Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzecia wojna .... ?????
Oscar napisał(a):Jeśli się z tym nie zgadzasz proszę kontaktować się z Hubertem.
Ponieważ faktycznie się z tym nie zgadzam, - wyjątkowo ! – posłucham twojej rady.

Oczywiście – jak zawsze – uważam, że pewne działania powinny być jasne i transparentne, dlatego kopiuję treść maila który wysłałem do Huberta. Jednocześnie proszę aby moderator @Oscar nie odnosił się do treści tego postu, ponieważ jest to korespondencja nie do niego. Piszę tak dlatego, że mam doświadczenia w poprzednich takich sytuacjach. Dopuszczam rzecz jasna wyjaśnienie kierowane również do Huberta. Bardzo proszę również Oscara o nie zamykanie wątku - wiesz przecież , że nawet za cenę bana otworzę następny.

Witaj Hubert
Niestety ale muszę po raz kolejny interweniować w sposób bezpośredni, tym bardziej, że „temat” interwencji wciąż jest ten sam.

W wątku "Egzaminy na prawo jazdy w Starachowicach?" została skasowana cała strona (czwarta) na której zamieszczonych był kilkanaście postów. Prosiłbym bardzo o przywrócenie tych postów których skasowanie – moim zdaniem – jest łagodnie mówiąc, skandalem.

Czwarta strona dotyczy głównie mojej dyskusji z Oscarem. Tyle że dyskusja obnaża prawdziwy charakter mojego adwersarza. Zgadzam się z jego opinią, że nie za bardzo była ona na temat. Bardziej dotyczyła próby wymuszenia na mnie podania do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska. W tym celu Oscar nie cofnął się przed manipulacją i kłamstwem a niektóre słowa mogłyby być uznane za obraźliwe. Kiedy nie udało mu się zrealizować zamierzonego celu, a jednocześnie uznał, że sam zapędził się w przysłowiowy „kozi róg” - po prostu skasował stronę. Co więcej – mam powody sądzić, że w całej tej prowokacji używał co najmniej dwóch swoich kont którymi próbował „podeprzeć” swoje argumenty, stwarzając pozory poparcia swoich tez przez innych forumowiczów.

Uważam , że jako moderatorowi oraz administratorowi nie przystoi mu robić takich rzeczy. Dodatkowo skasowanie postów jest dowodem na wybiórczy charakter jego „moderowania”. Bo oznacza to przecież, że może mówić i pisać co mu na język przyniesie, mając możliwość skasowania w razie potrzeby swoich ( i czyichś) postów. Czy podobne możliwości (kasowania czyichś „niewygodnych” postów) mają inni użytkownicy forum ?? Jest to typowe wykorzystywanie swoich uprawnień do realizacji swoich egocentrycznych „fantazji” i manipulowaniem na forum.
Wielokrotnie powtarzałem, że uważam takie jego działania za działania małego złośliwego egocentryka który ma wielki problem ze swoją osobowością i który będzie próbował wykorzystać wszelkie , nawet nieuczciwe możliwości do realizacji swoich celów. Po prostu mały zakłamany człowieczek.

Oczywiście umiem ocenić faktyczną „ważność” moderatorów. Zdaję sobie sprawę, że osoba która podejmie się tej funkcji jest wręcz na wagę złota. Ale prócz chęci i wkładu w funkcjonowanie forum – przed którymi to cechami i ja chylę głowę – uważam, że potrzeba jest choć trochę uczciwości i sprawiedliwości.

Zdaję sobie sprawę, że to kolejna trudna sprawa którą poruszam ale proszę jednocześnie o interwencję i spowodowanie „zwrotu” skasowanych postów.

Pozdrawiam
(Imię i Nazwisko) - Pelek
Rybak złowił rybkę. Czy jesteś ze złota? - pyta. Nie, ja jestem z PO - odpowiada rybka. A czy spełniasz trzy życzenia? - pyta rybak . Nie - odpowiada rybka - ja tylko obiecuję !
To już trzecia wojna w moim życiu. W tym dwie światowe......
Pelek napisał(a):Zgadzam się z jego opinią, że nie za bardzo była ona na temat.
Dlatego też posty zostały skasowane. (Moje, Twoje, Luks i jeszcze chyba 2 osób). Jednocześnie chciałbym Cie poinformować że zakładałeś już temat w tej sprawie została Ci udzielona informacja, potem o to samo pytałeś w innym poście(zupełnie nie na temat) z grzeczności skasowałem, teraz już dostaniesz bana.
Temat został zamknięty, bo skoro jest skierowany tylko do Huberta, to też Tylko Hubert na niego odpowie.Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości