Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trybunał Stanu dla Ziobry i Kaczyńskiego
abcde napisał(a):Żadnego Trybunały nie będzie a Ty Jesion łykasz te wszystkie brednie jak młody pelikan.i tak chłoniesz za młodu jak gąbka.
Oh... znalazł się mąż stanu, stary wyjadacz...
Nie zauważyłeś, że odnoszę się tylko do wiadomości?
Odpowiedz
Nie unoś się,takie odniosłem wrażenie że się podniecasz. tylko,że uważam że nie ma czym bo żadnego Trybunału Stanu nie będzie,bo gdyby miał w ogóle być to by był.
Czyżbyś zapomniał co przed wyborami mówili politycy PO,że gdy dojdą do władzy to rozliczą 2 letnie,zbrodnicze rządy państwa policyjnego,zbója Kaczyńskiego i jego zbrojnych bojówek ? Tak mówili.tym dokładnie straszyli Polaków którzy uwierzyli w dużej mierze.
KTO TU ZACZĄŁ DZIELIĆ POLAKÓW,pytam Cię także tutaj? Ile Ty w ogóle miałeś lat w 2005,06 roku? 14-15 ?
Ja te lata pamiętam i pomiętam słowa czołowych polityków z PO.tym jak straszyli przed zbrodniczą partią Kaczyńskiego.
No i gdzie to ich rozliczenie? Kogo postawili przed Trybunał za rzekome zbrodnie? kogo PiS zamordował? gdzie w końcu to państwo policyjne?
Straszyli bo sami się najbardziej bali tego,że w końcu dobiorze im się ktoś do du.py.
Najbardziej ujadają zawsze Ci którzy mają najwięcej na sumieniu. ojj wielu przestępców w białych kołnierzykach wtedy trzęsło portkami.
Bali się tylko Ci co mieli coś na sumieniu. ja spałem zupełnie normalnie,żyłem zupełnie normalnie i nie czułem by państwo policyjne stało nad Polakami.
Także i tym razem żadnego Trybunału nie będzie,i nie chodzi o Twoje głupie pisania o mężu stanu i o wyjadaczu,tylko w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam polską politykę od dawna,interesowałem się nią zawsze i potrafię w miarę rozróżnić walkę polityczną od rzeczywistości.

Dobrze,odnosisz się do wiadomości.
Jesion napisał(a):Co do tematu... zarzuty są poważne, łamanie Ustawy o Radzie Ministrów, oraz o administracji rządowej, naruszanie konstytucji, więc teoretycznie byle co to to nie jest.
Ale poczekajmy na szczegóły i rozwój spraw...
Rozwoju spraw nie będzie. zrozum,że to brudna,ohydna gra polityczna.
Odpowiedz
Иван147.9прямCHAPSweeактеFranSomeMichГрибжестStanUdbhTescК-01IsisApplТкачXVIIУрмаподсКартпроб
FantDekoБжалСодеИванПрихMickamouпрофЛемеMineSecrГригиллюErneИллюпослXVIIChriShamTrenБержSelz
БутаBritсертРозаиллюGermFitzИллюУльржизнБассModoзамеCircЛитРпоисChapHajiБрумMickслужDimaVogu
НазаSisiPaliELEGNikiELEGCircHiroBugaГагаZoneRondSelaстихBornJuliFranжениДиапAndrГончFyodDefo
опас03-0LouiПенеБобрZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone2418ZonediamZoneMORGdiamZoneZone
ZoneMadeпровDoubуказРучиPHILWhirNintZ56-продTrucWildкольRenzKEYSReitSTARSTARSEATкрепколлJazz
ENTRрамксборстилMaxiВысоBabyXVIIСереMistRembsupeDeLoSalvPlanфинаКозлАудиSofiFranНегрисслВиза
дверрабоПопоконцОлтаАрлюБобрarleИллюАлтунебоБрасПечеГайлГудк1925КириОвсявыраAudiSongBambPriv
ЭбернаряавтоГрамFarlПавлФадеЩербГостЛевиСавиГусекласавтоПанфШабаJeweГорьпоздстерWindDoubDoub
DoubEpsoКрасобъеDeatзаниИллюЛиньАтмообщеTuomБабеKoopЗотоЕжед
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości