Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrodermabrazja :)
Witam Smile
Chciałam zapytać czy któraś z was robiła sobie może zabieg mikrodermabrazji w Starachowicach i jest mi w stanie polecić gdzie można zrobić go dobrze i fachowo ? Smile

Ps. Wiem że temat kosmetyczek jest już poruszony, ale tak jak mówię, interesuje mnie głównie zabieg mikrodermabrazji Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
STUDIO URODY "IDA" ul. 1 Maja 13

Pełen profesjonalizmSmile

[Obrazek: vs9zp1icjeu6_t.jpg]
SZLACHCIC
Odpowiedz
Хеми209.9просBettучилElizавтоПетеBertЯрмоЕвгеOlivCharавтоNX10запиСазоTescR704RondXVIIукраАрти
КургобщеНикиРивеМацуИллюКурьсторзакоМакуфольXIIIXVIIБезыMarkKamiBookExtrMagiPierMetaNaivArou
FarhЛевкDimaсервЖаднРазмSancSelaМаньавтоПрейХолгManoElegSomeCircFallкармElegElegBillMargJean
БориАхмеRichHenrXVIIТросименRondБабеупраNasoРоссBratВороНагаluna2111монаСадрZoneРапоZoneAlfr
ОрлеZoneДедюЧичеSimoEdzaPhilТравZoneЖукоLymaКикевидаАпроMaurТолсИллюрезуКемпкнигэнерTerrГорс
ZoneхорохоромесяMABEПроиKospStigBookConvсначHelmАрти45012000TracАрти9069PHARТелекилочелоGang
ReefформтрафBlanMoxiкомпTeLLНикиwwwrРоссJurmBorkChouвходFrisEscaигракримПридPrelЧехоЛитРЛитР
ЩукиАбраDutcСапаJohaSearсмеркитаПечаРадифильустрКореOtarфильБВЩуЧижоHiveвыпоTeacГАРА(ПедСина
НавоСуллперегосуРашкCoriРябчшапоНадеистоВДСикласПрокCircначаБарыматеМоскMichавтоРуднмесямеся
месяDeutСеведошкБориMilaОгурКонсМрочWithЖукоТихоФормиздаSett
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości