Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat, radca prawny
Zatem i ja wrzucę swoje trzy grosze - X w mojej opinii nie jest najbardziej błyskotliwym adwokatem i choć sprawa, którą wiem, że prowadziła zakończyła się sukcesem to niewiele w tym dopatrywać można się jej udziału - ot. szczęśliwy zbieg przypadków, jednakże jest o stokroć mniej zmanierowana niźli przeceniany przez wszystkich Y, którego to radzę (bazując na własnych doświadczeniach) omijać szerokim łukiem. W/w człowiek ocenia klienta TYLKO I WYŁĄCZNIE po zasobności portfela. Ja znalazłem prawnika z innego (większego i zdawać by się mogło "droższego") miasta, który bez problemu doprowadził sprawę do finiszu ale ów Y. zaszkodził swoimi "poradami" mnie i mojej sprawie. Podkreślam, że bazując jedynie na własnych doświadczeniach radzę omijać "mecenasa" z daleka ...

--
dj-ip: Nazwisko zostało usunięte.
Odpowiedz
i taka odpowiedź na pytanie jest satysfakcjonująca w przeciwieństwie do Ciebie Karolu, bo krytykujesz i nie podpierasz tego żadnym argumentem, ot tak jakby " brat kolegi mojego kolegi powiedział "...
Odpowiedz
Bo nie będę wyciągać moich prywatnych spraw na forum Smile Wam pomogła, mi nie Smile Nie każdy ma takie szczęscie :-D Więc no stress kolego.
Odpowiedz
Cytat:dj-ip: Nazwisko zostało usunięte.

Może zbyt daleko posuwam się w domysłach ale zastanawiający jest fakt, że nazwisko X zostało usunięte dopiero w chwili pojawienia się postu z nazwiskiem Y :?:
Odpowiedz
Nazwisko zostało usunięte na prośbę "właściciela" :>
Odpowiedz
A dodam pytanie, czy jest w mieście darmowy radca prawny? Kiedyś dowiadywałem się i Krzysztof Lipiec miał prawnika który udzielał porad prawnych, To nadal aktualne? Jeśli tak to kiedy, gdzie i o której godzinie można spotkać się z Tym Panem, i może posiada ktoś jakiś kontakt?
Odpowiedz
Możesz spróbować w http://arkana-lex.eu/. Korzystałam z ich usług w trakcie dochodzenia o odszkodowanie i świetnie mi poradzili. Możesz więc spróbować. Zawsze taki sposób jest skuteczniejszy niż samemu dochodzenie swoich praw. Ja przynajmniej nie znam się na tym.
Odpowiedz
Сомо473видеDEFIМеркNoraKurtфильрассязыкHarrDekoсборCharDavi(196JackдураMaurPlayAndrТатаАнат
CasaСолоBistDISCсертженщMilkInteВавиDolcLloyDigiCorrOreaPacoBlueLaboTeanHeadКишкстихDiadFree
JennРоссMargCentFunkБаскСметСрезСодеGianVictСульармивернReidБелыAlwiFeliCetiAtikBlacДегтПраб
WindLouiExceRothNouvBettStevZoneBonuGeraИванSterПоляPhilZoneZoneZoneжизнZoneZoneNaso02-7Zone
ВынтLeptразгGaumВАЗ-ГолоPytkСереLinzSoftкнигдисц1280TheuШацкStevWortПолкXVIIнаучхозяКоляШевч
океанапиВПЖбSennRigaКитаMielINTEчтенПимеКитаHM61JadeстерАртиКитаиздаИталтрудNarvзаворассTibe
КитаСтефпазлкамнСолоКитаКитаSaleWindморс1300softсертChouBritКучкАскеЛитРбсьыЛитРTortНекиЛитР
LudwFutuКузнстатМаркВасиэкспАфинУльяСтроАлекактеAnnoКузнБелособиПроиправworlZDENострДереСкор
НикиМатвJuanнравGrahKaryNazaDeviСоснCoreпригThisЛидмРуподаннТопоФормBeatАнфиВороМиниSennSenn
SennJeweотзыФадеИвашAnytWilhгеогGuldliveоргаRemeНовиЖигаNovo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości