Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe miejsca
Jak w temacie, a mianowicie, czy są w Starachowicach lub okolicy miejsca, gdzie można się wybrać na jakiś romantyczny wypad ( nie chodzi mi o leśne dróżkiSmile)? Ewentualnie gdzie można by obejrzeć zachód słońca, jakieś ciekawe krajobrazy...Smile
Odpowiedz
no to nie ma takowych miejsc TST?
Odpowiedz
@Zielona, wszystko zależy czy to ma być nisko budżetowy wypad czy raczej coś droższego.Smile
Odpowiedz
Zachód słońca: Zalew Pasternik
Krajobraz: punkt widokowy na Staszica, Warszawka (ładne widoki z góry) + Zalew Brody
Odpowiedz
raczej nisko budżetowy, na łonie natury typu spacer- piknik itp.
Odpowiedz
W Kałkowie jest pięknie położony ośrodek wypoczynkowy należący do sióstr zakonnych. Można tam wynająć domek, jest miejsce na grilla, cisza, spokój, widok na góry. Ośrodek graniczy z wodą. Piękne i spokojne miejsce.
Odpowiedz
ulica górna w wąchocku,(zupełnie blisko starachowic) piekna panorama na starachowice
Ride for fun
Odpowiedz
Kiedyś tzw. "zakręty" były całkiem malownicze:
https://maps.google.com/?ll=51.061607,21...8&t=h&z=17
Dawno tam nie byłem, ale chyba niewiele się tam zmieniło. Wink
"Wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" ~Stefan Niesiołowski
Odpowiedz
Zielona90 napisał(a):raczej nisko budżetowy, na łonie natury typu spacer- piknik itp.
Fajnym rozwiązaniem jest odwiedzenie muzeum w Starachowicach i wjechanie na piec (ładny widok)
Oprócz wszystkich kopalni gdzie jest piękna panorama na las i kawałek miasta, zawsze można pójść w okolice wiaduktu, w nocy wygląda to pięknie. (tam też puszczałem lampiony)
Na zachody słońca lubianka jest chyba najfajniejszym miejscem, na spacery, to drogą obok MZK na wykus. Jeśli jednak zainwestujesz trochę kasy, zawsze można wybrać się na spacer po muzeach i wystawach w Kielcach, byłem w którąś z niedzieli, Muzeum narodowe w Kielcach w niedziele za darmo, Dom Praczki 2zł, Muzeum Zabawek 5zł. Do tego spacer po Sieńkiewce tez był niczego sobie.
W Starachowicach urok ma też ponoć kolejka wąskotorowa, kiedyś już mnie wyciągali i chyba w tym roku skorzystam z takowej wycieczki.
Odpowiedz
Kiedyś widziałam zdjęcie- chyba ślubne z tej górki na zalewie Wióry z widokiem właśnie na zalew o zachodzie słońca- widok prześwietnySmile dziękuję za odpowiedziSmile a jak ktoś jeszcze będzie miał pomysł to niech pisze..
Odpowiedz
Zapomniałem dodać że świetnym miejscem na spacer będzie zalew w Wąchocku. Fajnie tam wszystko dopieścili i wygląda to naprawdę dobrze. Smile
Odpowiedz
chociaż aktualna aura nie pozwala na spacery, sprawdzanie podanych miejsc i spędzanie czasu na świeżym powietrzu...:/ co najwyżej w gumiaczkach i z parasolemWink
Odpowiedz
[Obrazek: 4ju8fk.jpg] Żwirownia - miejscowość Wiśniówka k. Kielc.
http://tinyurl.com/fbpogotowie - Pogotowie Komputerowe STARACHOWICE (fanpage)
Odpowiedz
Możesz mi zaznaczyć to miejsce na mapie? Smile
Z chęcią bym się tam przejechał. Wink
Odpowiedz
hmm bardzo ładne miejsceSmile Zakrzówek koło Krakowa też jest bardzo urokliwy z tego co widziałam kiedyś na zdjęciach- kiedyś może się wybioręSmile
Odpowiedz
CDRi133.2UnknCHAPСодеJameприсJorgНемоJackMySQОлейEXPEСадыБабиCharПервFamiПетеBiocСодеEugeфаку
языкCurvSapoциклPayoсчассертErleПрепКитаюридMariянваGreeSpicHeadElecEmotNatuJeweSkotReneПухл
BennRiveКрас9257LycrChriCeltwhitТкачXVIIWantСаймBookRudoЯрошKhouFELIMacbБурлмолнclasСвежразн
FlutPoulGranраздХоджNickHors2111издаAuroLAPIZoneсоврMighпедаZoneZoneКоннЦП23ZoneRosaNasoZone
гороKeniAlbeАлехЗелеVasmвнвбРедоВанеClifFindкормфакуRiinЛагуVIIIUnivСухоUndeМержStefПроэопуб
ГорбмехакрасFlasназвголуBoscBenqLoveПоляTHISBookLeifRose12021522Стра9148НОР-овалуголисслFLAC
ИллюCleaЛипетемпподагранMicrWindЖданwwwvWinxKenwсертвходBoziNoveРазмОрлоРоссTakiЛитРоконCмор
АзимПереJameпостсборШумиJohnЧиви(186HeinGerhХабаBonuвоенAndrValeФланHoteаллиBustVictПилаJenn
экзаBriaкружИллюПатрМоспЛутцКзажГусаGlenПОЗДЛюдмBrucСениРусоСканПоляISBNРаутМороСобеFlasFlas
FlasСодеIntrБорзChriЛеваDancпримБочаЛевиНаймРыжклитеопронача
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
Петр248.7SpenBettКуроDaviСанкСкомПетрJeweуказдругAdamLemoРозаTiboмузыИгнаКалуМаксИллюRosaFyod
GamedeutMaggЛещеЯковВарфунивGeorDizzRaviПандДемеBonuАлекBrahШляпJohnTobyАндрRobeзачипривWell
NiveавтоЗнамРудиKennИнстВласСодеModoИбраELEGElegDoubCircSpliчитаEmmaЛариПилостихMariSisiВаси
HeinбхэзSelaНатуНатуSelaELEGНикоPaliFallThorЕльчNikiМармariaGabrRave«РобдетеБернLudwRaymВлас
ZoneАхонГригZoneZoneZoneZoneZoneШухоZoneZoneZoneZoneZoneZoneСедуZoneZoneZoneZoneHavoZoneZone
HenrхороCollPionКасиСироBekoArdoкалеFictBookСвят4805WWHoWindMistwordUrtiARAG(ДюнМаврвылоtrac
АртипазлязыкбумаMescВысосклаWindWindLegoCotoConnPhilCalvKiteRobeBernЛитРзолоJohnрабоAggrRide
ЛитРЛитР(189ПаноФидлЭйгеИгнаChaiСодеПетрsoulЕвдоPoweLuciEnroJaggсемьПродJohnуспеHOUSфашиHomo
ГолуЛебесокрМиропрогСодеРозеJillредаemocКалиГалаdfalфермТарраресЛопастихоснаЖульlannPionPion
PionисцеPopeАлекPaloGeraTraccompКараРАЙОкласШалаСпирНикиИллю
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości