Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego nie mogę przeglądać forum z przeglądarki Opera mini
Dostaje komunikat Proszę o zmianę przeglądarki
Ja wpisując w telefonie http://www.st-ce.pl otrzymuję pusta planszę. Dopiero jak w googlach wpisze st ce (nwet bez kreski) to po wyszukaniu i wejściu na stronkę forum normalnie się wyświetla.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
MSH, dlatego że opera mini używa proxy. Co ukrywa adres ip, a to możliwość do nadużycia.
Możesz bez problemu zmienić na inna przeglądarkę i będzie wszystko działać
Oscar napisał(a):MSH, dlatego że opera mini używa proxy. Co ukrywa adres ip, a to możliwość do nadużycia.
Możesz bez problemu zmienić na inna przeglądarkę i będzie wszystko działać
A to uśmiałem. Już samo logowanie, niepodawanie imienia i nazwiska, oraz maila typu kwiatuszek@buziaczek, też daje możliwość do nadużyć.

W regulaminie TEGO FORUM nie ma zakazu, natomiast w konkursie Rzeczpospolitej był zakaz zabawy w spamerskie konta, a ty się jeszcze chwaliłeś, że korzystasz z kont o2 i proxy.

Po prostu "administrator" zobaczył że ktoś pisuje z O. Mini, a jest to nie po jego myśli, więc się czepił. Człowieku załóż mi bana, albo usuń, a nie rób ludziom kłopotu.
pr.ezio napisał(a):A to uśmiałem. Już samo logowanie, niepodawanie imienia i nazwiska, oraz maila typu kwiatuszek@buziaczek, też daje możliwość do nadużyć.
Zupełnie nie masz racji. Nikt nie wymaga od Ciebie czy od innych użytkowników podawania swoich danych osobowych. Rozumiem ze z informatyką masz tyle wspólnego co ja z szydełkowaniem to Ci wytłumaczę. Otóż w internecie wypisując pewne rzeczy powinieneś brać odpowiedzialność za nie. Proxy to nic innego jak ukrywanie swojego połączenia. I w razie problemów zidentyfikowanie Ciebie przez organy ścigania jest bardzo trudne.
pr.ezio napisał(a):W regulaminie TEGO FORUM nie ma zakazu, natomiast w konkursie Rzeczpospolitej był zakaz zabawy w spamerskie konta, a ty się jeszcze chwaliłeś, że korzystasz z kont o2 i proxy.
Leć się poskarż. Smile Zastanowiłeś się trochę? To że ja gdzieś indziej coś robiłem, to nie oznacza ze Ty możesz robić to tutaj.Smile W ogóle to się zastanów.Smile Ty wypisujesz bzdury ja kliknąłem parę razy w link.Smile
Jak ktoś przejedzie na czerwonym świetle i go nie złapią to jeśli Tobie się nie uda też będziesz się tłumaczył ze on przejechał i jego nie złapali?Smile
pr.ezio napisał(a):Po prostu "administrator" zobaczył że ktoś pisuje z O. Mini, a jest to nie po jego myśli, więc się czepił. Człowieku załóż mi bana, albo usuń, a nie rób ludziom kłopotu.
Obecnie nie złamałeś regulaminu w jakimś większym stopniu abym dawał Ci bana. (Przynajmniej tak mi się wydaje bo nie czytałem Twoich ostatnich postów)

A propos jeśli znajdę ze ten ip to proxy to poleci kolejny ban.
Oscar napisał(a):Zupełnie nie masz racji. Nikt nie wymaga od Ciebie czy od innych użytkowników podawania swoich danych osobowych.
Czy ja piszę, że ktoś wymaga? Ty snujesz tu jakieś wywody o odpowiedzialności, a czepiasz się proxy z którego "jak trzeba" korzystasz.

Oscar napisał(a):Rozumiem ze z informatyką masz tyle wspólnego co ja z szydełkowaniem to Ci wytłumaczę.
Gierki osobiste? Ależ skąd, Oscar nigdy z nich nie korzysta.To pora byś zaczął szydełkować, bo ci to na pewno wyjdzie lepiej.

Oscar napisał(a):Otóż w internecie wypisując pewne rzeczy powinieneś brać odpowiedzialność za nie. Proxy to nic innego jak ukrywanie swojego połączenia.
W tej dyskusji odnosi się to do twoich działań, którymi się chwaliłeś. To że Opera Mini ma takie coś nie znaczy, że użytkownicy robią to w celu braku odpowiedzialności. To jest takie głupie gadanie, jak to, że chodząc na piechotę biorę odpowiedzialność za to, że MZK upada.

Oscar napisał(a):Leć się poskarż. Smile Zastanowiłeś się trochę? To że ja gdzieś indziej coś robiłem, to nie oznacza ze Ty możesz robić to tutaj.Smile W ogóle to się zastanów.Smile Ty wypisujesz bzdury ja kliknąłem parę razy w link.Smile
Po co tyle uśmieszków? Bierzesz na śmiech swoje zachowanie... Takiego tłumaczenia to można się spodziewać po trollu, a nie administratorze forum, które chciałoby być poważnym forum miejskim. Takie zachowanie nazywa się hipokryzją.

Oscar napisał(a):Jak ktoś przejedzie na czerwonym świetle i go nie złapią to jeśli Tobie się nie uda też będziesz się tłumaczył ze on przejechał i jego nie złapali?Smile
Złe porównanie. Mnie się nie uda, jadę w autobusie Opera Software i to kierowca tego autobusu bierze odpowiedzialność czy przejedzie na czerwonym. Poza tym jeszcze nawet na tym czerwonym nie przejechał, więc nie twórz porównań nieadekwatnych do sytuacji.

Oscar napisał(a):Obecnie nie złamałeś regulaminu w jakimś większym stopniu abym dawał Ci bana.
No to po co ta gadka o odpowiedzialności?

Oscar napisał(a):(Przynajmniej tak mi się wydaje bo nie czytałem Twoich ostatnich postów)
A to ciekawe.... Za każdym razem jak ostatnio piszę, to odpowiadasz. Teraz wiadomo, że nawet tego nie czytasz.

Oscar napisał(a):A propos jeśli znajdę ze ten ip to proxy to poleci kolejny ban.
Nie musisz szukać, lepiej szydełkuj. Korzystam z Opery Mini przez proxy hehehe.
Pozbawiacie ogromna rzesze użytkowników opery mini dostępu do forum . Jest to jedna z najlepszych przeglądarek na rynku na telefony i smartfony . Pierwszy raz się spotykam z tym że blokuje się użytkowników opery mini pomyślałem że to jakieś chwilowe problemy techniczne . Do niedawna wszystko działało jak należy szkoda raczej nie zainstaluje drugiej przeglądarki specjalnie dla tego forum.
Nie przypominam sobie abym zmieniał coś w działaniu forum a tym bardziej blokował operę. Jeżeli do tej pory korzystałeś z opery i wszystko było w porządku to gwarantuje Ci że po naszej stronie nic się nie zmieniło.
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Na dwóch telefonach sprawdzałem z różnymi wersjami opery mini i to samo nie da się wejść forum może ten problem da się rozwiązać .
Sprawdzę i dam znać Smile
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
pr.ezio napisał(a):Czy ja piszę, że ktoś wymaga? Ty snujesz tu jakieś wywody o odpowiedzialności, a czepiasz się proxy z którego "jak trzeba" korzystasz.
Weź się człowieku zastanów nad tym co piszesz. Porównujesz mnie do siebie? Jaki prawem?
Co ja mam do tego że Ty używasz proxy? Będziesz się bronił tym ze skoro ja używam proxy na innym portalu (do klikania w link) To obligatoryjnie pozwala Ci tu używać proxy do publikacji treści? Nie widzisz w tym różnicy?
pr.ezio napisał(a):W tej dyskusji odnosi się to do twoich działań, którymi się chwaliłeś. To że Opera Mini ma takie coś nie znaczy, że użytkownicy robią to w celu braku odpowiedzialności.
Masz wiele innych przeglądarek które nie używają proxy. Smile Zachęcam do używania ich. Problem zniknie bo ban jest nadany tylko na proxy. Jeśli znajdziesz operę która pozwoli na zmianę typu połączenia to i problem zniknie.
pr.ezio napisał(a):Po co tyle uśmieszków?
Bo się do Ciebie uśmiecham?
pr.ezio napisał(a):Takiego tłumaczenia to można się spodziewać po trollu, a nie administratorze forum, które chciałoby być poważnym forum miejskim. Takie zachowanie nazywa się hipokryzją.
Haha no to teraz się roześmiałem. Nadal nie rozumiesz sedna, ja nie publikuje treści za pomocą proxy. Smile Ale tłumacz tak sobie dalej. Skoro ktoś zabił kogoś to ja też zabije bo przecież on to zrobił Big Grin
pr.ezio napisał(a):Złe porównanie. Mnie się nie uda, jadę w autobusie Opera Software i to kierowca tego autobusu bierze odpowiedzialność czy przejedzie na czerwonym. Poza tym jeszcze nawet na tym czerwonym nie przejechał, więc nie twórz porównań nieadekwatnych do sytuacji.
O bożę! Ty tak na serio? serio jesteś tak ciężko kapujący? Ogólnie używane proxy nie jest mile widziane nigdzie. W ogóle to powinienem dać Ci na tego hosta bana bo to kolejny tunel. Dociera to do Ciebie?
pr.ezio napisał(a):No to po co ta gadka o odpowiedzialności?
Facepalm
pr.ezio napisał(a):A to ciekawe.... Za każdym razem jak ostatnio piszę, to odpowiadasz. Teraz wiadomo, że nawet tego nie czytasz.
.... o ja piernicze ale Ty jesteś głupi. Najpierw odpowiedziałem na tego posta, a widziałem ze jeszcze na pisałeś bodajże 2. O tym mowa....
pr.ezio napisał(a):Korzystam z Opery Mini przez proxy hehehe.
No to dodam do bana i to ip skoro tak się do tego przyznajesz. Smile Widzisz jaki to ładny dowód, w Twoim przypadku chodzi własnie o to ukrywanie się.
msh napisał(a):Pozbawiacie ogromna rzesze użytkowników opery mini dostępu do forum
3 użytkowników (w tym Ciebie) którzy używają w tym jeden nagminnie. Smile
msh napisał(a):nie zainstaluje drugiej przeglądarki specjalnie dla tego forum.
Jeśli Hubert zdecyduje zdjąć to ograniczenie to nie będziesz musiał.
Zdjąłem tego bana. Na proxy opery. Tym samym zacznę bardziej zwracać uwagę na próby prowokacji które będą karane odpowiednimi ograniczeniami dostępu do forum. WinkPo co za głupotę jednostek ma odpowiadać grupa. I temat uważam za zamknięty. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości