Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
druga wojna .... - pytania
Zanim się odezwę i dam powód aby ktoś uznał, że wypowiadam się ponownie nie tak jak trzeba, i znów da mi bana, chciałbym publicznie zadać pytanie :

zbanowany otrzymałem taką wiadomość :
" Zostałeś zbanowany na tym forum Ban wygaśnie 2013-01-26. Administrator lub moderator, który cię zabanował pozostawił następującą wiadomość:

Naruszenie regulaminu

Wszelkie pytania proszę kierować do administratora na forum@st-ce.pl."

Ponieważ nie odpowiadała mi taki lakonicznie ujęty powód mojego bana , pod podany adres wysłałem wiadomość :

" Witam
Ponieważ zostałem zbanowany za cyt." Naruszenie regulaminu" chciałbym prosić o bardziej dokładne uzasadnienie tej decyzji : który punkt regulaminu naruszyłem.
pozdrawiam
Moje konto na http://st-ce.pl określone jest nickiem "Pelek"

Niestety, być może z nadmiaru obowiązków, moich błędów w adresie czy jakichkolwiek innych - wierzę, że obiektywnych i nieumyślnych - przyczyn nie otrzymałem odpowiedzi. Pal licho gdyby to było tylko raz. Ale za pierwszym razem, (czytaj - pierwszym banem) także pisząc podobny mail z podobną prośbą o bardziej dokładne określenie moich "przestępstw" - także nie dostałem odpowiedzi.

Pomyślałem zatem, że może zamiast pisać maile, na które - być może z nadmiaru obowiązków przy pilnowaniu, aby forumowicze pisali tylko w zgodzie z literą regulaminu - nie ma czasu odpowiadać, po prostu zadać takie pytanie publicznie na forum - co też czynię.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ten post z pewnością nosi co najmniej znamiona naruszenia regulaminu pewnie w co najmniej kilku punktach, dlatego też - zawczasu - chciałbym zadać następujące pytania :
1. dlaczego dostałem bana za pierwszym razem ?
2. dlaczego dostałem bana za drugim razem ?
3. profilaktycznie - gdybym już nie miał możliwości - spytam także dlaczego dostałem bana za trzecim razem
3. i czy ktoś - Broń Boże nie specjalnie - rozważał możliwość skreślenia ostatniego zdania "standardowej" wiadomości dla zbanowanych, skoro i tak nikt na żadne pytania nie odpowiada ??
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
Kolego Pelku (pozwolę sobie tak się zwrócić do Ciebie), tutaj każdy kto ma poglądy sprzeczne z poglądami forumowej elity jest narażony na bana z byle powodu... Zaraz Oscar i jego świta Ci wmówią że bana dostałeś słusznie i zgodnie z regulaminem. To forum rządzi się swoimi prawami i tego nie przeskoczysz...
Pelek napisał(a):1. dlaczego dostałem bana za pierwszym razem ?
1 razem dostałeś bana za naruszenie regulaminu. Punkt 10, podpunkt a.
Pelek napisał(a):2. dlaczego dostałem bana za drugim razem ?
2 razem dostałeś bana za naruszenie regulaminu. Punkt 10, podpunkt a i e.
Pelek napisał(a):3. profilaktycznie - gdybym już nie miał możliwości - spytam także dlaczego dostałem bana za trzecim razem
Za złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu.
Pelek napisał(a):3. i czy ktoś - Broń Boże nie specjalnie - rozważał możliwość skreślenia ostatniego zdania "standardowej" wiadomości dla zbanowanych, skoro i tak nikt na żadne pytania nie odpowiada ??
Wszystkie uwagi odnośnie działania forum należy kierować na e-mail lub do odpowiedniego działu forum.
Jednocześnie uznaje ze odpowiedź została udzielona w sposób wyczerpujący a dalsza konwersacja na ten temat będzie prowadzona za pomocą PW lub E-mail.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości