Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winiarnia Altamira
Wreszcie coś fajnego w Starachowicach. Na kochanowskiego w dawnej Altamirze powstała hiszpańska winiarnia. Fajny klimacik, cicha muzyka, zero chamstwa. Polecam na rocznice lub randkę z dziewczyną.
Odpowiedz
mister22, Ciekawe tylko jak długo będzie działać i jak długo obejdzie się bez chamstwaSmile
Odpowiedz
ciekawe, czy zlikwidowali te potworne morelowe ściany

jakoś nigdy nie mogłam sobie wyobrazić, żeby w Altamirze mogło być coś innego niż Altamira.

ale winiarnia, brzmi ciekawie
Odpowiedz
a może ktoś podać dokładniejszy adres? A jak z cenami jest?
Naszym Klubem RTS!!!
Odpowiedz
Z tego co slyszalem to najtanszy kieliszek winka ma kosztowac mniej wiecej tyle co piwo... czyli kolo 4-5 zł ale to info takie niepewne... no i wiadomo im lepsze tym drozsze Big Grin
Piotr Siedlak
Kandydat SLD na radnego okręg wyborczy nr 1
Przewodniczący FMS Starachowice.
V-ce Przewodniczący FMS regionu Świętokrzyskiego.
Odpowiedz
Altamira jest na Kochanowskiego 5 - wejście koło biblioteki.
Odpowiedz
ściany są spoko, w sensie kolor, nawet taki pod winiarnie troche łączony, fajne oświetlenie. No i przede wszystkim toaleta jak nowa. W zasadzie wszystko pozostało bez zmian, tzn gadalem z wlascicielami i mówili, że groty musieli odbudowywać, bo rozwalili wcześniejsi wlasciciele.
Winko rzeczywiście od 5 zł wzwyż do nawet kilkunastu za kieliszek. No i całe butelki.
Ja z żoną zamówiliśmy sobie butelke hiszpańskiej cavy, to taki ich szampan za 50 ale warto było, rewelacja.
Podobno od przyszłego tygodnia ma być wino z beczki lane po 4,50 za duży pełny kielich.
Do żarcia mają deski serów, wędlin i coś tam jeszcze.
W sumie klimacik spoko, cicho i bez chamstwa.
Przy mnie wszedl jakis dres i pytal o cene piwa i czy można palic, to mu powiedzieli ze piwo po 8 a palic nie wolno i sie zmyl.
Oby sie tak utrzymalo to na jakąs rocznice z kobietką miejsce bedzie idealne.

Podobno jutro s tygodniku i starachowickiej beda jakies zdjecia z otwarcia.
Odpowiedz
Ja moze sie wybiorę ze znajomymi tam, obadać sytuacje moze zrobić pare zdjęć jak nie będzie się obsługą burzyć. Smile
Odpowiedz
jak sie bedzie burzyc to oznacza ze sie czegos wstydzi, fajnie by było, żeby zrobic kilka zdjęć, to ludzie zobaczą, że może być coś normalnego w tym dziwnym mieście. W końcu mniejsze miejscowości mają się czym pochwalic a u nas?
No gdzie można wyjść, żeby zażyć odrobine normalności?
Zresztą pożyjemy, zobaczymy, jak zadbają o kulture to pewnie bedzie dlugo dzialac, bo innej alternatywy nie barzo można sie doszukać
Zycze powodzenia.
Odpowiedz
Zawsze tam było fajnie i miejmy nadzieję że tak zostanie Smile
Nie lubię ruskich... i wcale nie chodzi mi o pierogi Smile
Odpowiedz
dzięki za info Smile
Naszym Klubem RTS!!!
Odpowiedz
Cytat:jak sie bedzie burzyc to oznacza ze sie czegos wstydzi, fajnie by było, żeby zrobic kilka zdjęć, to ludzie zobaczą, że może być coś normalnego w tym dziwnym mieście. W końcu mniejsze miejscowości mają się czym pochwalic a u nas?
Zresztą pożyjemy, zobaczymy, jak zadbają o kulture to pewnie bedzie dlugo dzialac, bo innej alternatywy nie barzo można sie doszukać
Zycze powodzenia.

sadze ze 1,2,3 jest całkiem kulturalnym, normalnym miejscem z dobrym piwem i zapiekankami i w przystępnej cenie
Odpowiedz
Cytat: no i wiadomo im lepsze tym drozsze Big Grin

nie zawszeWink

ale fajnie ze cos takiego powstałoWinkwybiore sie i ocenie jak to wyglada
offtopic king - OK
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:jak sie bedzie burzyc to oznacza ze sie czegos wstydzi, fajnie by było, żeby zrobic kilka zdjęć, to ludzie zobaczą, że może być coś normalnego w tym dziwnym mieście. W końcu mniejsze miejscowości mają się czym pochwalic a u nas?
Zycze powodzenia.

sadze ze 1,2,3 jest całkiem kulturalnym, normalnym miejscem z dobrym piwem i zapiekankami i w przystępnej cenie

wszystko ok, tylko że gdy kończy się lato, to już nie jest tak super, zadymione strasznie, duchota i kilka miejsc na krzyż, jeżeli chodzi o kulture to tak, jest spoko, latem tez super ale potem to juz kiszka

[ Dodano: 2009-06-04, 15:47 ]
jest już wino z beczek, całkiem całkiem i 5 pln za pełny kielich.
podobno od soboty na ciepło tosty beda.
Odpowiedz
Byłem wczoraj, i osobiście powiem ze to jedna z najlepszych jak nie najlepsza knajpka na spokojną rozmowę w kilkuosobowym gronie. Smile Rozmawiałem prawdopodobnie z właścicielem, można zrobić zdjęcia, ja nie wiem kiedy znajdę czas, wiec jak ktoś będzie na tyle miły to niech pstryknie zdjęcia. Dla mnie osobiście bomba!
10 w skali beauforta
Odpowiedz
Mnie również się tam podoba Smile

Jednakowoż mam nadzieję, że wkrótce asortyment win zostanie rozszerzony o wina z innych krajów (w tej chwili jest to tylko Hiszpania).
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
witam,
prosze o podpowiedź jak zamieścić fotki z winiarni? mam kilka z otwarcia i mogę udostępnić.
Odpowiedz
Wrzuć na http://www.imageshack.us/.
Daj linki na forum.
Odpowiedz
http://img26.imageshack.us/gal.php?g=p1060256p.jpg
nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale chyba powinno być ok. Prawdopodobnie będą organizowane koncerty.
Oby wszystkie plany się udały.
Odpowiedz
Kojarzy mi się to ze starą grą The Neverhood Smile
Odpowiedz
Wygląd naprawdę robi wrażenieSmile
SZLACHCIC
Odpowiedz
a może tak dokładny adres? opis jak dojść od Stokrotki na przykład? bo Kochanowskiego to totalnie nie moje okolice, a chciałbym dziewczynę zabrać na lampeczkę winka, a można tam przy okazji coś zjeść?... ;]
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
lokal znajduje się pod biblioteką miejską, dawny empik, od stokrotki trzeba skręcić w reja i w pierwszą w lewo w kochanowskiego, to drugi blok, wejście od ulicy.
W tej chwili jest deska serów, deska wędlin, są tosty.
Myślę że na randkę z dziewczyną to idealne miejsce.
Mam nadzieje ze pomogłam.
Odpowiedz
Może prościej jest to przeciw parku na ulicy Żeromskiego.
SZLACHCIC
Odpowiedz
jakiś szyld? nazwa?
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości