Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyczka
...a teraz pytanko dla kobiet. Jaką kosmetyczkę polecacie w Starachowicach?
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Pani Joanna Lisowska na ulicy Żeromskiego, przy skrzyżowaniu z Kościelną
Non omnis moriar...
Odpowiedz
ja zdecydowanie polecam tą samą Panią kosmetyczkę z ulicy Żeromskiego bezboleśnie przkłuła mi język i w dodatku w super miłej atmosferzeSmile Pełen profesjonalizm w 100%. Gorąco polecam ten salon kosmetyczny!!!
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
a czy ona zna się na pielęgnacji skóry? żonie chodzi o oczyszczenie twarzy po zimie sam nie wiem co to jest :-)
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Zna się, może być zwykłe oczyszczanie skóry-ręczne albo też takim nowoczesnym aparatem- kawitacyjne bodajże się nazywa, taki jakby głęboki peelenig mechaniczny, i nie zostają czerwone ślady jak po zwyczajnym oczyszczaniu. Smile polecam
Non omnis moriar...
Odpowiedz
jeśli kosmetyczka zajmująca się oczyszczaniem to tylko ta która przyjmuje na 6-go września Smile numer - 041 2733341
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczące przeniesionego z ul.Iłżeckiej salonu fryzjerskiego p.Eweliny Kowalczyk. Obecnie, salon połączony jest z kosmetyczką. Jeśli chodzi o fryzjerki jestem bardzo zadowolona, od kilku lat korzystam z ich usług i wszystkim polecam. Ale nie wiem nic o kosmetyczce. I tu moje pytanie - czy ktoś może mi powiedzieć czy warto skorzystać z tamtejszych usług pani kosmetyczki, jak się nazywa ten salon, czy ma stronę w necie? Chciałabym sie zapisać na makijaż i manicure, ale nie wiem czy warto ? A może polecacie kogoś innego?
Tak, wiem że można ruszyć tyłek z domu, iść do salonu i się rozejrzeć samemu, ale nie ma mnie w stce i będe dopiero za miesiąc więc pytam Was Smile
Odpowiedz
Moja żona poleca kosmetyczkę na ul. Św. Barbary koło kościoła na Radomskiej. Nazywa się Jolanta Orzeł.
Odpowiedz
nic mi na temat tamtego salonu nie wiadomo, radzę przejść się i zapytać jak to wszystko wygląda, może trafisz na klientkę która akurat ma robiony makijaż bądź pazurki i przyjrzysz się pracy

jeżeli chodzi o makijaż to kosmetyczek bym nie polecała - no chyba że kończyły dodatkowo szkołę wizażu. Na samych studiach kosmetycznych mają może 12h z makijażu i to są dosłownie podstawy i szczerze wątpię, aby w tym temacie wiedziały coś więcej
*Wizaż i Stylizacja* http://www.monikacielecka.com
opinie i zdjęcia - http://hope.maxmodels.pl
Odpowiedz
poziomka napisał(a):Zna się, może być zwykłe oczyszczanie skóry-ręczne albo też takim nowoczesnym aparatem- kawitacyjne bodajże się nazywa, taki jakby głęboki peelenig mechaniczny, i nie zostają czerwone ślady jak po zwyczajnym oczyszczaniu. Smile polecam
Kawitacja ultradźwiękowa czyli peeling o którym wspominasz nie zadziała tak jak oczyszczanie mechaniczne ale dla cery zanieczyszonej i nie tylko jest bardzo dobrym zabiegiem gdyż doskonale nawilża, oczyszcza skórę jednocześnie nie podrażniajać jej jak innego rodzaju peelingi.
Odpowiedz
Jak ktoś wybiera się do Pani z Żeromskiego, to radzę najpierw ustalić cenę zabiegu, i zakres bo się można bardzo zdziwić :/
Odpowiedz
polecam - pani Gabriela Witkowska przyjmuje na 6 wrzesnia, bardzo przyjemna, utrzymuje 200 % higieny
Odpowiedz
Witam, pisze z prośbą o podanie mi godzin otwarcia salonu kosmetycznego katharsis na południu, koło piekarni, naprzeciwko SP 13... Zawsze spotykam zasunięte rolety a niby powinno być otwarte... więc nie wiem kiedy trafić by było otwarte... Może macie jakieś info lub kontakt z właścicielem.?
Odpowiedz
to ja odkopę temat i spytam, czy ktoś poleci jakąś kosmetyczkę, która wykona w miarę niedrogi zabieg oczyszczania twarzy nastolatki ?
jeśli tak to proszę o dokładny adres/godziny otwarcia i cenę Smile
dziękuję.
Odpowiedz
ja rowniez odswierze temat a polecacie moze p.Katarzyne Gałuszkiewicz ma salon na Kilinskiego
Odpowiedz
teraz masz tyle kosmetyczek w starachowicach, że masz w czym przebierać Smile pewno z czasem zostanie tylko garstka tych profesjonalistek Smile
byle do piątku!
Odpowiedz
Hauke Bosaka 3
Odpowiedz
Odświeżę temat :-)
Czy możecie polecić mi naprawdę dobry salon kosmetyczny w Starachowicach :-)
Odpowiedz
Wiem, że wątek wiekowy, ale czy ktoś poleca dobrą kosmetyczkę mieście?
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego.

Oscar Wilde
Odpowiedz
Polecam dobrze zastanowić się nad gabinetem kosmetycznym. I patrzeć się nie tylko na cenę ale również na:
opinie
o to jakie stosują w gabinecie metody dezynfekcji i sterylizacji ( to bardzo ważne)
oraz to czy zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanego kosmetologa czy moze jakąś kosmetyczkę po kursie.

Dzięki temu będziecie mieli pewność,ze zabieg będzie skuteczny
http://www.panoramastylu.pl/popularne-za...cznej.html
Odpowiedz
крыш672.6полуCHAPтворЯрошJeweKeenмузеAlbeКоваStylлитеPacoXVIIвойнМондМоскАлекШевчискупрячMarc
защиTefaBobbWindMatiExenCreoБархJohnFreeЗабособсискуДворCleaDiscSunsPatrсертNichTheoKariDolc
EducOnlyРогаДаниGrimЛевкКодеSmasHousBabyFantСамсManiВилекоммNikishinремеQuikQuikKoffЖданКежу
БинсJeweВелиПрасSesaферрWillРоссПселHumaBennЭрикВешкзакаZoneменяZoneобстMiyoкараZoneGHOSZone
номиЛиксСодеFillRegiПлудпосеБелеаль-JozeстихБороRoseAndrRobeМайорижсVictChriUmbrунивТахособс
сборРоссхороAudiPlewчернCandDisnBookЛанаBookсертСО-02300PramMist1776CarrFIATполоЕкатблагMedi
предValiцепокамнТарцкартфлагWindEntowwwiBoomBoscChouWinxEukaПетрвидаЛитРOwenBurnЛитРISBNСеро
КорзPerfТревавтоПуниГладслабШервЯросGeorXVIIEchoактеDeadWorkШевятретзагапульItalРоджFordсамо
JoelБараПроравтоАверEmptКузнAlwaПоноinspМарфMaryDigiвещеПушкБельавтоМаттфранЧернавтоAudiAudi
AudiКунгВорорабоStuaТараИллюwwwrJohnБуниАбраФормМордКонснебл
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości