Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winiarnia Altamira
WITAM wszystkich
mogę już potwierdzić, że w dniu 12 marca odbędzie się koncert RENATY PRZEMYK
prawdopodobna godzina koncertu to 19.00
termin sprzedaży biletów od 1.03
prawdopodobna cena biletów to 35 PLN (możliwa zmiana w zależności od ilości sponsorów)
Odpowiedz
a czy to prawda, wiem z nieoficjalnych źródeł, że od przyszłego tygodnia ma być coś w rodzju happy hours?
że podobno piwko ma być dużo tańsze i winko też?
Odpowiedz
rzeczywiście mogę już potwierdzić, że

od PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU 16.00 - 19.00 HAPPY HOURS

Pivo WARKA - 3,50 pln
Wino z beki - 4,00 pln
BILARD 1H - 6,00 pln

PROMOCJA ważna od poniedziałku 25.01.2010

ZAPRASZAMY
Odpowiedz
mister22 napisał(a):BILARD 1H - 6,00 pln
a stół został ten sam czy jest nowy? ;>
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
stół został zamieniony, tzn. jeszcze nie odebrano poprzedniego, więc został ukryty a zakupiony został inny z kamienną plytą, co prawda uzywany ale na pewno o wiele lepszy niz popszedni.
Kiedys , jeżeli warunki pozwolą pomyślimy nad zupelnie nowym. Tymczasem wszelkie inwestycje zostały poczynione w kierunku m.in. wentylowania lokalu, i można w przeciwieństwie do innych spokojnie gościć klientów i palących i niepalących, tymbardziej, że jest pomieszczenie TV, gdzie palący spokojnie mogą sobie kurzyć i w ogóle nie przeszkadzać innym.
Odpowiedz
Jak dla mnie bomba ! 12 marca Renata Przemyk - będę na 100 % i na dodatek wentylacja, więc jest szansa, że wychodząc będę pachniała tak samo jak przed wejściem Big Grin

I te happy hours... Chyba niedługo zajrzę Smile
Odpowiedz
mister22 napisał(a):stół został zamieniony, tzn. jeszcze nie odebrano poprzedniego, więc został ukryty a zakupiony został inny z kamienną plytą, co prawda uzywany ale na pewno o wiele lepszy niz popszedni.
to git. tylko szkoda ze nie wiedziałem o tym wczoraj już, bo dziś bym zawitał a tak z racji wyjazdu może dopiero za tydzień wpadnę... Sad
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

Odpowiedz
witam wszystkich, wstępnie potwierdzam że 14 lutego w WALENTYNKI w ALTAMIRZE muzyka na żywo , akustycznie gitarowo
Zapraszamy,

więcej szczegółów wkrótce
Odpowiedz
A coś więcej na ten temat?
Odpowiedz
właśnie, poprosimy o więcej szczegółów
Odpowiedz
mister22 napisał(a):Wreszcie coś fajnego w Starachowicach. Na kochanowskiego w dawnej Altamirze powstała hiszpańska winiarnia. Fajny klimacik, cicha muzyka, zero chamstwa. Polecam na rocznice lub randkę z dziewczyną.
LOKAL DO DUPY,COS STRASZNEGO - BEDE ZYWA ANTYREKLAMA TEGO LOKALU,TRAGEDIA
Odpowiedz
Zarejestrowałaś się po to tylko aby nawciskać na lokal? dodatkowo ip z UK więc albo proxy, albo nie ma CIe teraz w kraju. Więc dla mnie to nie są wymierne komentarze. Smile
Odpowiedz
Ja osobiście jeszcze nie byłem w Altamirze ale chetnie wybiore się na jakiś ambitny koncercik Smile pozdrawiam i gratuluje wygranej
Odpowiedz
oscar napisał(a):Zarejestrowałaś się po to tylko aby nawciskać na lokal? dodatkowo ip z UK więc albo proxy, albo nie ma CIe teraz w kraju. Więc dla mnie to nie są wymierne komentarze. Smile
NIE WIEM O CO CI CHODZI, NIKOGO NIE OBRAZAM ALE BYLAM TAM TYDZIEN TEMU I JEST DO BANI TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE I TYLE;A Z UK TO TROSZKE SIE POMYLILES TAM BYM NAPEWNO NIE POJECHALA.
POZDRAWIAM
Odpowiedz
aaaaaaa79 albo używaj opcji Edytuj, albo pisz od razu konkretnie i wszystko w poście co masz zamiar napisać bo inaczej jak będziesz pisać tak jak wcześniej - 3 posty jeden pod drugim to będą one kasowane. No i piszemy małymi literami, wielką literą tylko zaczynamy zdanie.

Odpowiedz
aaaaaaa79 napisał(a):NIE WIEM O CO CI CHODZI, NIKOGO NIE OBRAZAM ALE BYLAM TAM TYDZIEN TEMU I JEST DO BANI TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE I TYLE;A Z UK TO TROSZKE SIE POMYLILES TAM BYM NAPEWNO NIE POJECHALA.
POZDRAWIAM
Teraz sobie sprawdziłem. To proxy.
Nadal nie uważam CIe za obiektywną osobę no ale spytam. Co tam jest takiego do bani?
Odpowiedz
Priest napisał(a):aaaaaaa79 albo używaj opcji Edytuj, albo pisz od razu konkretnie i wszystko w poście co masz zamiar napisać bo inaczej jak będziesz pisać tak jak wcześniej - 3 posty jeden pod drugim to będą one kasowane. No i piszemy małymi literami, wielką literą tylko zaczynamy zdanie.
Ej, jaki Ty madry jesres;moze byc?
Odpowiedz
aaaaaaa79 wypadało by odwiedzić jakąś szkółkęSad Bo z ortografią kiepsko.
SZLACHCIC
Odpowiedz
moi drodzy, kończymy z ironizowaniem, orto-poprawnością i tym podobnymi. WSZYSTKIE POSTY NIE NA TEMAT BĘDĄ USUWANE !
UWAGA !! Gryzę

http://www.rymarczyk.co - Fresh Photography
Odpowiedz
jak widzę odezwala sie konkurencja nie cierpiąca krytyki. Proponuje zajrzeć jakie psty i gdzie zostały pisane przez tego Użytkownika. Mam takie wrażenie że nie powinienem był się przyczepiać do pewnego lokalu. Ale ja tylko napisałem to co było widoczne na pierwszy rzut oka i każdy średnio inteligentny człowiek to dostrzegł. Nie pisałem nic na temat lokalu, absolutnie. Powiem więcej, ja w tym lokalu nigdy nie byłem. No cóż,
za gratulacje dziękuję CHillloutmanager, jak widać jest konkurencja, która potrafi w rozsądny sposób odnieść się do sukcesów innych. Oby wam powiodło się następnym razem
Odpowiedz
aaaaaaa79 napisał(a):Ej, jaki Ty madry jesres;moze byc?
A ja widać nie doczekam się odpowiedzi. Smile
Odpowiedz
mister22 napisał(a):No cóż,
za gratulacje dziękuję CHillloutmanager
To jest zdrowa konkurencja...
Odpowiedz
Someone, chyba źle zrozumiałeśBig Grin Mister22 mówił o użytkowniku aaaaaaa79 i lokalu na 'A' Big Grin A nie o Chillout i menadżerze ;p
Odpowiedz
Taaa... załapałemBig GrinBig GrinBig Grin Bywa. :lol::lol::lol:CoolCoolCool

A edit poszedł jeszcze za nim zobaczyłem twojego postaTongue

Sesja mnie męczy...Big Grin
Odpowiedz
Polecałbym trochę bardziej ambitne podejście do tematu alkoholi - drinków i win.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości