Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjerka.
Mam pytanie do kobiet na tym forum, jeśli takowe są Wink
Gdzie jest bardzo dobra fryzjerka w Starachowicach, która robi dobrze trwałą.
Chodzi mi o to bardziej, że zrobi ją tak aby nie zniszczyć bardzo włosów. Dokładniej chodzi mi o taki przykład jak robi się z produktów Wella czyli trawała o nazwie "Headlines" może któraś wie z Was gdzie można w Starachowicach takie coś zrobić.
Czekam na info.
Odpowiedz
Spróbuj może u Pani Ani Turek. Ja korzystam z Jej usług i jestem bardzo zadowolona. Teraz ma salon na ul. 1-go Maja 13 niestety telefonu nie mam. Pozdrawiam
Z Kobietą jest jak z Bogiem. Wszystko widzi. Wie o wszystkim co robisz, ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny...
Odpowiedz
Ja trwałej nie robie, ale strzygę się u Pani Iwony i ogólnie jestem zadowolony. Smile
30zl ale warto. Smile
Salon fryzjerski "Sara" ul. M. Piłsudskiego 46c tel. 605 407 853
Zawsze możesz innych kobiet czy są zadowolone z usług. Smile
Odpowiedz
Cytat:Ja trwałej nie robie, ale strzygę się u Pani Iwony i ogólnie jestem zadowolony. Smile
30zl ale warto. Smile
Salon fryzjerski "Sara" ul. M. Piłsudskiego 46c tel. 605 407 853
Zawsze możesz innych kobiet czy są zadowolone z usług. Smile

Jak na szczyżenie to 30 zł jest raczej za dużo. A czy jakieś dziewczyny robiły sobie tam niejakie zagęszczanie włosów lub tak jak ja chcę fryzurkę " Headlines"?
Proszę o jakieś info.
Odpowiedz
witam
mozecie mi polecic jakiegos dobrego fryzjera ktory nie dosc ze dobrze tnie to jeszcze jest w stanie dobrac fryzure zgodnie z ksztaltem glowy itp? bylbym wdzieczny za jakies info

pozdr
Odpowiedz
ja od wielu lat chodze zawsze do jednego fryzjera nad skałke zaraz obok sądu
Odpowiedz
slyszalem ze ponoc panowie ktorzy tam pracuja obinaja wszystkich tak samo Tongue
Odpowiedz
Polecam panią Anię. Zakład znajduje się w budynku "Skorpion", przy Armii Krajowej na przeciwko przystanku autobusowego.
Odpowiedz
A ja EWĘ na Miodowej i tą młodą panią, co na Żeromskiego obcina SmileMój chłop tam chadza.
Odpowiedz
W Pasji w Skorpionie znajdziesz pewnie to czego oczekujesz, raz tam byłem i nie żałowałem.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Od ponad roku strzygę się u mojego ulubionego fryzjera na Nowowiejskiej w HAIR CUT w Warszawie. Z racji tego, że nie miałem czasu się do niego wybrać i, że ten weekend spędzam w Starachowicach pojechałem skorzystać z usług fryzjerskich do salonu na piłsudskiego (vis a vis BPH). Ponieważ te osoby z którymi miałem przyjemność być może zaglądają na to forum postaram się wyrazić moją opinię w sposób delikatny. Otóż... wchodząc do salonu musiałem zapytać czy można ponieważ nikt mnie o nic nie zapytał. Usiadłem na fotelu do mycia głowy (wszyscy wiedzą o co chodzi) i zostałem potraktowany zbyt gorącą wodą, ładnie fajnie pani mnie pomiziała po główcę, ale po nałożeniu odżywki dziwnie zaczęła mnie po niej ugniatać; miałem zwrócić jej uwagę ponieważ zgniatała mi głowę, no nie wiem może tak się robi może to na coś wpływa, ale wydaje mi się, że gdyby jej ktoś tak zrobił to też mogłaby mieć jakieś ale. No dobra głowa umyta, w uszach mokro. Kolej na drugą panią tym razem fryzjerkę. Powiedziałem dokładnie jak ma wyglądać moja fryzura i jak chciałbym ja układać, pani powiedziała ok. Wszystko robiła brzytwą. Po ścięciu nie zapytała czy ułożyć włosy na żel, po prostu to zrobiła. Podziękowałem zapytałem ile płacę i usłyszałem coś co brzmiało dwadzieściasiedem, zapytałem ponownie, a pani która siedziała na kanapie i bawiła bobasa powiedziała 30zł. Dobra, zapłaciłem te 3 dychy; za tą cenę oczekiwałem na prawdę profesjonalnego podejścia i wykonania, a po przyjściu do domu jak ponownie umyłem głowę aby ułożyć włosy po mojemu stając w lustrze stwierdziłem, że muszę iść na poprawki bo po prostu włosy odstają. Nawet nie zdążyłem powiedzieć żeby nie zmieniała kształtu baczków, a ona je zrobiła w kształt strzałek; z doświadczenia zawsze jestem o to pytany. Nie będę mówił jak wyglądają moje włosy, ale powiem tyle. Jestem niezadowolony.

Tak na przyszłość. Kogo polecacie? (chodzi mi o fryzjera który zetnie tak jak chcę, a nie tak jak jemu wygodnie i od którego klient wychodzi z inną fryzurą, a nie każdy z taką samą).

może trochę przesadziłem, ale nie jest aż tak źle... chciałbym ocenić na 6+, ale oceniam na 4--
http://myspace.com/rousepores
http://myspace.com/sferasux
"KOPYTO. S" - muzyka na żywo- 606 201 936
Odpowiedz
Najlepiej ostrzyc się w domowych warunkach na 3 mm i juz nie masz problemu.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
чело121.4BettBettGhamNoctНовгНасвНикоОбухBritСыроупраРазмTescинстNX86AtlafrenЗаврколлхороцвет
TescXIIIавтоМагнроднСушиStevDELULegiразнCredZiglEditВолыИллюRossAlfrVoilFrieXVIIYO89RainСоде
НевиоргаНареМистMaskDeweАртиКузнHomoСолоАлекЦуккPushVoluHundVentAndrСашеHymnPrelэрудVoguJuli
CravMariVentроднMichКорнElisNasoКулииздаZoneZoneELEGПушкВелипоряпришжизнЛебеНовоKangZoneЕльк
ЖданZoneКузьЛеонCathZoneZoneZoneZone1168стихМухиZoneиталВесеСтенменяJameCharЧерн03-0ZoneZone
ZoneЮмомMichCMOSбукаMikeAtlaBoscCataФиллWindКомзYC-W1054sterLaibАртиSQuiSTARPROTSiegврачFolk
РоссEducEducиздеизобдизакартWindWindWindБадаPhilSiemSalvBritаппаNikoГолоЛитРЛитРwwwsХомсXVII
WindКалиvisuМаксКостобре(190ТонкПушкEricЖураЛениCetePiggЖемчIntrHallязыкStonAnimRichБушн(Ком
ШаларабоавтоГальМороHattClasБараBookЛихаКнижтуалWindЯковXVIIYorkСороАлекКантСодеEditCMOSCMOS
CMOSхудоповоСокоCottпансСороофицПамбИлюхРеймАтлаРыжкучитProd
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości