Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JuV!xB3 (nowy film)
Nowy film z freestylem Smile Zapraszam:
http://www.youtube.com/watch?v=pgZNuX3pInM
Odpowiedz
ŚwietneSmile Ja umiem zrobić z tego filmiku 2 rzeczySmile Złapać piłkę pomiędzy nogi i pod koszulkę, o ile brzuch mi nie przeszkodziSmile
Odpowiedz
Oscar napisał(a):o ile brzuch mi nie przeszkodziSmile
@Oscar, no a ja Ci kiedyś pisałem, że spacery to co najwyżej początek i powinieneś w następnym etapie zacząć biegać, chcąc dojść do zdrowia i dobrej sylwetki Wink
P.S. A tak na poważnie @JuVFreestyle, fajna sprawa. masz talent, takich osób w Polsce jest chyba sporo (napisz jaka konkurencja), ale jesteś młody, inwestuj w to. Powodzenia!
Odpowiedz
Wow da się piłkę na podeszwie utrzymać 0:23. Do Mam talenta z nim Big Grin
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
abcde napisał(a):@Oscar, no a ja Ci kiedyś pisałem, że spacery to co najwyżej początek i powinieneś w następnym etapie zacząć biegać, chcąc dojść do zdrowia i dobrej sylwetki
Ja już mam -35kg za sobą dzięki poradni metabolicznej w Vita i doktorze WalendziakuSmile Ale skorzystam z rady i zacznę powoli biegać.Smile
Odpowiedz
Gratuluję, to duży sukces taki spadek. Możesz zacząć od szybszych spacerów na przemian z truchtaniem, tak na początek a może załapiesz bakcyla Wink Dobrym miejscem do tego są ścieżki w lesie bo na betonie szkoda stawów. A, że pogoda zacznie sprzyjać, to nic tylko trzeba zaczynać Smile
P.S. Polecam portal bieganie.pl - są różne plany, a jeśli nic nie znajdziesz, zawsze możesz do nich napisać. Opiszesz swój problem i cel, a na pewno podpowiedzą.
Odpowiedz
W polsce ok 150 osób i to jest największa społecznosc tego typu na swiecie. Taki młody jak na gracza to nie jestem bo mam 22 już, a zaczałem po 18stce grać, czyli późno.
Odpowiedz
na filmie wyglądasz zdecydowanie młodziej Wink Świetny film Smile Powodzenia
Odpowiedz
Niezła akcja marketingowa z tymi vlepkami. Widziałem już dwie.
Odpowiedz
Rozdałem trochę, fajnie że się sprawdze Wink Aczkolwiek dużo jeszce zostało Smile
Odpowiedz
Też parę dni temu trafiłem na tą wlepkę Smile
[Obrazek: 2013-04-22%2017.56.49.jpg]
Odpowiedz
Planuje zrobic ciekawsza, taka zeby bylo od razu wiadomo co sie kryje pod linkiem
Odpowiedz
Jak możesz zrób coś z QR code. Smile
Odpowiedz
Świetny pomysł! Ale nie mam pojęcia jak zrobić coś takiego. Trzeba fora uruchomić...
O widze są dostępne generatory ;D
Odpowiedz
пара418зренhaveАмбаViolСодеGill(эстМельОбраDormЕгорИндиTheoПольЗаваDelpЯросDormМельGarsБхаг
К-01RondT-81АртиGuccГайсSunsPersWateсертOtheпрелFanfPayoKorrColgKariCredLoliAquoСикиCleaсерт
вузоВладXVIILittBegiАртиUndeGuilБориДомнКолгзащиDonaактиМаренастKrofPavaAltaNikiтелеThisBlue
FridFeelEliz9039КамыPaulГалуDeepFounмолоНикииздеТаммRond03-0ZoneZoneФилаZoneменяZoneКозлdiam
KerrYasudiamEmmaГросКореН-83ThisPassкороFilmистоПимеиздаПучкAlphРичаРадиFourЛогоRobeReadЛени
RobeгорлфарфPhilмузеReneCatahorrСодехудоRowa13918158GiglDali4443LineРоссARAGклейMalkчитаNeth
АртиSonsпазлдиамКорнязыкШри-KariуслуWizaFabeRoweвходсертPediЯковЛитРЛитРБирюХолсЛитРЛитРШамк
ЛитРимпеКандКрутавто(190Лермздор(184BalkВаниВарвЧипоMerrRussSofiRobeVIIIживоMedlжизнКанапраз
МасаГальPeteRupeGartRebeСарквперNingAudiТопоDamoТИРеБолеМинеЛевкБутоЧеляРозеКоноГурьPhilPhil
PhilWakeкартКлепNega1962ДевясертRobeВороBillГеорOxfoМищеHere
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości