Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizza w Starachowicach
A można zamówić na telefon?
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Wiem,że dowożą. Pewnie skorzystam kiedyś. Tymczasem sam odbierałem tymbardziej było mi przyjemnie bo choć lokalik mały to przyejmny. A Pani,która obsługuję jest przemiła.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
A tak w ogóle ... jadł ktoś może w nowym Kebabie na Kolejowej ?
Odpowiedz
Ostatnio jadłem pizze z JokerPizza. I zdecydowanie polecam, może najtańsza nie jest, ale zdecydowanie przewyższa jakością, smakiem oraz ilością składników DG, czy Telepizze. Polecam Smile
Odpowiedz
to samo-Joker Pizza pizza Joker za 33,50 z dojazdem,największa i najlepsza mniammm.
Odpowiedz
A także zdecydowanie polecam wszystkim placki po węgiersku w Merkurym a także w Smakovicie Smile Za 10 zł, dostaje sie naprawde pokaznych rozmiarow smaczne danie, tak samo jak w Merkurym Smile Moim zdaniem, placki najlepsze w mieście. Oraz co sądzicie o Słyku na dolnych ? Ostatnio zdarzało mi się tam często bywać, i za pierwszym razem byłem w lekkim szoku gdyż za 8 zł dostałem mega wielki kawałek kiełbasy, z ogórkiem i dwoma bułkami, idealnie wypieczone, praktycznie bez grama tłuszczu Smile Idealna opcja dla ludzi którzy chca szybko i tanio zjeśc coś smacznego Smile
Odpowiedz
Wracając do Pizzy, nie będę oryginalna. Uważam , że Maska to najlepsza pizza w mieście. Prawie tak dobra jak robiona przeze mnie Tongue Ceny są przystępne, a pizza naprawdę smaczna. Korzystałam kilkarotnie, również moi przyjezdni goście byli zachwyceni. Polecam. Jokera próbowałam raz, też była całkiem niezła. Kilka miesięcy temu zamówiłam pizzę z Margherity- była okropna.
A jeszcze zmienię temat na "kebabownie". Ja co prawda nie jadam "kebabów", ale moi znajomi skarżyli się na obsługę w obydwóch punktach- na dolnych i na Koplanianej. Raz nawet była sytuacja, że przyjeli zamówienie, nie przyjechali i wyłączyli telefon. Nie pamiętam niestety który to był punkt. Widziałam że koło fontanny w "grzybku" jest Kebap..ktoś próbował?
Odpowiedz
Skoro już zjechaliśmy na temat kebabów- wczoraj po długiej przerwie miałem okazję jeść u Turka na Dolnych. Jak dla mnie jakościowa katastrofa, "baranina" wyglądała jak mielonka, tłusta i w smaku fatalna. Surówki też nie lepsze (znienawidzony przeze mnie ogórek w kebabie), jedynie sos był przyzwoity. Jeszcze gdyby ceny były naprawdę niskie, to byłoby to do przełknięcia, ale za identyczną kwotę choćby w Warszawie można zjeść naprawdę dobrego kebsa.
Odpowiedz
To nie jest baranina, to jest mieszanka mięsa, w skład której wchodzi jakiś procent baraniny.
P.S. Mam już dość tego, że w wielu miejscach w Polsce ciężko zjeść dobrze i po polsku za to na każdym rogu mamy kebabownie. Mam nadzieję, że wypali u nas pomysł z Barem Mlecznym i będzie to miejsce gdzie będzie można dobrze zjeść dania robione tak jak w domu.
Odpowiedz
RISE napisał(a):A tak w ogóle ... jadł ktoś może w nowym Kebabie na Kolejowej ?
Że tak powiem, jak chcesz posiedzieć kilka dni na kibelku to możesz zjeść.
Podobno tragedia, kilka osób zatrutych, i pisali o tym gdzieś
Odpowiedz
abcde napisał(a):To nie jest baranina, to jest mieszanka mięsa, w skład której wchodzi jakiś procent baraniny.
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. To jest mięso wołowe, dlatego napisałem "baranina". Prawdziwej baraniny w kebabie ze świecą w Polsce szukać. Wink
Odpowiedz
Gruby Benek najlepszą pizzerią w powiecie starachowickim

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art.../130529642
Odpowiedz
Pizza z Da Grasso - porażka
czas oczekiwania 1 godz 50 min (obiecywali 50 min)
po telefonie z ponagleniem zapewniali że kierowca właśnie wyjechał i pizza będzie niedługo i na pewno ciepła
niestety dotarła zimna do tego zakalec, sosy -woda, ser hm... seropodobny bezsmakowy

efekt po 2 kawałkach - wywalony brzuch i mdłości
z jakością bywało różnie ale nie aż tak
Odpowiedz
http://otodom.pl/odstapie-dzierzawe-obie...06989.html

:mad:

Najlepsza pizza w mieście i ........................ ech już się nic nie opłaca.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Czyli "Maska" już padła, czy jeszcze można tam zjeść?
Odpowiedz
Jadłem w sobote więc jak narazie działa.
Odpowiedz
Dla wielbicieli pizzy Smile znalazłem takie coś dzisiaj - http://i39.tinypic.com/ae2jbs.jpg
Odpowiedz
Czyli DaGrasso padła?
Odpowiedz
Pewnie przekształcili w inną, albo coś podobnego.
Odpowiedz
Zmiana marki, a jakość ta sama.
Odpowiedz
No i tutaj muszę powiedzieć ze jakoś odrobinę wydaje się lepsza. Ale Jokker, mistrzostwo świata. Ja zamawiam własna kompozycje i przychodzi tak napakowana jak mało która.
Odpowiedz
joker jest pyszna, pizzza za 22,5zł numer dwa najprostsza, pycha.. tylko szkoda ze ciasto liche, i cieniutkie.. Sad
Odpowiedz
pizza w polskim wydaniu to największe świnstwo jakie można sobie wyobrazić.
Odpowiedz
Dzisiaj wziąłem na wynos w Joker Pizza i mi smakowała, ale ciasto niestety na obrzeżach było przypalone.
Odpowiedz
a ja jadłem wczoraj domową. Pychotka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości