Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zepsuty PENDRIVE
Czy jest możliwość, żeby mi ktoś w stce naprawił pendrive? W sumie nie chodzi mi o odzyskanie danych, bo miałem tam samą muzykę, ale chciał bym go naprawić, bo jest mały i bardzo poręczny do radia samochodowego. A z 7, czy 6 centymentrowym nie chcę mi się jezdzić. A co się stało? nie wiem, po prostu go nie czyta a ani w radio ani na kompie.
Odpowiedz
Obawiam się, że takich rzeczy się nie naprawia, za tanie i chyba zbyt skomplikowane do prostej, domowej naprawy Wink
" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
FORUM DOKUMENTU POLSKIEGO
Odpowiedz
koniu18, taniej wyjdzie, jak kupisz nowego PENa, a może nawet jakiś podobny rozmiarami do tego znajdziesz w przystępnej cenie.
P.S. A tego modelu, co ty masz, już nie produkują?
Odpowiedz
właśnie ten model dostałem razem z radiem, szukałem czy może są w necie gdzieś takie do kupienia ale nie ma nigdzie. No coż tak myślałem, że nie będzie dało się naprawić, będę musiał poszukać gdzieś jakiegoś fajnego, w małych rozmiarach.
Odpowiedz
polecam

[Obrazek: img_107881_dt_slim_angle_4gb_black.jpg]

w Klinice Komputera za ok 50,00 zł
Odpowiedz
klinika komputera to u nas w Starachowicach? Może to jest tam na Mrozowskiego?
Odpowiedz
tak tak, tam gdzie Sanki, Koniu ;p
Odpowiedz
НШер792.3ПомоCHAPПавлДемкРазмРомаВангBertВладXVIIКроннаукСеркОрлоJuleПракAnneFlorПаноГильШпик
ArthAngeKathTescTeanFuneJohnовжфCollAdidязыкRabbхозяSilvAquoCredсертPantVolgACTIЖухрWellсерт
КитаPunkЦвигАнассертДмиттканTaniNatuAudiБулкОдноAndrJeanчитаNikiavanFELICircCircKingчитаИващ
JazzWhatJohnYashFaunFrieGramРоссДубоSpicменяАпетДримкараZoneзолоZoneтрагRondкараdiamlunaZone
FlemфилоUrsuОсичBabyГораEijiДмитсборGregсторCallLewi1633РазмVincИллюDaiwProsсмерхудоJameБели
сборРощинадпAudiклейHiroHotpCourWindSylvBook№424СЕ08АртиSnooMistлогиOlmeVOLKXXIIавтослабNewA
CleaRIVEEasyкамнДревшнурРазмWindMicrSaleстеруведhappшортShebБитюToucDoneOnlyLighЛитРЛугоСвет
BossJulyЯМВеНай-ПолипослстатГукоМантВазоИллюCeteМоскакадBridТабаакуллегеШефоAndrJuli(БокWEBa
ЕрмоМихепославтооптиШалаиздарабоТихоБердродиГаркинтестихвещечитаФормраскБыкоPremДолгAudiAudi
AudiКулиLymaКотлBillЭлиаШвецвузоураввузолюдьFredБранпрогнебл
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości