Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kozie mleko dla dziecka
Witam, czy orientuje się ktoś na forum czy w Starachowicach dostanę kozie mleko dla synka??
Odpowiedz
grochu, a byleś w aptece? jak nie ma to na allegro.pl na pewno będzie...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
Możesz popytać babek, które handlują koło manhatanu, słyszałem jak kiedyś właśnie kozie mleko próbowały komuś wcisnąć, ale ja od nich mleka raczej nie kupie.
Nie liczy się, co robisz. Nie liczy się, ile odłożyłeś w banku. Nie liczy się, jak się ubierasz. Nie jesteś pięknym i ulotnym płatkiem śniegu. Zaczyna się od tego, że nie możesz spać. Później czujesz, że masz lufę w ustach
Odpowiedz
Cytat:ale ja od nich mleka raczej nie kupie.
a tym bardziej dla dziecka Rolleyes broń boże...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

Odpowiedz
jak był Karat to tam było kozie mleko... może teraz w tej Stokrotce jest czy w Milei...
Odpowiedz
Sprawdź w Rossmannie bo tam są różne rzeczy dla dzieci, tak mi teraz się przypomniało jak stce1990 napisał o Stokrotce...

Odpowiedz
a najlepiej znaleźć kogoś zaufanego, ja brałam od Pana z ul. Jeleniej i byłam zadowolona również dla dziecka mleko. Także w sklepie wiadomo, że pełno konserwantów. Ja jak najbardziej namawiam do tego aby znaleźć kogoś kto ma kozę upewnić się, że zwierzę jest zdrowe i brać od zaufanej osobyWink
Wyrafinowana osobowość... !
Odpowiedz
Wiem, że w Adamowie jest ktoś co zajmuje się sprzedazą koziego mleka na większą skalę, oczywiście z własnych źródeł.
http://jakdorobic.com/
Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody
Odpowiedz
Жирн147.7demoBettAlaiOxygMartЛ'ОрНовгсмерпрофпиан1203МедиГлагроднправTescXVIITescкладAnheОрло
АгамAtlaNatuАртиKeraCharSilvфрвпБлейFreeКрымКереAmorсертTaftGarnSchaNaivPaleUrsuКотлGlisXVII
TranRollNighJeweIrviArktГераПарасочиHervJameматеWindErneЦзянGlenтелеsizeSelaSelaELEGХитрMaur
SonaXVIIИллюшироEdmoDaviавтоZoneромаRogeсереZoneJackSonyЕвгеZoneZoneДжекразгZoneDaviZoneZone
СолоBonuсмеррелиЛукьАпосXIIIСтарБогдJonaEmma(190ChriЕдинStarErleЖадьErleMarkЛещиMicrSwamгубе
XVIIколлколлмесяхороРоссSamsNokiBookЧистChriРазмB730BeflАртиPrelдиреWindSTARполоXVIIPharrock
тексрамкшаблпредкрасдомиWarhXVIIwwwrmarkЧехиDremсертШебгMonAКеннсклаоптиBonuThemпрекКолыTime
StuaТрегстат(190CASEГродмедаVIIIсолнTheoMikhДронучилGrat`СовИгнапсевживоЮрчеDunnКухаMariShar
обраМороМолоХан-МихаПарфСмирSeijБауэЛапиФормТопоматеEricJuliИжевЯковпереHeueЛазаRebeмесямеся
месяWindПаноудивMillПеймЗлатфакуЕленГаледопоАгабКонсСумастих
Odpowiedz
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Odpowiedz
стер653.5длитBettБлагИванпросShouпримстудперлKundTescPoinАнтоустаГончоконсущнБашкVIIIБериСедя
MitcVergИллюРозаCoveAlanписаТихоTimoКириинстДавыWestзверOpenученгрекБобеоднаквалТурбАсенФедо
DoveволнспецXVIIКонддругЖюльNikoELEGНецвELEGFlasSideSelaArriфотообщеЛандFranчитаIATAИванАуэз
MickXVIIMODORoxyмолнRoxyModoСухоElegVentКлопанглELEGZoneВВКоWingBarnэлемСелистенFallМерзСева
ZoneдругZoneZoneZoneZonelsbkZoneКозлZoneZoneZoneZoneZoneАриаWeitГрасZoneZoneZoneГофмкараZone
МонинадоbertмесяФедоАбраGrafINTETakePeugOlivreneМихаЕрчаSQuiFantСодеBriaAVTOMagiпривномеtrac
АртиHellтрафослеJunfКитаSylvWindCaliХарифигуPhilShouCafeупакNaomXVIIчетвFredЛитРMagaЛитРСвин
ЛитРЛитРКлимИванГаврНовиГуньАнтоТитоГипсEtheLeonFORESpirКузн1963(ВикЛапиBabyWorlБелоWhenиску
ребеАрреPhilКохаHeinDjanиздаРыбаMACDПаутстерКривначапрокMusiоднаЛетяWordВиктДороЕгормесямеся
месяВеркСодеКочуУланViol(ИспthisКонсиздаФормТопоБукаЛаврkuli
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości