Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Amsterdam
gdybyś bywał to nie pisał byś tak ironicznie.

[ Dodano: 2009-02-13, 11:03 ]
http://www.europa-hotel.pl/?dyskoteka-i-...ycznia,162
Odpowiedz
No a ja właśnie nie wiem co się dzieje w każdy weekend bo nie przebywam w Starachowicach na stałe i dlatego liczyłam na jakąś normalną odpowiedź.
Non omnis moriar...
Odpowiedz
A racja, w ten weekend są walentynki. Smile
Odpowiedz
a za tydzień ostatki
Odpowiedz
Witam,
W następny weekend zapraszamy na dyskoteki Ostatkowe - w piątek 20.02 i sobotę 21.02.
Koszt - w piątek 10 zł Panowie a Panie gratis, w sobotę wstęp po 20 zł.
Gwarantujemy jak zwykle dobrą zabawę dla Gości w każdym wieku (powyżej 21 lat Smile ).

Informacja - w okresie Wielkiego Postu nie będzie dyskotek w piątki, po Wielkanocy wrócą Smile.
Odpowiedz
Euro, załatw jakieś zniżkiSmile Najlepiej na browarBig Grin
Ja w ten piątek będęSmile
Btw, ile rezerwacja stolika?
Odpowiedz
Zniżki, hm. Nie w mojej to mocy Smile.
Rezerwacja dużego stolika - 40 zł, małego - 20 zł.
Odpowiedz
to może przy okazji napisz na ile osób jest mały a na ile duży i czy do tego się jeszcze wejściówki płaci - pewnie tak...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
rzadko gdzieś wychodzę ale byłem teraz w sobotę i nawet mnie sie podobało :-P

Zarezerwowaliśmy duży stolik 40 pln na 10 osób ni i do tego buli sie wejściówkę
MOTOKOPYTKO--------->RULEZZZ
Odpowiedz
Mały stolik to 4-6 osób, powyżej 6 osób - duży. Plan stolików jest dostępny w Recepcji, można sobie wybrać dowolny. Oprócz tego bilety. Zapłacony stolik jest gwarantowany przez całą noc.
Odpowiedz
Cytat:Witam,
W następny weekend zapraszamy na dyskoteki Ostatkowe - w piątek 20.02 i sobotę 21.02.
Koszt - w piątek 10 zł Panowie a Panie gratis, w sobotę wstęp po 20 zł.
Gwarantujemy jak zwykle dobrą zabawę dla Gości w każdym wieku (powyżej 21 lat Smile ).

Informacja - w okresie Wielkiego Postu nie będzie dyskotek w piątki, po Wielkanocy wrócą Smile.

Napisz jeszcze proszę który wodzirej na tej dyskotece będzię wciskał play w magnetofonie : czy stefan, janusz a może zdzisiek ?
i radze zmienić temat na dyskoteka amsterdam bo z klubem to niema nic wspólnego Smile
pozdrawiam
Odpowiedz
a mozesz mi specjalisto wyjasnic roznice pomiedzy pojeciem "klub" a "dyskoteka"?
Odpowiedz
Cytat:a mozesz mi specjalisto wyjasnic roznice pomiedzy pojeciem "klub" a "dyskoteka"?

skojarzeniaBig Grin?

klub - koszula, powaga,: D
dyskoteka - krótkie bluzeczki i spódniczki.
SZLACHCIC
Odpowiedz
Zapraszamy na dyskotekę 7 marca. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie (powyżej 21 lat oczywiście) mają wstęp gratis oraz 1 drink gratis.
Gwarantujemy jak zwykle dobrą zabawę!

W niedzielę 8 marca zapraszamy natomiast do skorzystania z promocyjnej oferty restauracji: kolacja przy muzyce na żywo, specjalne zestawy menu oraz prezent-niespodzianka dla każdej z Pań. Szczegóły na naszej stronie.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
A czy będzie jakaś impreza 11 kwietnia bądź 13??Wiem że 11 to post ale wszystkiego można w Starachowicach się spodziewać Smile
Odpowiedz
Będą dyskoteki w Amsterdamie w Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny - zapraszamy
Odpowiedz
Dyskoteki w Amsterdamie są teraz w każdy piątek (10zł) i sobotę (20zł). Jeśli przychodzi się do 21:00 bilet kosztuje odpowiednio 5zł i 10zł.

[ Dodano: 2009-04-28, 15:20 ]
Od najbliższego piątku - 1 maja 09 mogą wchodzić osoby od 19 r.ż. W sobotę bez zmian 21 lat minimum.
Odpowiedz
W sumie to dobry sposób na przyciągnięcie maturzystów :mrgreen:
Odpowiedz
No i spoko, że obniżka wejściówek do godziny 21. Wiek też okej.
Odpowiedz
Ja zapewne skorzystam po maturze, na pewno nie będę sam.
Odpowiedz
Witam, chciałem zapytać panią "Europe" lub panią "Domfil" jak będzie w tym roku z dyskotekami w okresie wakacji.Pamiętam rok temu piątki były darmowe i myślę że to był strzał w dziesiątkę.Dużo osób wyjeźdza z miasta a tak zawsze mogą poznać nowe miejsca przyjezdni ,którzy akurat przebywają u rodziny w st-ce.Też mniej zamożni mieszkańcy naszego miasto mogli sobie pozwolić na miłe spędzenie wolnego czasu.Czekam na pozytywną odpowiedź na tego posta Wink Pozdrawiam!

PS. a jak z doborem "kawałków" w tym roku..pisałem już o powtarzających się głównie z audycji radiowych piosenek,a pewnie spora grupa imprezowiczów posłuchałaby też czegoś "ambitniejszego" , czy coś się zmieniło w tej sprawie....
Odpowiedz
piątki są chyba wciąż 5PLN do 23 bodajże, i wstęp od 18 lat Tongue
Odpowiedz
Małe sprostowanie. W piątki selekcja wiekowa jest obniżona do 19 lat (wchodzi rocznik '90). Ceny biletów to 10zł w piątki i 20zł w soboty. Obowiązuje promocja 50% przez pierwszą godzinę od otwarcia klubu (20:30).
W sezonie letnim dyskoteki rozpoczynają się o 21:00.

[ Dodano: 2009-06-19, 11:38 ]
Od 26-go czerwca zmienia się też zasada rezerwacji stolików w Amsterdamie. Mały stolik - 50zł, duży - 100zł, jednakże cała kwota jest do wykorzystania w barze. Rezerwacje przyjmuje recepcja Hotelu Europa**** (wyłącznie gotówka).

[ Dodano: 2009-06-19, 11:43 ]
A aktualne informacje o klubie znajdziecie na http://www.europa-hotel.pl.
Do zobaczenia wieczorem ;-)
Odpowiedz
W najbliższą sobotę 1 sierpnia w Amsterdamie odbędą się Amatorskie Mistrzostwa w Tańcu na Rurze!!! Zatańczyć może każdy, komu wystarczy odwagi... :-) a zwycięzcę każdego etapu wybierać będzie widownia. Jak w każdym konkursie, tak i tutaj przewidziane są nagrody. Wejściówki bez zmian. Kto zaczyna?
Odpowiedz
Mi się zdaje, że taką imprezę powinna rozpocząć sama właścicielka HE. W ramach przetarcia szlaku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości