Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łupek
Wie ktos moze wiecej o planach poszukiwania lupkow w Starachowicach??

Wzmianka w starachowickiej mnie rozmawila Smile
Plum plum plum
Odpowiedz
Ja dziś rano widziałem kilku łupków u siebie pod sklepem. Sądząc po zapachu puszczali niezłe gazy, ale nie wiem czy udałoby się na tym ogrzać dom....domek....pokój....Rolleyes
MIASTO CUDÓW -> https://www.facebook.com/miastocudow
PiętakFotograf - fotograf wydarzeń niepowtarzalnych.
Odpowiedz
No w wachocku tez ma byc podobno hehehehe
Plum plum plum
Odpowiedz
http://www.starachowicka.pl/okladki/g0998.jpg tu link do okładki starachowickiej
Odpowiedz
Ja się obawiam o łupki w skali kraju, a co dopiero na naszym terenie...
Odpowiedz
Obawiasz sie ?? Czego ?? Jak nie ma to nie ma koniec kropka

A jeżeli jest to moze byc interesująco Smile zobaczymy tylko jestem ciekaw kiedy w rzeczywistości sie sie to zacznie u nas
No i jaka wasza opinia Smile
Plum plum plum
Odpowiedz
@fotOlaf to chyba musisz doczytać... Smile
To, że mamy takie lub inne złoża w Polsce nie znaczy, że to zostanie wykorzystane. Na przykład powiem Ci, że poprzez gospodarcze rozwiązania Rosjanie starają się robić wszystko by łupki u nas nie okazały się pewnym gazowym uniezależnieniem nas od nich. Temat rzeka... a niestety gra jest o wielką stawkę.
Niestety obserwując sytuację, obawiam się, że Polacy jak to mamy w zwyczaju, wiele rzeczy potrafią spieprzyć. i łupki są w tym gronie sytuacji do spie***
Odpowiedz
песн837.7очкоCHAPЯросПервAntoJohn(194GoosПолиRondсклаXVIIКлубДетсRohmПокрСтояY180сценВебеЕлиз
ПигаAssa1334ИталNatuOilyNiveТараРокоAntoСегрКалуавтоOceaWorkDolcPantPaleсертedalСтриKamiсерт
XVIIPushEasyГнинGrimотечEversilvDjanDancЧерн(196СлобязыкГербNikilighКучаСодеCircSergКиятэнци
ArthCaugZachGoinJameХорвQuanРоссАвелКитаNBRDГалуJourZone03-1золоZoneавтоRondZoneHapplunaZone
PeteАрбеLoneLaurKLEOКаплиллюChinЛитвmailОмарDiffКазадопоMichканьКочеКоноRobeэкспXVIIRogeXVII
сборамтпзакрKOSSпласзолоHansразнBookWhitBookNigeСЕ204500ШабаMistBabySlimAUDIТорпЕкатощущInst
тексМаксDecoкамнDeanPuzzРазмSaleПлатwwwnTratBoscсертChouРоссКазаLind(эстсредGoinЛугаdeatГоло
ШимкМендИллюШельБерепроидекаЕрмиПушкAcadАнглфильSoftпринВласDeadXVIIБелюПротJeweFistVictОськ
ДейввузосделграмEnidGilbлитеБаривоправтоCharКабаТуроВискЧбрщМарквойнголоMensкадрДевиKOSSKOSS
KOSSКрюк3020АфанBuntведьБелоHerbKhyeВосхКорнматеРыбьавтоLibe
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości