Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 grudnia - Manifestacja antykomunistyczna w Kielcach
@Luks
Jak jesteś Żyd to sobie chodź , nie moja sprawa, choć muszę sie z Tobą zgodzić że w naszym rządzie jest sporo Żydów to fakt
@Jesion
Chcesz to wyrażaj patriotyzm jak chcesz , każdy to robi jak uważa. Mozna by tu przytoczyć wiele przykładów jak Służby utrudniały i wizytowały domy uczestników i organizatorów Marszu Niepodległość kończąc na licealistach skupionych wokół NSZ, dlatego młodzi chcą chronić swoją tożsamość . W internecie było tego sporo co wyrabiała policja. Nieslyszalem jeszcze aby podobnie działali przy marszach komunistów którzy chodzili z sierpem i młotem na sztandarach z działaczami SLD
Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak kiedyś była milicja obywatelska
Odpowiedz
Ludzie, miejcie wyjebane w peło, jesionów i innych pedałów... Przykład idzie z Węgier, Jobbik powinien być naszym wzorem! Nasz czas niebawem nadejdzie!
Odpowiedz
masz racje Kibic, musimy podążać droga Węgier, i chyba wszyscy zauważyli ze zaczyna się sporo dziać w tym kierunku...

a tutaj oficjalna relacja z manifestacji i podziękowania ze stronyy organizatorów za udział delegacji ze Starachowic
http://www.onr.h2.pl/index.php?option=co...informacje
"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy" - Jan Mosdorf
Odpowiedz
ZT02 napisał(a):Mozna by tu przytoczyć wiele przykładów jak Służby utrudniały i wizytowały domy uczestników i organizatorów Marszu Niepodległość kończąc na licealistach skupionych wokół NSZ, dlatego młodzi chcą chronić swoją tożsamość . W internecie było tego sporo co wyrabiała policja.
Dawno się tak nie uśmiałem! Big Grin Toż to mamy policyjne państwo! Gorzej niż w PRL!
@ZT02, wyjeżdżaj stąd jak najszybciej bo i Ciebie ten terror dopadnie Big Grin
hahahahahha Big Grin bawią mnie zawsze takie dramaturgiczno-ciemiężnicze wątki Big Grin

Kibic napisał(a):jesionów i innych pedałów... Przykład idzie z Węgier
@Cóż, już sam nick dużo o Tobie mówi.
Ja sobie wypraszam... pedał? W przeciwieństwie do Ciebie wychowano mnie na chyba kulturalnego człowieka i w obawie przed banem nie będę pisał tego co mi się ciśnie na usta Smile
Ale słyszałem, że geje często do siebie mówią "pedale", więc @Kibic... może się zagalopowałeś, może do swoich "kolegów" tak mówisz, ale do mnie, zwracaj się po nicku proszę Smile
Źle ci w Polsce? Jedź do Węgier, nikt Cię tu nie zatrzymuje. Gwarantuje Ci, że bez Ciebie Polska się nie zawali, a nawet przeciwnie Smile

DrHouse napisał(a):masz racje Kibic, musimy podążać droga Węgier, i chyba wszyscy zauważyli ze zaczyna się sporo dziać w tym kierunku...
hahahaha Big Grin Gdzie? Chcesz mieć 27% VAT jak na Węgrzech?
Te parady zdesperowanych, sfrustrowanych i niedouczonych chłopców mają świadczyć o tym, że zaczynamy podążać drogą Węgier? Na Boga, w każdym kraju jest jakiś ekstremizm i radykalizm.
Odpowiedz
Jesion ja juz dawno stąd wyjechałem a uśmiać to można sie z twoich pożal Boże tez.Każdy już zobaczył co to jest PełO i przy następnych wyborach o ile znów niebędą na Rosyjskich serwerach słono za to zapłacą, tak jak kiedyś SLD.Skoro dla ciebie fakty próbujesz ośmieszyć PRLem to niemam o czym z tobą rozmawiać . Poczytaj niezależnych mediów użyj Google a znajdziesz prawdę tylko nie ta z TVNu i wyborczej.
PS- ten się śmieje co się śmieje ostatni...
Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak kiedyś była milicja obywatelska
Odpowiedz
ZT02 napisał(a):o ile znów niebędą na Rosyjskich serwerach słono za to zapłacą,
I uwierzycie ze on tak serio piszę takie głupoty?Smile
Odpowiedz
ZT02 napisał(a):Jesion ja juz dawno stąd wyjechałem
Bogu dziekuj! Nawet nie wiesz jak ciężko jest żyć teraz w tym terrorze i braku demokracji.

ZT02 napisał(a):o ile znów niebędą na Rosyjskich serwerach słono za to zapłacą
No przecież będą... wybory na pewno będą sfałszowane Smile
Odpowiedz
Jesion napisał(a):Znasz przypadki, że za uczestniczenie w uroczystościach czy marszach, zatrzymywano ludzi, lub interweniowano u pracodawcy czy w szkole? W jakim Ty kraju żyjesz?
Najwyraźniej żyjemy w innych bo ty żyjesz jak widać w wirtualnym bądź w wyimaginowanym. To co wymieniłeś powyżej w naszym obecnym reżimie jest na porządku dziennym. Przykładów na to są setki (jeśli nie tysiące). Ostatni Marsz Niepodległości i prześladowania jego organizatorów są najlepszym dowodem. Wyroki dla niewinnych ludzi jedynie dla poprawienia statystyk rządu Tuska również są na porządku dziennym. Przekonał się o tym chociażby jeden z kibiców Staru podczas Euro... Ludzie siedzą w więzieniach/aresztach z powodów politycznych a ty nadal się cieszysz, że żyjesz w normalnym, wolnym państwie... gratuluje samopoczucia... Jak widać, ignorancja i brak myślenia idzie w parze z dobrym samopoczuciem...
Odpowiedz
jak człowiek o zdrowych zmysłach i poczuciu estetyki może pasjonować się takim dziadostwem jak polskie piłkarstwo kopane? jedynym wytłumaczeniem są profity z działalności przestępczej
Bóg nie istnieje, a jeśli jednak jest,to i tak go nienawidzę, za to, że stworzył mnie polakiem
Odpowiedz
gallanonim napisał(a):Najwyraźniej żyjemy w innych bo ty żyjesz jak widać w wirtualnym bądź w wyimaginowanym. To co wymieniłeś powyżej w naszym obecnym reżimie jest na porządku dziennym. Przykładów na to są setki (jeśli nie tysiące). Ostatni Marsz Niepodległości i prześladowania jego organizatorów są najlepszym dowodem. Wyroki dla niewinnych ludzi jedynie dla poprawienia statystyk rządu Tuska również są na porządku dziennym. Przekonał się o tym chociażby jeden z kibiców Staru podczas Euro... Ludzie siedzą w więzieniach/aresztach z powodów politycznych a ty nadal się cieszysz, że żyjesz w normalnym, wolnym państwie... gratuluje samopoczucia... Jak widać, ignorancja i brak myślenia idzie w parze z dobrym samopoczuciem...
Podaj no mi nazwiska tych niewinnych co siedzą.
Nie szafuj tysiącami ludzi tylko konkretnie
Odpowiedz
O szarych ludziach, których jest wielu nie będę pisał bo nie są to osoby publiczne żeby podawać ich nazwiska.
Ale jest jeden znany więzień polityczny. Nazywa się Piotr Staruchowicz.
Odpowiedz
Acha tak myślałem. To ja już nie mam więcej pytań do Ciebie......
Odpowiedz
większość więźniów politycznych to bandyci, część z nich ma później pomniki
Bóg nie istnieje, a jeśli jednak jest,to i tak go nienawidzę, za to, że stworzył mnie polakiem
Odpowiedz
Skorzystam z goscinnych występów u znajomego i wlaśnie zarejestrowałem się na forum,bo widzę że i tutaj mamy ucisnionych kibicow piłki nożnej.
gallanonim napisał(a):Najwyraźniej żyjemy w innych bo ty żyjesz jak widać w wirtualnym bądź w wyimaginowanym. To co wymieniłeś powyżej w naszym obecnym reżimie jest na porządku dziennym. Przykładów na to są setki (jeśli nie tysiące). Ostatni Marsz Niepodległości i prześladowania jego organizatorów są najlepszym dowodem. Wyroki dla niewinnych ludzi jedynie dla poprawienia statystyk rządu Tuska również są na porządku dziennym. Przekonał się o tym chociażby jeden z kibiców Staru podczas Euro... Ludzie siedzą w więzieniach/aresztach z powodów politycznych a ty nadal się cieszysz, że żyjesz w normalnym, wolnym państwie... gratuluje samopoczucia... Jak widać, ignorancja i brak myślenia idzie w parze z dobrym samopoczuciem...
Gallanonim żyjesz w swiecie ktory wytworzyli Ci ludzie ktorym bezgraniczne ufasz a ktorym jestes potrzebny by powielac te wierutne fanaberie.
Gallanonim obrażasz żyjących ludzi walczących z reżimem. czy Ty wiesz co to jest reżim ?
Dałeś sobie wmówić przez swoich kibicowsko narodowych przywódców że żyjesz w reżimie bo tak łatwiej sterować tłumem do którego jak widac się zaliczasz i jesteś podatny na tą papkę informacyjną która Wam młodzym ludziom się serwuje. a pózniej wchodzisz na forum i powtarzasz.
Piszesz o niejakim Piotrze Staruchowiczu. jego problemem jest to,że w sytuacji takiej samej jest conajmniej kilkudziesięciu ludzi w Polsce. chodzi o konkretny przepis kodeksu karnego który ma zresztą zostać zmieniony. i to jest powodem tylko i wyłącznie tego,że siedzi choć przeciez mógłby odpowiadać z wolnej stopy.
To nie Twoja wina,ze Twoi kibicowsko narodowi przywódcy to wykorzystują i obracaja w ten sposob. Twoja wina jest to,ze nie znasz pewnie kodeksu karnego i powielasz brednie,ktore sie tworzy by robic halas i glosic tezy o rezimie.
Kolejna sprawa sa te wielkie przesladowania,inwigilacja i bog raczy wiedziec co jeszcze Twoje srodowisko wymysli.
Wiec napisze Ci i wbij sobie to do glowy raz ale tak na zawsze - Twoje srodowisko nie potrafi sie pogodzic z tym,ze wreszcie polskie sluzby wziely Wam sie za tylki i robi z Wami porzadek,czego przykladem sa aresztowania setki kiboli za handel narkotykami,posiadanie broni,napady,uprowadzenia i inne. zaprzeczysz Gallanonim ?? moze podam linki odpowiednie. ale oczywiscie to tez rezim ??
Gdybys byl czlowiekiem na tyle wyksztalconym badz po prostu rozgarnietym co kto woli,i nie dal soba manipulowac przez srodowisko w ktorym sie obracasz to wiedzial bys tez,ze ze strony panstwa wszelkie srodowiska nacjonalistyczne,narodowe,kibicowskie czy z drugiej strony anarhistyczne,skrajnie lewicowe to teoretyczne zagrozenie dla panstwa Polskiego i porzadku w Polsce.
To jest logiczne i proste jak 2+2=4. Ale nie dla kibicow,narodowcow i innych ktorzy rozumieja to na opak myslac,ze sa inwigilowani z powodu rezimu.
Wiec jak Ci Gallanonim mowie,ze nie sa inwigilowani z powodu rezimu a z powodow o ktorych tutaj napisalem.
Twoje srodowisko jak i inne nie potrafi lub lepiej nie chce zrozumiec ze z punktu widzenia panstwa i sluzb panstwowych Wasze hasla sa po prostu lub moga byc grozne. dlatego jestescie pod obserwacja i jestescie rozpracowywani. i bardzo dobrze bo macie nienormalne czesto pomysly.
Gallanonim proponuje Ci dlugi spacer,odetchniecie swiezym powietrzem starachowickim (jest swietne dzisiaj sie przekonalem) i zwereyfikowanie swoich pogladow.
Jestes malym zuczkiem w calej propagandzie kibicowsko narodowej. dopoki Twoje srodowisko bedzie glosilo anty panstwowe hasla,chcialo rozbicia panstwa dopoty bedziecie rozpracowywani w ramach prawa na kazdym kroku.
Czy w Niemczech tez mamy do czynienia z rezimem i totalitaryzmem bo tamtejsze sluzby rozpracowywuja na kazdym kroku ruchy nacjonalistyczne,faszystowskie czy anarchistyczne ? tam za takie gadanie by Cie i Twoje srodowisko wysmiano. tam obywatele szanuja swoje panstwo,wladze panstwowe i sluzby im podlegle majace pilnowac by zadne skrajne ruchy gloszace wywrotowe hasla nie dochodzily do glosu. z jednej przyczyny bo sa niebezpieczne.
Czas dorosnac i to zrozumiec a przede wszystkim nie dac soba manipulować. a to właśnie robisz,jestes manipulowany a Twoj post jest przesiakniety ciepiętniczymi słowami conajmniej jakbyś żył na Białorusi.
Ty i Twoje srodowisko smiejecie sie z tych lemingow platformy obywatelskiej. a Ty i Twoje srodowisko jestescie takimi samymy lemingami tylko tyle ze kibicowsko narodowymi ktorym sie wmawia rezim i totalitaryzm.
Pieprzycie bzdury a Ty je powtarzasz.
Odpowiedz
Cytat:max1979

Gdybys byl czlowiekiem na tyle wyksztalconym badz po prostu rozgarnietym co kto woli,i nie dal soba manipulowac przez srodowisko w ktorym sie obracasz to wiedzial bys tez,ze ze strony panstwa wszelkie srodowiska nacjonalistyczne,narodowe,kibicowskie czy z drugiej strony anarhistyczne,skrajnie lewicowe to teoretyczne zagrozenie dla panstwa Polskiego i porzadku w Polsce.
większych bredni dawno nie czytałem...chłopie od kiedy środowiska narodowe czy nawet kibicowskie są zagrożeniem dla Państwa? Reszta Twojego postu to też jakiś bełkot. Naprawdę nie wiem co bierzesz i w jakim szpitalu psychiatrycznym jesteś na gościnnych występach ale po tym co napisałeś chyba powinien być wprowadzony zakaz dostępu do internetu przez pensjonariuszy tego ośrodka.
"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy" - Jan Mosdorf
Odpowiedz
gallanonim napisał(a):Ale jest jeden znany więzień polityczny. Nazywa się Piotr Staruchowicz.
Staruchowicz to nieformalny przywódca kiboli Legii. Siedzi w warszawskim areszcie na ulicy Rakowieckiej od końca maja. Prokuratura zarzuca mu popełnienie czterech przestępstw - dwóch związanych z narkotykami, dwóch z przetrzymywaniem cudzych dokumentów (śledczy znaleźli u niego w domu dowody osobiste).

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,12977156,Kibo...z2GHKldXke
Odpowiedz
Za specjalnie komentowac i Twojej wypowiedzi nie ma co ale pisze to jak jest.
Osobiscie nie mam na mysli wszystkich kibicow bo wsrod wiekszosci z nich sa pewnie wspaniali mlodzi ludzie.
pisze o tych ktorzy staraja sie Wami przewodzic i wmawiac Wam ze zyjecie w rezimie.
to dopiero jest belkot. mozesz tutaj pisac o psychuszce i inne tego typu inwektywy ,po mnie splywa ale czas zrozumiec ze tak to wlasnie wyglada.
jakim zagrozeniem sa popierane przez kibicow srodowiska nacjonalistyczne ? wystarczy przejsc sie na Waze parady. bylem widzialem kilka w czterech duzych miastach Polski.
gdybyscie mogli obalilibyscie wszystkich politykow przeciez to Wasi wodzowie mowili po marszu w Warszawie.
wiec masz juz 1 przyklad ze jestescie z punktu widzenia porzadku w panstwie polskim niebezpieczni w jakims stopniu i dlatego pod obserwacja.
nie udawaj tutaj greka czlowieku. dobrze wiesz co pisze tylko ciezko przyznac komus ze wytyka oblude ktora Wam sie wmawia.
pytajac mnie tez o zagrozenie chhyba nie rozumiesz pojec panstwo i kraj Polska. panstwo to wladza i wszystko co jej podlega. a Wy to chcecie obalic. czyz nie ? prosze o zaprzeczenie w takim razie. skoro 11 listopada na marszu to zostalo powiedziane a Twoje srodowisko krzyczalo ''na szubienice''.
nadal bedziesz udawal greka ? nie tak bylo ? wiec zastanow sie kto tu co bierze i gdzie sie znajduje.
Twoje srodowisko glosilo i glosi takie tezy wlasnie i temu nie zaprzeczysz i nie zaklamiesz.
wiec sie nie dziw ze wladza i sluzby ktore jej podlegaja maja Was na oku. miec musza skoro glosicie wywrotowe tezy.
zanim wiec odpiszesz o psychuszce ponownie zastanow sie czy wiesz co piszesz. jak przestaniecie gadac o obalaniu republiki,szubienicach, o lewakach i pedalach i przestaniecie robic to agresywnie to moze zadne sluzby Was nie bede inwigilowaly. a dopoki to robicie to jestescie zagrozeniem z punktu widzenia wladzy i panstwa.
czas to zrozumiec a nie pisac o rezimie.
a jesli sie czlowieku nie zgadasz to napisz dlaczego ten rezim macie ? bo Wam setki kiboli bandytow handlujacych prochami pozamykali ? o co chodzi,gdzie ten rezim ? dlaczego miliony polakow rezim nie dotyka tylko tych ktorzy mowia agresywnie o wszystkim czego nie lubia.
Odpowiedz
Nie bardzo wiem jak się do tego odnieść, bo zazwyczaj nad idiotyzmami się nie rozwodzę... albo przynajmniej staram się nie wchodzić w polemikę z ludźmi nie w pełni zdrowymi na umyśle. Tacy ludzie mnie po prostu przerażają.
Ale tutaj zapytam:
@gallanonim, podaj proszę przynajmniej kilka np 6-7 przykładów "więźniów politycznych", mogą to być linki do artykułów czy coś takiego.

DrHouse napisał(a):chłopie od kiedy środowiska narodowe czy nawet kibicowskie są zagrożeniem dla Państwa? Reszta Twojego postu to też jakiś bełkot. Naprawdę nie wiem co bierzesz i w jakim szpitalu psychiatrycznym jesteś na gościnnych
1. Ostatni Marsz Niepodległości i hasła "obalania republiki" oraz "wieszania" jest tego po części dowodem Smile
2. Czy tu nie ma zbyt wiele, i czy aby nasi administratorzy się tym nie powinni zająć?
@DrHouse, ja zdaje sobie sprawę, że Ty i Twoje środowisko ma mało albo i w cale do swoich rodaków którzy mają odmienne poglądy. Wiem, że z braku argumentów reagujesz wyzwiskami i obrażaniem, ale zlituj się chociaż tu, nie jesteś na paradzie sfrustrowanych łysych pał i nie musimy się tu wyzywać od psychicznych czy pedałów - bo już i takie rzeczy się pojawiły.
Odpowiedz
max1979 napisał(a):Gallanonim żyjesz w swiecie ktory wytworzyli Ci ludzie ktorym bezgraniczne ufasz a ktorym jestes potrzebny by powielac te wierutne fanaberie.
Gallanonim obrażasz żyjących ludzi walczących z reżimem. czy Ty wiesz co to jest reżim ?
Dałeś sobie wmówić przez swoich kibicowsko narodowych przywódców że żyjesz w reżimie bo tak łatwiej sterować tłumem do którego jak widac się zaliczasz i jesteś podatny na tą papkę informacyjną która Wam młodzym ludziom się serwuje. a pózniej wchodzisz na forum i powtarzasz.
Piszesz o niejakim Piotrze Staruchowiczu. jego problemem jest to,że w sytuacji takiej samej jest conajmniej kilkudziesięciu ludzi w Polsce. chodzi o konkretny przepis kodeksu karnego który ma zresztą zostać zmieniony. i to jest powodem tylko i wyłącznie tego,że siedzi choć przeciez mógłby odpowiadać z wolnej stopy.
To nie Twoja wina,ze Twoi kibicowsko narodowi przywódcy to wykorzystują i obracaja w ten sposob. Twoja wina jest to,ze nie znasz pewnie kodeksu karnego i powielasz brednie,ktore sie tworzy by robic halas i glosic tezy o rezimie.
Kolejna sprawa sa te wielkie przesladowania,inwigilacja i bog raczy wiedziec co jeszcze Twoje srodowisko wymysli.
Wiec napisze Ci i wbij sobie to do glowy raz ale tak na zawsze - Twoje srodowisko nie potrafi sie pogodzic z tym,ze wreszcie polskie sluzby wziely Wam sie za tylki i robi z Wami porzadek,czego przykladem sa aresztowania setki kiboli za handel narkotykami,posiadanie broni,napady,uprowadzenia i inne. zaprzeczysz Gallanonim ?? moze podam linki odpowiednie. ale oczywiscie to tez rezim ??
To jest logiczne i proste jak 2+2=4. Ale nie dla kibicow,narodowcow i innych ktorzy rozumieja to na opak myslac,ze sa inwigilowani z powodu rezimu.
Wiec jak Ci Gallanonim mowie,ze nie sa inwigilowani z powodu rezimu a z powodow o ktorych tutaj napisalem.
Twoje srodowisko jak i inne nie potrafi lub lepiej nie chce zrozumiec ze z punktu widzenia panstwa i sluzb panstwowych Wasze hasla sa po prostu lub moga byc grozne. dlatego jestescie pod obserwacja i jestescie rozpracowywani. i bardzo dobrze bo macie nienormalne czesto pomysly.
Gallanonim proponuje Ci dlugi spacer,odetchniecie swiezym powietrzem starachowickim (jest swietne dzisiaj sie przekonalem) i zwereyfikowanie swoich pogladow.
Jestes malym zuczkiem w calej propagandzie kibicowsko narodowej. dopoki Twoje srodowisko bedzie glosilo anty panstwowe hasla,chcialo rozbicia panstwa dopoty bedziecie rozpracowywani w ramach prawa na kazdym kroku.
Czy w Niemczech tez mamy do czynienia z rezimem i totalitaryzmem bo tamtejsze sluzby rozpracowywuja na kazdym kroku ruchy nacjonalistyczne,faszystowskie czy anarchistyczne ? tam za takie gadanie by Cie i Twoje srodowisko wysmiano. tam obywatele szanuja swoje panstwo,wladze panstwowe i sluzby im podlegle majace pilnowac by zadne skrajne ruchy gloszace wywrotowe hasla nie dochodzily do glosu. z jednej przyczyny bo sa niebezpieczne.
Czas dorosnac i to zrozumiec a przede wszystkim nie dac soba manipulować. a to właśnie robisz,jestes manipulowany a Twoj post jest przesiakniety ciepiętniczymi słowami conajmniej jakbyś żył na Białorusi.
Ty i Twoje srodowisko smiejecie sie z tych lemingow platformy obywatelskiej. a Ty i Twoje srodowisko jestescie takimi samymy lemingami tylko tyle ze kibicowsko narodowymi ktorym sie wmawia rezim i totalitaryzm.
Pieprzycie bzdury a Ty je powtarzasz.
Takiego pomieszania z poplątaniem to dawno nie czytałem. Ciężko się do odnieść do takiego steku bzdur i kłamstw. Powiem wprost - poddaję się Smile Napiszę więc krótko:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Totalitaryzm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Re%C5%BCim

Zarówno Polska jak i cała UE idealnie wpisuja się w powyższe definicje. Jeśli tego nie rozumiesz i nie dostrzegasz - twoja sprawa. Podobnie jak jesionowi zatem gratuluję samopoczucia Smile Z mojej strony EOT.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):@gallanonim, podaj proszę przynajmniej kilka np 6-7 przykładów "więźniów politycznych", mogą to być linki do artykułów czy coś takiego.
@gallanonim, prosiłem Cię o coś.

gallanonim napisał(a):Podobnie jak jesionowi zatem gratuluję samopoczucia smile Z mojej strony EOT.
Rozumiem, najlepiej wskutek braku argumentów... wycofać się wyśmiewając innych Smile
Odpowiedz
byc moze jest to napisane nie tak wspaniale przejrzyscie,ale musisz mi wybaczyc.
doskonale zdaje sobię sprawę że cieżko Ci sie odniesc do czegokolwiek,nie dziwi mnie to po prostu napisalem Ci wprost to co jest prawda o tym co tu wypisujesz. powyzszy post jest tego najdoskonalszym z mozliwych,potwierdzeniem.
Nie wiem ile klas pokonczyles i ile masz lat,nic mi do tego bardziej obchodzi mnie czy jestes w stanie myslec i widze ze z tym srednio. jezeli wedlug Ciebie w Polsce panuje totalitaryzm i rezim to ja dopiero gratuluje Ci samopoczucia.
niech ten rezim i totalitaryzm trwa na wieki az do wyplewienia z Polski wzorem Anglii bandytow stadionowych i innych dracych sie z nienawisci do wszystkich tych ktorzy nie sa ''prawdziwymi polakami'' wedlug kryterium srodowiska w ktorym sie obracasz i ktore namieszalo tak Ci w glowie.
zastanawiam sie jak czlowiek o przecietnej chocby inteligencji moze podawać linki do totalitaryzmu i rezimowi podając że Polska wpisuje sie w te definicje.
to ja sie poddaje z Waszym srodowiskiem jest zdecydowanie jeszcze gorzej. mam goraca nadzieje,ze wszelkie odpowiedzialne za to sluzby w Polsce beda nadal dobrze wykonywaly swoja robote i kontrolowaly Wasze wywrotowe srodowisko by nie dopuscic do eskalacji negatywnych zachowan z ktorych slyniecie. na szczecie jestescie nie liczni a polacy wola juz walke pomiedzy tuskiem i kaczynskim niz przejmowac sie Waszym placzem o rezimie.
w glowie sie nie miesci,w Polsce rezim i totalitaryzm. chyba dla stadionowych bandziorow nie dla zwyklych kibicow.
Gallanonim jak nie chcesz sie odniesc do poplatania z pomieszaniem,to moze do pojedynczych pytan co ?
czy to ze sluzby w Polsce przygladaja sie i inwigiluja srodowiska nacjonalistyczne i kobolskie to rezim ? czy po prostu typowe,standardowe dzialania sluzb ktore do tego zostaly powolane by takie nie za ciekawe srodowiska kontrolowac. kazdy normalny polak wie,ze to drugie.
czy ciezko jest pojac ze w Polsce obowiazuja jakies przepisy prawa i nie wolno wam wszystkiego ? namawiania do szubienicy,wyzywania od pedalow i setki innych inwektyw. ?
czy w Niemczech takze jest rezim bo tamtejsze wladze inwigiluja i kontroluja srodowiska nacjonalistyczne i kibolskie,te ktore rozbrajaja na stadionach i poza nimi ?
po prostu Was boli ze wreszcie sie za Was wzieto i do dupy dobrano. chce tylko zaznaczyc ze Wasz rezim bedzie trwal nawet jesli platforma straci wladze a przejmie ja inna partia. jak bedzie rzadzil pis tez bedziecie miec rezim bo kaczynski bandyctwa stadionowego,chuliganerii pospolitej i skrajnych srodowisk nie znosi. jak bedzie rzadzic sld to samo zrobi z Wami leszek miller,jak bedzie rzadzic palikot to samo z Wami zrobi. kazda partia w Polsce bez wzgledu na to jak sie ja ocenia zrobi Wam rezim,musisz byc tego swiadomy. bo to normalny kraj choc jeszcze ulomny ale panstwo polskie i jego wszelkie instytucje nie moga dopuscic by do glosu doszly srodowiska doszly ruchy nacjonalistyczne,zwiazane z nieciekawym srodowiskiem nawiazujacym do wieszania na szubienicach.
wspolczuje Ci zycia w rezimie. musisz miec ciezko. a tusk pod poduszke i koldre tez Ci zaglada,albo do wanny jak bierzesz kapiel czy tam nie inwigiluja ?
panie i panowie czas uciekac z Polski. mamy tutaj totalitaryzm i rezim. wiesz co to rezim ? wladza ustanowiona nielegalnie,narzucona narodowi. czy to ma miejsce w Polsce ? prosze napisz,ze tak to juz kompletnie Cie przekresli jako istote myslaca.
rezim ludzie,wszedzie rezim.
Odpowiedz
Jesion napisał(a):@gallanonim, podaj proszę przynajmniej kilka np 6-7 przykładów "więźniów politycznych", mogą to być linki do artykułów czy coś takiego.
Zacznij czytać co się do ciebie pisze. W jednym z moich postów powyżej była zawarta odpowiedź. Nie lubię się powtarzać. Tym bardziej nie widzę sensu aby to robić, gdy moim rozmówcą jest ignorant z klapkami na oczach, nie używający mózgu.

Jesion napisał(a):Rozumiem, najlepiej wskutek braku argumentów... wycofać się wyśmiewając innych Smile
Najlepiej się wycofać w myśl zasady:
"Nigdy nie rozmawiaj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
Odpowiedz
Jeżeli dla Ciebie Staruchowicz jest więźniem politycznym to idź do lekarza bo tylko on jest Ci w stanie pomóc (może nie jest za późno)
Bo liczy się tylko STAR
Odpowiedz
gallanonim napisał(a):Zacznij czytać co się do ciebie pisze. W jednym z moich postów powyżej była zawarta odpowiedź. Nie lubię się powtarzać. Tym bardziej nie widzę sensu aby to robić, gdy moim rozmówcą jest ignorant z klapkami na oczach, nie używający mózgu.
No oczywiście... od dawna wiadomo, że mózgu, używają tylko nie-lemingi, nie-pedały, nie-lewaki, a prawdziwi onrowcy i "patryioci" (pożal się Boże).
Ale...
gallanonim napisał(a):To co wymieniłeś powyżej w naszym obecnym reżimie jest na porządku dziennym. Przykładów na to są setki (jeśli nie tysiące).
gallanonim napisał(a):O szarych ludziach, których jest wielu nie będę pisał bo nie są to osoby publiczne żeby podawać ich nazwiska.
...ale, mój drogi, ja nie pytam przecież o nazwiska... ja tylko pytam o źródła informacji Smile
Mógłbyś podać linka, skąd bierzesz informacje o tych setkach, jak nie tysiącach przykładów? Jestem ciekaw i się z nimi bardzo chętnie zapoznam. W końcu trzeba każdemu uświadomić, że żyjemy w reżimie i totalitaryzmie, prawda?
Odpowiedz
Cytat:max1979
wystarczy przejsc sie na Waze parady. bylem widzialem kilka w czterech duzych miastach Polski.
hmm zaciekawił mnie ten fragment...
- raczej nie byleś tam jako uczestnik tych "parad" (jak to nazywasz) czego dowodzą Twoje posty
- jako przypadkowy przechodzień tez chyba nie, bo nie wierze, że masz aż takiego pecha i 4 razy wpadłeś na tych "wywrotowców" i "wrogów polskości"
- może jako dziennikarz ale czytając Twoje chaotycznie napisane posty to też śmiało można wykluczyć (no może poza jedną gazetą, gdzie pisanie zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny nie jest konieczne w przeciwieństwie do posiadania zgodnych poglądów z panem Aronem Szechterem i braku wszelkich zasad moralnych)
- no i wreszcie najbardziej prawdopodobna opcja to, że byleś tam jako funkcjonariusz policji lub innej służby która miała na celu inwigilowanie tych demonstracji.
Oj posterunkowy, wcześniej prowokowaliście na ulicach Warszawy teraz prowokujecie w internecie. Komendant kazał czy to taka Wasza oddolna inicjatywa w nadziei na awans?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości