Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lodziarnia Włoska "Prima Vera"
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wielkie otwarcie pierwszej, prawdziwej, włoskiej lodziarni w naszym mieście Smile

Lodziarnia "Prima Vera" wielkie otwarcie 14 kwietnia 2012 od godziny 11.

ul. Kilińskiego 25

W dniu otwarcia porcja lodów GRATIS!!!

W ofercie znajdziecie Państwo lody,desery lodowe,torty lodowe, pączki lodowe, shake'y oraz nowość na polskim rynku Frozen Jogurth Smile

Nasze lody produkujemy sami z naturalnych składników, według starej sprawdzonej, włoskiej receptury.

Nasze lody to prawdopodobnie najlepsze lody w całym Świętokrzyskim.

Musicie nas spróbować! Smile

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.
Odpowiedz
kiedy to otwarcie 14 luty 2012??????????????????? to znaczy że już otwarte :lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
poprawione Wink
Odpowiedz
Powodzenia życzę bo to trudny rynek dla produktów z wyższej półki.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Pierwszy dzień za nami Wink

Dziękujemy wszystkim za przybycie, mamy nadzieje, że lody smakowały Smile
Odpowiedz
dobre dobre.pozdrawiam
Odpowiedz
BennyBenassi napisał(a):Powodzenia życzę bo to trudny rynek dla produktów z wyższej półki.
Dokładnie.
Gratuluję odwagi do otwarcia takiego biznesu u nas w mieście. Jednak tak jak kolega wyżej życzę powodzenia.
Odpowiedz
Jakie ceny?
http://www.alpistar.pl - Prace na wysokości. Techniki alpinistyczne.
Odpowiedz
Super polecam, ceny jak najbardziej godne jakości lodów, pycha! P.S "Gałka" 2zl za taki smak to naprawdę tanioszka!
SZLACHCIC
Odpowiedz
O to muszę spróbowac. Ja na lody jeździłem do tej pory do Iłży. Dalej będe jeździł do "siostrzanego" miasteczka, ale niewątpliwie wybiorę się na Kilińskiego. A czy to tam gdzie kiedyś ( w latach 80-tych) chodziło się do Tuźnika? Smile
Odpowiedz
Tuźnik mial tam gdzie teraz znajduje sie obecnie eurosmak
SZLACHCIC
Odpowiedz
Aha. Pytam, bo nie byłem na otwarciu. Powodzenia!
Odpowiedz
Dołączcie do na Facebook.com Wink

https://www.facebook.com/pages/Lodziarni...7000608490

Serdecznie zapraszamy

Już niedługo kolejna porcja nowych smaków!!!
Odpowiedz
pyszne lody, gratulacje Smile
Odpowiedz
Kochani!!!

Sezon 2

....start 23.03.2013 godz.11

Serdecznie zapraszamy!!!

ps. standardowo w dniu otwarcia porcja lodów GRATIS Wink
Odpowiedz
Szkoda, że pizzeria Wam nie wypaliła.

A z lodami zobaczymy jak będzie... 23 marca to mogą być jeszcze lody na chodnikach. Oby nie :|
Odpowiedz
Pizzeria to byl taki "zimowy eksperyment", ktory mimo bardzo krotkiego czasu i tak zdobyl grono stalych klientow Smile

Jesli chodzi o lodziarnie to liczymy na jeszcze wieksza frekwencje niz w ubieglym roku i serdecznie zapraszamy w najblizsza sobote o godzinie 11!!!
Nawet w taka pogode Smile
Odpowiedz
Lody prze pyszne !! Smile Najlepszy shake ciacteczkowy i mrożony jogurt naturalny z owocami mmmm pycha ...
Odpowiedz
Ja bym dodał jeszcze,że oprócz dobrych lodów jest bardzo bardzo miła obsługa.

PS. Czy Piadiny będą jeszcze w ofercie ?
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Obecnie koncentrujemy sie tylko i wylacznie na produkcji lodow! Ale kto wie... Moze za jakis czas uda nam sie polaczyc te dwie dziedziny Smile

Co do obslugi dziekujemy za mile slowa - oprocz przepysznych lodow naszym kolejnym silnym punktem jest wlasnie obsluga Smile

Serdecznie zapraszamy!!!
Odpowiedz
Wszystko byloby ok gdyby panie podajace lody, uzywaly rekawiczek jednorazowych. Najpierw przyjmuja pieniadze, na ktorych roi sie od zarazkow a potem podaja lody. To jest obrzydliwe.
Odpowiedz
Nie wiem jak to zauważyłaś ale jak ja widziałem, to wafelek łapany jest przez serwetkę (tak było przynajmniej jak ja tam kilka razy byłem).
Odpowiedz
No niestety tak robia, pomimo zwroconej uwagi przy wszystkich klientach Smile
Odpowiedz
Zdroworozsądkowo to nie wiem czy Pani która bierze pieniądze podaje wafelek ale z logicznego punktu widzenia ja który ten wafelek wezmę napewno te pieniądze dałem tą właśnie ręką. Nie ma się co wygłupiać, choć oczywiście w handlu spożywczym "dobre praktyki" są mile widziane.

Osobiście np. ważne jest dla mnie aby osoby wydające miały ważne badanie nazw nie przytoczę bo są nie dla każdego akceptowalne ale przyznam ,że te platikowe rękawice wszędzie są takie sztuczne.

Dlatego jak widzę ,że osoba,która jest zadbana, schludnie ubrana to nie mam nic przeciwko temu aby podała mi wafelek ręką bez plastikowej rękawiczki. Ale może większość klientów woli inaczej.Tego nie wiem.

PS. Najlepiej jakby jedna Pani była na kasie a inna tylko wydawała lody.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Pomysl ile ludzi przed Toba mialo wczesniej ten pieniadz w receSmile
Poza tym czysta czy nie rekawice albo papierek powinna uzywac za kazdym razem. To samo dotyczy pan w sklepie sprzedajacych chleb czy wedline. Na palcach u jedej reki mozna policzyc sklepy w ktorych uzywa sie rekawic
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości