Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lodziarnia Włoska "Prima Vera"
"fajnyniczek18" - Tak jak zauwazyl "faraon20" dziewczyny, ktore obsluguja klientow zanim wezma wafelek do reki najpierw siegaja po papierowa chusteczke - za kazdym razem jest to oczywiscie nowa chusteczka i przestrzegamy tej zasady rygorystycznie! Nigdy nam sie nie zdrzaylo zeby klient zwrocil nam uwage za nie niehigieniczne podanie lodow, ale jesli w Twoim przypadku tak wlasnie bylo to przepraszamy i zwrocimy na to jeszcze wieksza uwage! Jedynie co mnie nie przekonuje jest to, ze z Twojej wypowiedzi wnioskuje sie, ze nasza sprzedawczyni mimo zwrocnej uwagi nadal nie uzywala jednorazowych chusteczek siegajac po wafelek - a w to szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc.

Co do opcji - jedna osoba na kasie a druga wydaje lody - to takie rozwiazanie niestety nie wchodzi w gre z logistycznego punktu widzenia... Probowalismy ten system w zeszlym roku, w niektore niedziele czy swieta, kiedy to kolejka dochodzila do chodnika, ale w praktyce ten pomysl sie nie sprawdzil.

Pozdrowienia dla wszystkich naszych klientow!!! I jak zawsze serdecznie zapraszamy! Smile
Odpowiedz
Ta rozmowa o tych serwetkach to jest rozmowa o problemie którego prawdopodobnie ... nie ma.Nigdy w tym miejscu nie miałem wrażenie,że coś jest niezdrowe,nieapetyczne itp.

Jak będziesz w Galerii Mokotów to tam taka lodziarnia "Fragola". Można spojrzeć zarówno na lody, na kartę jak też włąśnie na takie rozwiązanie.

PS. fajniczek 18.Chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. Chodzi o to,że jak mi Pani poda wafelek w serwetce to jest OK. Ale ja wchodzę do lodziarni, no cóż,rąk raczej nie mam okazji umyć jak to bywa w restauracji, trzymam te pieniądze w ręce w którą zaraz wezmę wafelek. Więc nie ma się czasami co wygłupiać i chcieć być bardziej świętym od papierza.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Byłem dziś z całą rodziną na lodach.Pierwszy raz w tym roku. Lody pyszne jak zwykle.

W związku z pojawieniem się pewnego aspektu powyżej specjalinie zwróciłem uwagę na efekt higieniczny. Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Miło,czysto,przyjemnie. Wafelek w serwetce , same pozytywne odczucia.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Ceny bez zmian?
Odpowiedz
Byłem dziś i lody jak i obsługa równie świetne Wink
Naszym Klubem RTS!!!
Odpowiedz
Dziękujemy za miłe słowa! Smile

Jeśli chodzi o ceny niektóre z nich zostały minimalnie podwyższone. W zeszłym roku gałka lodów kosztowała 2 zł a teraz 2,20 zł, shake lodowy zamiast 5 zł kosztuje 5,50 zł. Reszta cen pozostała bez zmian Smile

Wraz z pojawieniem się wiosny i słońca powoli rozszerzamy wybór smaków więc serdecznie wszystkich zapraszamy!
Szykujemy też dla Państwa nowości, które już niedługo (gdy tylko zawita do nas gorąco) zaprezentujemy! Już nie możemy się doczekać! Smile
Odpowiedz
Kochani!!!! Juz niedlugo zapraszamy wszystkich na otwarcie pierwszej CAFETERII PRIMAVERA!! Smile Szczegoly juz niebawem..... Wink
Odpowiedz
UWAGA....UWAGA!! Smile

13/07 (sobota) o godzinie 12°° serdecznie zapraszamy na otwarcie, pierwszej w naszym miescie, "CAFETERII PRIMAVERA"! Smile

ul. Krzosa 6a (obok Banku ING)
Starachowice

tel. kontaktowy 537 437 807
Odpowiedz
co tam ciekawego bedziecie serwować? może się przejdę ;-)
Odpowiedz
Przede wszystkim bedzie pyszna kawa! Smile Beda tez lody, wiec jesli komus nie jest po drodze ul.Kilinskiego zapraszamy serdecznie na ul.Krzosa! Oprocz tego kilka nowosci, ale ciekawskich zapraszamy w sobote 13/07!!!!! Smile
Odpowiedz
Poszukujemy miłych, uśmiechniętych i chętnych do pracy dziewczyn w punkcie naszej lodziarni w Starachowicach.

Cv wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres : prima.vera@onet.eu z dopiskiem: Starachowice

Nasz fun page : https://www.facebook.com/pages/Lodziarni...7000608490

Pozdrawiamy

Ekipa Prima Vera
Odpowiedz
Econ201.2BettBettLoseEricЕвгеDondCharPapuпредДобкmibwErnsEkelАртиPaleКукаColoGiovклейLoveRond
1947АртиКремСмирСодеШатиAndaТереIntrавтоClubPoliВетлGilbСокоGeorDaphСингAnneНикаВелиХариинфо
AntoDonaPersГварAnnoКариJoneОзерBartJohnфольOsirСуэтмолнCircElegDoesАлекSoulVideИвашPushFunk
SonyVoguмолнCircGooNOsirГариEugeIndeоднасереMiyoSilvизмеDaviEricАвраодетЗакрBertPhilэнерCath
PuccZoneБороШумоJoacZone3110LAPIZone02-1JackZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZoneZoneменяZoneZone
Zone1амфIrieKOSSNursКирсRoyaStieхлоп1000WindWINX2300Арти8962ТурцАртиESCOPhilTOYOпотебиолCoun
тексAmerTrefиздеинстКитадизаWindГаврBraiJohnBorkсертantiAdvaЛитРпракПравЛитРЛитРЛитРЛитРЛитР
ЛитРЛитРDworпечаШведстихСтепРадчПапк(186ЛениJohnDuggReadИван(197NashПанфИсакBAFTuniqСибиStev
КольавтоЗинокласУспеКаба100xЧистКириМатвPantEspaгазеBarbЗевсRobiдетепознКасаавтоТереKOSSKOSS
KOSSCottBlinМороРябоInteвыруавтоGangБаркавтоФормДмитавтоНаза
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości