Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulisy planowanego zamachu na polskie władze
to taki sam zamachowiec jak Trotyl Kaczyński
Bóg nie istnieje, a jeśli jednak jest,to i tak go nienawidzę, za to, że stworzył mnie polakiem
Odpowiedz
Gdyby gość rzeczywiście sprawiał jakieś potencjalne zagrożenie ew. zamachem to ABW zdjęło by go już dawno, a nie czekało by ponad rok... Zresztą sam plan podłożenia 4 ton(!) ładunków wybuchowych brzmi śmiesznie... Zresztą to był taki zamachowiec, że nawet nie był nigdy na terenie Sejmu. Brzmi to wszystko jak kiepska prowokacja... Oczywiście wiadomo, że był nacjonalistą, ksenofobem i chuj wie kim jeszcze... Paranoja...
Odpowiedz
Pelek napisał(a):Gdyby było faktycznie jakieś zagrożenie, to prawdopodobnie poczekali by jeszcze trochę aby wyłapać całą "organizację". Ale tu pewnie się śpieszyli aby się nie okazało, że chłopakom znudził się "terroryzm" i nie byłoby kogo łapać .
Kibic napisał(a):Gdyby gość rzeczywiście sprawiał jakieś potencjalne zagrożenie ew. zamachem to ABW zdjęło by go już dawno, a nie czekało by ponad rok...
Panowie chyba pracują w służbach specjalnych albo conajmniej w Policji bo bardzo dobrze znają się na technikach operacyjnych Big Grin

O czym tu dyskutować facet przyznal się do "warsztatów" i próbnych detonacji, nie przyznał się do planowania zamachu ale zarazem dodał że ktoś nim sterował Big Grin Jest po prostu chory psychicznie jak Breivik. Dobrze że został złapany i nic się nie stało.

Kibic napisał(a):Zresztą sam plan podłożenia 4 ton(!) ładunków wybuchowych brzmi śmiesznie... Zresztą to był taki zamachowiec, że nawet nie był nigdy na terenie Sejmu
Nie wiem co jest w tym śmiesznego, śmiałeś sie jak Breivik zabijał "lewackie bojówki".

Kibic napisał(a):Oczywiście wiadomo, że był nacjonalistą, ksenofobem i chuj wie kim jeszcze... Paranoja...
No sam się do tego przyznał.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Kibic napisał(a):Gdyby gość rzeczywiście sprawiał jakieś potencjalne zagrożenie ew. zamachem to ABW zdjęło by go już dawno, a nie czekało by ponad rok...
Gdyby ABW tak miała aresztować zaraz po dostaniu jakiś niepokojących informacji bez zbadania sprawy... to co tydzień mielibyśmy jakieś zatrzymanie, a ABW stałaby się bardziej chyba najśmieszniejszą służbą...
Odpowiedz
Jesion napisał(a):
Gdyby ABW tak miała aresztować zaraz po dostaniu jakiś niepokojących informacji bez zbadania sprawy... to co tydzień mielibyśmy jakieś zatrzymanie, a ABW stałaby się bardziej chyba najśmieszniejszą służbą...
A wierzysz w to, że gdyby naprawdę ten typ był w stanie zorganizować zamach to ABW czekało by ROK, dając mu czas na działanie? Bo w dzisiejszych czasach ludzie idą do puchy za najmniejsze przewinienia a oni by się jebali z taką sprawą gdzie gość teoretycznie mógłby odjebać sejm? Śmieszna sprawa, ale dzisiaj ludzie idą do puchy za nieporównywalnie mniejsze sprawy i nie wierzę, że jest możliwe żeby typ spokojnie przez ponad rok przygotowywał sobie zamach i nagle teraz abw go złapało... Raczej potrzeba chwili i propagandy...
Odpowiedz
Szkoda trochę ludzi ... ale jednak z przewagą na szkoda, że się gościowi nie udało to. Dopóki ludzie nie wyjdą na ulice i nie zrobią zamieszek konkretnych tak, żeby pół kraju sparaliżowało to w tym państwie korupcji i przekrętów nic się nie zmieni.
Odpowiedz
RISE - ale uważaj na pukania o szóstej rano Smile
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz
Odnosisz się do sprawy Blidy? Przecież rząd się zmienił. Nie ma się co martwić. PELKU ocknij się, Jarosław już nie rządzi.
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
Kibic napisał(a):A wierzysz w to, że gdyby naprawdę ten typ był w stanie zorganizować zamach to ABW czekało by ROK, dając mu czas na działanie?
@Kibic i Wy wszyscy drodzy eksperci od bezpieczeństwa narodowego...
Każdy chyba nawet mało zorientowany wie, że jest coś takiego jak czynności obserwacyjne, zbieranie informacji i badanie siatki kontaktów i połączeń... gdyby nie Breivik, do Bernarda K. nie doszłaby ABW.
Obaj Panowie byli żywo zainteresowani nawozami sztucznymi...

Chcecie wierzyć w teorie spiskowe to sobie wierzcie, dla Was wszystko co się stanie w naszym kraju będzie jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, żeby nie powiedzieć dosadniej.
Odpowiedz
Kibic napisał(a):A wierzysz w to, że gdyby naprawdę ten typ był w stanie zorganizować zamach to ABW czekało by ROK, dając mu czas na działanie?
Słyszałeś pojęcie taktyki? Albo "rozpracowywanie grup przestępczych" lub planowanie? takie fajne słowa a obrazują w 100% dlaczego nie zgarnia się osobę, a jedynie obserwuje do pewnego momentu i dopiero wtedy działa.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Słyszałeś pojęcie taktyki? Albo "rozpracowywanie grup przestępczych" lub planowanie? takie fajne słowa a obrazują w 100% dlaczego nie zgarnia się osobę, a jedynie obserwuje do pewnego momentu i dopiero wtedy działa.
Albo nasyłając "agentów" prowokuje się do pewnych zachowań(jak np;z tzw 4 Komendą WiN)?!
- Dlaczego TYLKO zatrzymano jedną osobę a pozostałe CZTERY nie???
- czy osoba inteligentna(doktorat z chemii) ujawnia "zamiar zamachu-czynu zabronionego-terrozyzmu" w internecie mając swiadomośc iż jest on MONITOROWANY?
- czy taka osoba chcąca dokonać rzeczywiście zamachu nie będzie poszukiwała osób wśród swoich studentów i znajomych?

O wiarygodności ABW i mediów świadczy "afera rozporkowa"(V-ce Szef ABW miał burzliwy romans ze swoją podwładną i żoną swojego podwłądnego. Sprawa wyszłą na jaw po tym jak mąż "dał w dziub przy ludziach swojemu przełożonemu" i jednocześnie "rywalowi". V-ce Szefa ABW "miłująca partia" wyposażyła w "złoty spadochron" a pozostałych poprzenoszono- oczywiście media głównego nurtu nic nie zauważyły)....w USA w tym czasie za pdobną sprawę(kobieta nie była podwładną Sefa CIA) podał się do dymisji Szef CIA!?
Z perspektywy emeryta !
Odpowiedz
@podhalańczyk, gdzieś Ty takie "mondrości" wyczytał, wysłuchał... albo co tam jeszcze? Opowiadasz te baśnie swoje tak, jakbyś tam był i widział...
Odpowiedz
podhalańczyk = bajkopisarz, nie wiedziałeś o tym?

Ciekawe czy agenci Tomek, Kamiński i inni też prowokowali do pewnych zachowań posłanką Sawicką, Blidę i innych?
Jak sądzisz drogi podhalańczyku?
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
olek2601 napisał(a):Ciekawe czy agenci Tomek, Kamiński i inni też prowokowali do pewnych zachowań posłanką Sawicką, Blidę i innych?
Jak sądzisz drogi podhalańczyku?
Według mnie była to typowa "prowokacja policyjna" tzn sprawdzenie przez "funkcjonariuszy pod przykryciem' lub ich "agentów" UCZCIWOŚCI osób podejrzewanych o skłonność do "łapówek".

Jesion napisał(a):@podhalańczyk, gdzieś Ty takie "mondrości" wyczytał, wysłuchał... albo co tam jeszcze? Opowiadasz te baśnie swoje tak, jakbyś tam był i widział...
Mam chyba jeszcze prawo do zadawania pytań i posiadania wątpliwości(po uchwaleniu "mowy nienawiści" przez "partię miłości inaczej" będzie za to chyba groził co najmniej,,,"gułag").
"Uczciwość" rządzących i mediów głównego/mętnego nurtu do tego skłania!
Z perspektywy emeryta !
Odpowiedz
podhalanczyk napisał(a):Mam chyba jeszcze prawo do zadawania pytań i posiadania wątpliwości(po uchwaleniu "mowy nienawiści" przez "partię miłości inaczej" będzie za to chyba groził co najmniej,,,"gułag").
To:
podhalanczyk napisał(a):O wiarygodności ABW i mediów świadczy "afera rozporkowa"(V-ce Szef ABW miał burzliwy romans ze swoją podwładną i żoną swojego podwłądnego. Sprawa wyszłą na jaw po tym jak mąż "dał w dziub przy ludziach swojemu przełożonemu" i jednocześnie "rywalowi". V-ce Szefa ABW "miłująca partia" wyposażyła w "złoty spadochron" a pozostałych poprzenoszono- oczywiście media głównego nurtu nic nie zauważyły)....
...nie brzmi jak pytanie. Nawet znaku zapytania tu nie ma, a co dopiero mówić o szyku pytającym.
Więc jak z tą aferą? Jakiś link...?
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Więc jak z tą aferą? Jakiś link...?
widzę Jesion że się uczysz . Big Grin
A jak tam link do żydokomuny który miałeś przedstawić ?? Bo widzę, że w innych wątkach znów głupoty zaczynasz pisać .
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Odpowiedz
Pelek napisał(a):Bo widzę, że w innych wątkach znów głupoty zaczynasz pisać .
Głupoty? Pytam tylko o "aferę rozporkową" w ABW, o której pisze podhalańczyk.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Głupoty? Pytam tylko o "aferę rozporkową" w ABW, o której pisze podhalańczyk.
Jesion , ja tak bez złośliwości - umiesz czytać ?? to przeczytaj jeszcze raz. Zwróć uwagę na słowo "innych". Smile
Nie mam czasu toczyć "wielkich bojów" więc na "zwróceniu uwagi" proponuję poprzestać.
Odpowiedz
To po co cytujesz moje pytanie do podhalańczyka?
Ja wiem, że dla Ciebie co bym nie napisał jest głupotą, przyzwyczaiłem się Smile Bo ja nie snuje teorii spiskowych i nie opieram się na informacjach szerzonych przez prawicowo-katolicko-martyrologiczne media i polityków (tudzież księży), tak więc dla Ciebie nie mogę być godnym rozmówcą.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):To po co cytujesz moje pytanie do podhalańczyka?
Zacznij czytać to co inni piszą. Przecież wyraźnie napisałem
Pelek napisał(a):zwróceniu uwagi"
.
.
Jesion napisał(a):Bo ja nie snuje teorii spiskowych i nie opieram się na informacjach szerzonych przez prawicowo-katolicko-martyrologiczne media i polityków (tudzież księży), tak więc dla Ciebie nie mogę być godnym rozmówcą.
To przypomnij sobie dyskusję o Żydokomunie. Tak tego nie wyczytałeś w "prawicowych mediach". To wymyśliłeś aby podeprzeć swoją nieomylność . Tyle tylko, że kłamałeś. I to będzie ciążyć na tobie baaaaaardzo długo.
.
Jednak chyba myliłem się - nic się nie nauczyłeś.
Odpowiedz
Pelek napisał(a):To przypomnij sobie dyskusję o Żydokomunie. Tak tego nie wyczytałeś w "prawicowych mediach". To wymyśliłeś aby podeprzeć swoją nieomylność . Tyle tylko, że kłamałeś. I to będzie ciążyć na tobie baaaaaardzo długo.
Jednak chyba myliłem się - nic się nie nauczyłeś.
hahahhahahaha xD Big Grin
Nie, widziałem na sztandarach Smile

Od Ciebie mam się czegoś uczyć? Chyba snucia teorii spiskowych i wmawianiu co drugiemu użytkownikowi kłamstwa i manipulacji?
Nie dziękuje....
Odpowiedz
Ale sobie tutaj też o konkretach gadacie Wink
Jesion napisał(a):ABW dostała pod koniec 2011 roku informacje. Rozpoczęto działania obserwacyjne i zmierzające do wyjaśnienia sprawy. Okazało się co się okazało... Facet chyba zainspirował się terrorystą z Norwegii i postanowił, że zrobi podobnie, albo nawet będzie lepszy.
Dobrze piszesz,cytujesz oficjalną wersję. tylko pamiętaj,to są służby. tam nigdy nic nie wiadomo,mnie osobiście tak szczerze? troszeczkę nie chce się wierzyć w ten zamach.
Może faktycznie coś kombinował,dostał świra. ale wszystko to takie trochę dziwne.a dlaczego? o tym zaraz,trochę poniżej.
Jesion napisał(a):Bo ja nie snuje teorii spiskowych i nie opieram się na informacjach szerzonych przez prawicowo-katolicko-martyrologiczne media i polityków (tudzież księży),
Ty bez docinek o prześladującej Cię prawicy,księżach i katolicko-martyrologiczno-cierpiętniczej retorycje nie mógł bys się chyba obejść gdybyś nie napisał,nie?
Lepiej jak ktoś pisze nawet bzdurę ale ma swoje przekonania i się ich trzyma i w nie wierzy niż jak Ty,gdzie właściwie oprócz tego,że masz poglądy na lewo to nie wiadomo kim jesteś. taki jakiś nijaki,bez obrazy rzecz jasna.
P.S. Już Ci to pisałem nie raz,kogo nazywasz prawicą? że PiS? głosi hasła gospodarcze,które z prawicą nie mają nic wspólnego.prawicowi są co najwyżej światopoglądowo.aż do przesady. niektórzy członkowie PiS-u (posłowie) mają wolnościowe poglądy. PiS jest tak samo prawicowy jak PO liberalna (do wyborów głosiła tylko trochę hasła wolnościowe,po wyborach takie jak wszyscy) Big Grin Prędzej obie to socjaldemokraci.w kwestiach gospodarczych.

A co do rzekomego zamachu.rozmawiałem w Warszawie z pewnym wykładowcą.osobą znającą się w temacie służb.luzna rozmowa,ale jedno mnie zaciekawiło gdy powiedział,że zachowanie takiej służby jak ABW i sposób przedstawienia tej sytuacji jest jak na służby żenujący. sam się dziwił,bo poważna służba prawdopodobnie ten temat zachowała by dla siebie,a społeczeństwo by żyło w spokoju i nie wiedzy.
Ja od siebie dodam,że nie przejmuję się tym tematem. nie wiadomo czy tam polityka nie wchodzi w grę i różne gierki wewnątrz służb. a tam gdzie działania polityków i służb,lepiej trzymać się z daleka. to inny świat.
Odpowiedz
Дрон146.8свечCHAPIntrДятчBusbYazoPicaHamm70-8оpгаDharCLUBтекс1699РоссМовшрисуMaurDownСоде7294
PensMoreОсьмВИБрУхтоFranJerrMusiCoolХолоJeweSeabМоскЛансJackСидоСКунСвенSnooBianTescКорзстер
ТрофStouсертJohnИллюДмитВалоФайнRabbPythПанчSelaхудоCircАрабAfroHideMystПекаКазмАлвеSieLVogu
MeriсборпедиModoFallмолнMacbсереLloyCircZoneRondSelaмногFeauRoxaFranнемц(АлмGeorПапо(196Зино
Ерем03-0IntrанглJennZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone2126ZonediamZoneZoneчистZoneZone
ZoneСМихпредSoupсмерталаHANSShinANTIWindГермSnooBrad5605RenzАйхеРоссSTARSTARНОР-ЛениEsseMedi
ValiрамксборавтобуквискуподуБердSlimMistRembDremDeLoVivasoftБольСемеЛитРфантИллюЛитРЛитРФлав
ЛитРSimmдириEdvaХрипЦвейЗемсCharDancактеПискMikhчитанескМГорFreeWestПроиразмТушкEnfaрадиШима
GuitФормПылаБелоКопе(МИФMarkGranразравтоLexiAnneCatzФедоМакаЧукоавтоЗахаобучЛутцЖужжSoupSoup
SoupSusaСтепсооб1211MotlКуцаЛюбиПарыСапоBryaМихаPhilБелоFarl
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz
звуч386.7PERFBettРоссAshlInkeБрезcontмузыSaraБыкоWisaTescпортPaveРоссGeisCiscсловБольIMAXDima
PaulToccYounCageComfAbouTeanCafeJoriPearJohnLyonFacuSplaNiveJeweкомаКазаNokiIrisкатаИльисерт
сертШункпоняАльтБело1278XboxElizYoshАнисBaklScreMariCarnStouДрабIvanUrsuEmilБориБаллAmarТеод
EtniDynaЛугаGeniWindWindромаDisnSameBramBesmDeusBarcмузы2800склаValsSimpGeorзабоBlufVoyaMich
РоссZebrчист3173NWRPJohnDrBrлиструкаJeweдейсвозмБайкИллюSergMySiConsImprConnWindМаляComehttp
2300окурInduSC-TлатуINTEHotpAnurMIDICotoДужиBookFierJardDaliфункGigl(олоAutoхороМадавозрMusi
KeepHungмозаакадвкусГонкДлинMESSJeweAutoязыкUnitfrieсертEverФилиHTMLавтоШироТабаВалдqбдсЛитР
собсЛитРLeonИллюмагивойсЛифшЛеонAcadСараШубиNextRemiReadLeavMikhкаждStroInteспецКучиtotaхудо
КузнРязаКряжДрахГордEnjoHaroПищиЛукьиздародиЛукиавтоШтреСокоВанюавтоЛевчБуроВачьCatlSC-TSC-T
SC-TПоноArabTaraJacqсборРаскпосоFILMНедзПодлЖуриСергТараосно
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości