Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winiarnia Altamira
aaaaaaa79 napisał(a):Ej, jaki Ty madry jesres;moze byc?
hahaha coś Ci nie wyszła ta riposta... Nadal nie może być...
Kopex napisał(a):Mister22 mówił o użytkowniku aaaaaaa79 i lokalu na 'A'
a jaki to lokal poproszę priv mimo, iż chyba się domyślam... A;e wolę się upewnić gdzie nie zaglądać i mnie polecać... ;]
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

http://www.otwartapestka.info
Odpowiedz
14 luty WALENTYNKI koncert
zagra zespół NIE JEST ŹLE, a właściwie dwóch Liderów Grupy
http://www.niejestzle.net/ - Link do strony Zespołu
wstęp 5 PLN od osoby
W trakcie wieczoru konkursy dla walentynkowych PAR

Mamy nadzieję, że Panowie z Nie jest Źle zadomowią się w naszym lokalu i takie wieczory przy muzyce na żywo będą odbywać się co najmniej raz w miesiącu.
Odpowiedz
aaaa, mozesz mi powiedzieć, z jakich serowarni bierzecie sery do deski? wybieram się do was, a już kilka razy mi się w PL zdarzyło, że sery smakowały jak z Carrefoura..
Odpowiedz
Witam ...chcę tylko wyrazić swoje zdziwienie iż będąc w winiarni miedzy godzina 16 a 19 piwo kosztowało jak zawsze 5 zł wiec gdzież jest ta zniżka ?????
Odpowiedz
od PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU 16.00 - 19.00 HAPPY HOURS

Jeżeli była Pani w weekend to zrozumiałe jest że zniżka nie obowiązywała, naomiast jeżeli w dniach obowiązywania HAPPY HOURS to pełna kwota była pobrana bezpodstawnie, jeżeli tak było to proszę o kontakt a pieniążki zostaną zwrócone i pomyślimy nad dodatkową rekompensatąSmile
Odpowiedz
Oczywiście byłam jak najbardziej miedzy poniedziałkiem a czwartkiem, ale pozwoli Pan iż nie będę się upominać o pieniążki ani dodatkową rekompensatę Smile. Uważam iż klient nie powinien się upominać o zniżkę, którą się tak szeroko reklamuje. I niech mi Pan wierzy że nie chodzi o te 1,5 zł tylko sam fakt........... I oczywiście jak najbardziej jeszcze nie raz odwiedzę winiarnię, ponieważ bardzo lubię klimat tego miejsca oraz mam sentyment jeszcze z czasów szkolnych....................a klienci wtedy nie będą traktowani ........"wie czy nie wie o zniżce???????" ......pozdrawiam Wink
Odpowiedz
rozumiem, że nie dowiem się, co z tymi serami? czy moje przypuszczenia stąd wynikające są słuszne? Wink
Odpowiedz
Ale moi drodzy spokojnie. Gdy będzie właściciel miał trochę czasu to wam na wszystkie pytania odpisze. Smile
Odpowiedz
hm.... wiesz... zdążył odpowiedzieć na pytanie verony Wink tylko dlatego dziwi mnie, że moje pozostało bez odpowiedzi Smile
Odpowiedz
Mozliwe że to tylko przeoczenie. Smile
Odpowiedz
mozliwe Smile
Odpowiedz
witam
odpowiadam na pytanie użytkownika MARTKKA
otóż sery które podajemy na desce serów nie pochodzą z carrefour'a ale też nie z najstarstarszej serowarni w courchevel, w ogóle to raczej wypadałoby użyć słowa producent, bo typowych serowarni na świecie (jak zapewne Pani doskonale wie) jest niewiele. A gdyby nasze sery pochodziły właśnie z takich miejsc to deska kosztowała by prawdopodobnie w granicach 500 PLN.
Zapewniam, że producenci naszych serów pochodzą z wysokiej krajowej półki a co do ich smaku... myśle że klienci którzy ich kosztują mogą się na ten temat wypowiedzieć.
Mam nadzieję że nasyciłem Pani ciekawośćSmile a jeżeli jako znawca tematu dalej chciała by Pani kontynuować temat to zapraszam na priv, jednak proszę nie oczekiwać że zdradzę coś co stanowi tajemnicę firmy.
pozdrawiam
Odpowiedz
ok, dzięki za odp.
choć pozostanę malkontentem, bo brzmi to trochę jak "nie jesteśmy tacy najgorsi, ale nie mogę zdradzić dlaczego"Wink

co do "typowych serowarni", jest ich na świecie bardzo bardzo wiele, także w świętokrzyskiem. nie mieszkam we Francji, tylko w kraju, który nie powinien słynąć ze znakomitych serów, a jednak jest tam mnóstwo małych farm nabiałowych, które produkują znakomite produkty. domniemana cena 500 pln za deskę jest żartem, jak rozumiem? Wink mozna osiągnąć znakomity efekt za dużo niższą cenę Smile
na co również liczę. i nie będę "dalej kontynuować" Wink tematu, czas na organoleptykę Smile
Odpowiedz
No ciekawie się zapowiada. W niedziele obchodzę rocznicę z mją Panią i myślałem żeby się wybrać na troszkę do was. Co proponowalibyście do zamówienia ?
Odpowiedz
Już od poniedziałku do nabycia w lokalu bilety na koncert Renaty Przemyk,

Przypominam że będzie to projekt akustyczny.

http://www.wirtualnestarachowice.pl/inde...m=4&id=180
Odpowiedz
a ten pan, co tam pracuje jest taki raczej trochę straszny, no nie? Wink
z zamówieniem 30 minut przed 22 był problem, bo, jak się później okazało, pan już o 22 stał oparty o kontuar i CZEKAŁ aż wyjdziemy Wink
no, to wyszliśmy Smile
Odpowiedz
witam,
informuje, że w dniu wczorajszym sprzedaliśmy wszystkie dostępne bilety na koncert Renaty Przemyk. Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy jutro udanej zabawy.
Odpowiedz
witam,
chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom koncertu Renaty Przemyk za przybycie. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Zapraszam na kolejne koncerty, nad którymi już pracujemySmile
Odpowiedz
Przydała by się jakaś strona internetowa lokalu, aby chociażby sprawdzić aktualne cenniki, godziny otwarcia, planowane wydarzenia itp. Jeszcze głos w sprawie piwa w ofercie, pewnie generuje to zyski, ale nie jestem przekonany czy piwo w menu to dobra wiadomość, przynajmniej z mojego punktu widzenia jest niekoniecznie dobra.
Odpowiedz
Aktal a pomyślałeś o tym ze nie każdy musi lubić wino? Jeśli ktoś np. chce zabrać dziewczynę w klimatyczne miejsce, którym niewątpliwie jest Altamira a nie lubi wina to ma alternatywę, dziewczyna winko chłopak piwo... patrzysz na to bardzo egoistycznie...
Ten post to jeden z najbardziej elokwentnych postów na tym forum. Zastanów się 10x zanim się do niego odwołasz...

Odpowiedz
Witam,

Mam drobne pytanie do przedstawicieli lokalu "Altamira". Odwiedziłem dzisiaj Państwa winiarnię i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Zamówiliśmy z kolegą po dwie lampki jednego z win (proszę darować, ale nie pamiętam nazwy) kosztującego 12 zł/lampkę. Możecie sobie Państwo wyobrazić nasze zdziwienie kiedy przyszło nam zapłacić 53 zł za 4x12 zł.

Pytanie brzmi: Czy to jakaś wyższa matematyka, której jeszcze nie poznałem, czy też jakiś wyszukany styl promocji?

pozdrawiam serdecznie, jednocześnie żałując, że już się chyba w "Altamirze" nie pojawię - a szkoda, bo mogło być tak fajnie...

b.
"Miasto moje a w nim..."
-----------------
bartlomiej.czapka@gmail.com
Odpowiedz
Kolego 'Priest' jeśli chcesz zabrać kobietę swą do jakiegoś klimatycznego miejsca... choć raz na jakiś czas oczywiscie... to wydaje mi się ze możesz się raz poświecić...Big Grin no chyba ze idziesz z nią w wiadomym (oczywiście co niektórym, w większości facetom) celuBig Grin
A co do 'promocji' to fakt miał ktoś łepBig Grin, tyle ze mogłeś to wyjaśnić przy płaceniu...
Odpowiedz
riczard a czy ja powiedziałem gdziekolwiek, że nie lubię wina? od razu jakieś insynuacje... ja po prostu jestem obiektywny...

Odpowiedz
WITAM
zapraszam wszystkich kibiców piłki nożnej na transmisje z Mundialu w RPA do sali TV w ALTAMIRZE.
Gwarantujemy swobodę dopingu w osobnym pomieszczeniu z TV.
Odpowiedz
W związku z pewnego rodzaju reorganizacjąSmile informuje że w chwili obecnej poszukuję wspólnika do prowadzenia ALTAMIRY. Temat aktualny do końca miesiąca. Zapytania tylko na priv.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości