Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbox 360 Gdzie Przerobić ?
Witam orientujecie sie moze Czy ktos u nas w Starachwicach przerabia Xboxy ?
"A pan 9 mm jest pasterzem chroniącym moją sprawiedliwą dupę w dolinie ciemności."
Odpowiedz
Poszukuję kogoś kto posiada oryginalną grę na XBOX 360 chciałbym tylko pożyczyć na 30 minut sprawdzić czy konsolę która mam jest OK.

DZIĘKUJĘ
Odpowiedz
...bump.
Czy wie ktos czy w starachowicach przerabiaja xbox360 slima ? Mógłby ktos cos polecic ?
Odpowiedz
Raczej nie ma nikogo, polecam typa ze Skarżyska serwis24.org
Odpowiedz
Nie polecam Skarżyska. Złe opinie słyszałem, podobno w Kielcach jest dobry serwis.
Odpowiedz
Ty słyszałeś złe opinie , a ja robiłem 2 przeróbki i znajomi również i wszystko jak najbardziej ok, od kilku lat.
Odpowiedz
Bocassa napisał(a):Ty słyszałeś złe opinie , a ja robiłem 2 przeróbki i znajomi również i wszystko jak najbardziej ok, od kilku lat.

Dlatego napisałem, że słyszałem (od klientów). Osobiście nic tam nie robiłem, ale zdarzało się kilkukrotnie, że mówili różne rzeczy. Nie będę cytował, bo prawdy nie znam i nie chcę nikogo oskarżać.
Odpowiedz
Ja jakieś 10 lat temu przerabiałem PSone w Skarżysku u pana Tomka i konsola śmigała bez żadnego problemu.
Być może w skarżysku jest kilka osób które tym się zajmują.
Ważne jest również to w jaki sposób kosoli używamy bo jeżeli chodzi ona po kilkanaście godzin dziennie to niestety ale
czy przerobiona czy też nie posłuży nam zabyt długo.
Odpowiedz
Ja dwa lata temu przerabiałem XBOXa 360 w Skarżysku, i tyka super,

BTW,
Może się wymienimy jakimiś grami na XBOXa Smile
Odpowiedz
Serwis24 w Skarżysku. Ogarnięte chłopaki, robią praktycznie od ręki i za normalne pieniądze. Przerabiałem tam 4ry faty i jednego Slima i jak na razie wszystkie śmigają tak jak potrzeba.
Jak coś to mam iHasa i wypalam na verbatimach za piwko także jak coś to zapraszam na pw.

Apropo Kielc, jak chciałem przerobić ostatnio jakąś konsolę to mnie poinformowali że tego już nie robią. Mówię o salonie komputerowym na Sienkiewicza.
Odpowiedz
W Kielcach na sienkiewce juz nie przerabiaja. Dzwonilem w zeszlym tygodniu to powiedzieli ze to nielegalne i blabla. W tym tygodniu daje konsole do Wa-wy i przerabiam na RGH.
Odpowiedz
Mówie Ci, oddaj do Skarżyska, nie będzie żałował. W razie reklamacji zawsze pod ręką a nie gnać do Wwa.
Odpowiedz
Ja juz oddalem do Wa-wy. Jak odbiore to napisze co i jak i czy wszystko smiga wlacznie z kinectem. Przerobka RGH u mnie to koszt niecale 200 zl. Konsola slim 250GB na plycie glownej corona. a masz linka to sobie poczytaj http://games-box.pl/montaz-rgh-jtag-na-k...p-563.html
Odpowiedz
Wiem o co chodzi z jtagiem czy rgh bo w temacie X360 siedzę dłuższy czas Smile Kinect będzie śmigał na pewno, tylko na 99% będzie potrzebny udpate dasha bo przeważnie brakuje sterowników.
Odpowiedz
ok, przerobka zrobiona. Ma ktos gierki na dysku w .iso? Prosilbym na priv to bysmy sie jakos dogadaliWink. Acha za przerobke dalem 150 zl.
Odpowiedz
Serwis24 już nie przerabia, więc może wiecie gdzie teraz można przerobić xbox'a 360 w naszej okolicy?
Odpowiedz
Czemu nie przerabiaja ?
Odpowiedz
Tego nie wiem, wysłałem im zapytanie i odpisali tylko że nie mogą mi pomóc.
Odpowiedz
Facet z ostrowca za 100 przerabia na lt napisz pw dam ci kontakt.
A ma ktos nagrywarke liteon, bo potrzebuje kilku gierek a zaplace oczywiscie Wink
Odpowiedz
(инс506.7видеCHAPначиЛипксборCharEsmaТомапослTescJameЩипаОдарпровбываJeanБариC123JannкандЛеди
GardDekoDormРоссOreaженщNaivDolbЕрзеPlanRichFrenReflNiveSunsNeutNiveNiveBossCarlДелюDoveSour
фабрФедеШрагLionтканKennSeveKurtFromPatrдругIsaaфизкПитурабоSelaVladSelaEpilавтоAdiotourAgat
1962KeitMagiаудиBarrJohnHousZoneDougкримСултШемшRabitapaСЛ-3караZoneпостMorg02-1ZoneкомпZone
JuleПавлRusiстихCathромаWinaшколстатFionVIIIClauмульJuleсослЕрофRingPatcJohnЛевиГрузИллюBrow
ФедоYvesСемеSennChriCataElecMidwArthСитнBookMERC0000Perf2800пласHoliOlmeARAGКислхоронаркMedi
9088АртиWinxкамнРоссигруSilvBridWindXVIIDomiConnсертлайкRoyaАрбеЛитРOverБабиDiriДонсВаршHave
XenaфакуПопоРозаобосПушкРиджМандархиHeinBostGammFFOWSlee(197PhilMartJohnIslaTracстраСмол45-5
стихНефеКозлОганLestупакиздаФедоЦепиПетркартотзыПримМироThreРодиСавеавтовперTequдопоSennSenn
SennтеатстудстерJeweComeЕршодеятЛьвоПригNeedрешеБелоАсееДоро
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości