć w Amsterdamie wstęp mają osoby powyżej 21-ego roku życia ?
Odpowiedz
Karnawał ruszył z kopyta, więc zapraszamy na dyskoteki w piątki i soboty. Zasady takie jak dotychczas.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
Witam,
W następny weekend (30 i 31 stycznia) zapraszam do skorzystania z niecodziennej atrakcji w naszym Klubie - kasyna. Będą stoły do ruletki i Black Jacka z obsługą krupierską. Każdy może wziąć udział w grze, a zwycięzcy - Król i Królowa kasyna - dostaną nagrody Smile. Zanim odbędzie się turniej, uczestnicy będą mogli potrenować przy stołach.
Serdecznie zapraszam, wstęp od 21 lat,
Koszt biletu: piątek 10 zł, sobota 20 zł.
Odpowiedz
Coś się dzieje w Amsterdamie w tą sobotę ? Czy będzie dyskoteka? I po ile wstęp? Z góry dziękuję za informację Smile
Non omnis moriar...
Odpowiedz
Pewnie to samo co w każdy weekendSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości