Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizza w Starachowicach
Oscar nie wiem jak w smaku bo węgiel był też pod spodem, a biegunki nie było żeby skorzystać z takiej "apteczki" :/
w dostawie lipa, ciekawe czy też takie węgle na miejscu serwują :lol:
Odpowiedz
tomicki napisał(a):czy też takie węgle na miejscu serwują
Oj to by na miejscu nie przeszło. Gdyby ktoś dostał coś takiego to pewnie wróciłby się do kasy i poprosił o zrobienie nowej albo zwrot pieniędzy.
Odpowiedz
Dlaczego tak jest że ceny pizzy w Starachowicach w stosunku do innych miast czy rejonów Polski są wygórowane ani nasze miasto nie jest zabytkowe ani nie jest perłą architektury klimat też nie jest wyjątkowy, wyjaśnię to na przykładzie będąc mad morzem pizzą za 20-25zł najadłem się a w Starachowicach żeby się najeść muszę wydać co najmniej 30zł
Jestem z MIASTA...
Odpowiedz
Zamawianie pizzy przez neta z dostawą do domu - więcej info tu : http://pizzaportal.pl/
Jestem z MIASTA...
Odpowiedz
Kiedyś (dawno, dawno temu) raczyłem się nowością miejską, jaką była pizza z "DaGrasso", w efekcie czego żołądkowo zapamiętałem, że tam czai się ZŁO! Niepomny doświadczeń, w piątek... zmuszony sytuacją, zawitałem z nadzieją, że egzorcyzmów w lokalu dokonano, zamówiłem "wiochę"-raz! Doszedłszy do siebie, piszę to wspominając nie tylko duchowe katusze... ZŁOOOOO żyje! Zostaję przy swojej domowej Smile
Odpowiedz
Zamawiałem Grubego benka przez pizzaportal.pl w dodatku z promocją z Groupona. W porządku
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
A mnie polecono jeden lokal i jak usłyszałem opinię to aż mnie ciarki przeszły bo licze na dobry "placek". Jesli się zapowiedzi sprawdzą to jestem w szoku,że nie wiedziałem wcześniej.Dam znaka na forum czy smakowało.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
To bardzo delikatny masz żołądek kolego - ja tyle razy szamałem pizze z Dagrasso i nic mi nigdy nie było a pizza jak dla mnie jest dobra i do tego te sosy - wszystko jest jak najbardziej w porządku w dagrasso na prawde nie ma się czego doczepić także darujcie sobie te fałszywe komentarze.
Odpowiedz
ssx4... nie wiem dlaczego zarzucasz mi kłamstwo ("fałszywe komentarze") ?
Stwierdzam fakt, który miał miejsce i przy takiej opini obstaję!
Może rzeczywiście mam delikatny żołądek, chociaż nie wydaje mi się, bo rzadko coś jest "nie tak"... !
Odpowiedz
@ssx4 Oj co do jakości używanych produktów to można by się troszeczkę doczepić. Co do ''wrażeń'' żołądkowych, wiele osób na forum i nie tylko na forum miało okazję przekonać się na sobie, jakie rewolucje mogą się zdarzyć po placku z da grasso. Ja także.
Ostatni raz jadłem da grasso ok.miesiąc temu, bardzo rzadko jadam tego typu jedzenie ale naszła mnie ochota więc zamówiłem - pizza miała być z kabanosem między innymi. Nie wiem z czego był ten kabanos ale był po prostu fatalnej jakości. To nie pierwsza sytuacja jeśli chodzi o te kabanosy, bo od dawna ich używają.
Pizza nie jest jakaś fatalna ale myślę, że jest sporo do poprawy jeśli chodzi o jakość niektórych składników. A sosy faktycznie, jak ostatnio zamawiałem, w porządku.
Odpowiedz
Wczoraj zamówiłem "28" z Margerity.Duża +mała gratis,20zł.Smakowała mam,pojedliśmy,żyjemy...
Odpowiedz
MASKA- niedawno usłyszałem o tej pizzerii na Lipowej.Zdziwiłem się bo wcześniej o niej nie słyszałem. A opinia była bardzo dobra. Na małą imprezkę kupiłem 4 sztuki: margerita,caprocciosa,primavera i coś jeszcze. Czekałem 30 minut !!! Było warto. Najlepsza pizza w Starachowicach !!! Ceny ok 15zł za 35cm uważam,że spoko. SOS który jest sosem a nie wodą. Być może zdarzyło mi się jeść lepszą pizzę ale te były naprawdę spoko !!! Bardzo smaczne. Z czystym sumieniem polecam. Sam lokal też przyjemny. Obsługa bardzo dobra. Na pewno tam wrócę nie raz.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
popieram. Kiedyś wybrałam się tam na pizzę. Ślubny cos innego zamawiał. Ja byłam rozanielona smakiem (brałam z karczochami). Ciasto genialne było. Tylko słyszałam, że teraz jest inny właściciel i od razu obawy, czy taka sama jakość. Cieszę się, że potwierdzasz Smile Lokal bardzo przytulny i fajnie się tam czułam. Sama chętnie parę ozdób bym przysposobiła do mojego domu na wsi Tongue
Odpowiedz
Wg mnie też najlepsza pizzeria w Starachowicach. Wyobrażacie sobie że na tych kilku acz kameralnych metrach kwadratowych niegdyś co druga osoba paliła papierosa? To był "klimat"
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
MASKA - zdecydowanie najlepsza pizza w Starachowicach. bardzo zdecydowanie.
Tatar to samo Smile
Odpowiedz
abcde napisał(a):Tatar to samo Smile
Tatara serwują ? To może ślubnego zaproszę na tatara, a sama uraczę się pizzą Big Grin
Odpowiedz
W tamtym roku był, w tym jeszcze nie jadłem, nie pytałem Smile
A tak przy okazji, jeśli nie do Maski to możesz Krystyno ślubnego na tatara zaprosić do Merkurego, również zawsze smaczny, od lat.
Odpowiedz
a najlepiej to jak sie ruszysz i sama zrobisz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Ano, nigdzie nie smakuje lepiej jak się zrobi w domu i to jeszcze z dobrej jakości mięsa.
Ojj coś czuje, że jutro wieczorem na kolację tatar Wink
Odpowiedz
Maska jest okej, lokal na całkiem niezłym poziomie. Bo DaGrasso to jeść się nie da...
Odpowiedz
Tak w ogóle to przydałoby się zaaktualizować Niezbędnik głównie dział Gastronomia i Rozrywka - Prośba do Moderatorów Smile
Odpowiedz
ssx4 napisał(a):Prośba do Moderatorów
Pokaż mi dokładnie o co chodzi. Może będę w stanie pomoc.Smile
Odpowiedz
W masce kiedys było smacznie ale ostatnio jakos tam swieci pustkami i pizza ostatnia jaką tam jadłem była słaba
Odpowiedz
speed112 napisał(a):a najlepiej to jak sie ruszysz i sama zrobisz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ani mi się śni Tongue Ja tatara nie jadam, więc i robić nie będę. Ślubny też ma dwie ręce Tongue
Odpowiedz
oklasky napisał(a):W masce kiedys było smacznie ale ostatnio jakos tam swieci pustkami i pizza ostatnia jaką tam jadłem była słaba
To,że czasami jest pustawo to nie jest żaden argument. Kiedyś pzechodziłem w Warszawi obok salonu Masserati i też tłumów nie było Wink To oczywiście średnie porównanie ale sens podobny,za mało danych na wyciąganie wniosków. Weź pod uwagę,że to są Starachowice,kryzys,bezrobocie,w domu obiad i jeszcze sto powodów dla których trudno prowadzi się restauracyjkę.

A co do pizzy ? To według mnie krzywdząca opinia bo co by nie mówić ten placek to Pizza jest !!! Jeśli nie sama w sobie to powiedz gdzie jest lepsza ?!? Tylko mi nie mówi ,że cokolwiek mrożonego,rozbitego wałkiem na płasko może się równać z czymś co któś kilkanaście minut przygotowuje z najprostszych skłądników jak mąka i woda.

Bronię bo szanuję ludzą pracę na poziomie Cool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości