Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winiarnia Altamira
Star 266 napisał(a):Bardzo to jest przykre zwłaszcza,że konkurencja jeśli chodzi o tego typu lokale nie wydaje się być duża.
Właśnie dobrej kawiarni w mieście nie ma... Lokalizacja jest bardzo dobra moim zdaniem - niedaleko fontanna, w lato fajny widok z parasolek, dużo ludzi się przewija bo centrum miasta, a zaparkować na Staszica też gdzie jest. W pobliżu Sąd - zawsze jakiś adwokat może przeprowadzić spotkanie biznesowe w takim miejscu. Niedaleko Kościół więc po mszy też na kawkę można wejść Smile kurde - nie przyjęło się bo za dobre miejsce jak na Starachowice.
Obawiam się, że Altamira może mieć ten sam problem - lokalizacja przy Żeromskiego - po godzinie 22 nadal nie jest tam za ciekawie.
Odpowiedz
PETER. Zapraszamy przed 22 Smile A poza tym troche się poprawiło. Jest skwer odnowiony, plac zabaw, oświetlenie, parkingi... Nie dajmy się zastraszyc
Odpowiedz
Życzę Wam aby lokal wypalił i był jeszcze fajniejszy jak Kawka. Piszę tylko jakie są realia starachowickie. Niestety.
Odpowiedz
Kawka jest bardzo fajna i też im dobrze życzymy. Za dobre słowo dziękujemy i zapraszamy już wkrótce.
Odpowiedz
ALter Ego Cafe już działa. W sobotę od 14. Na razie spokojnie i po cichu, ale wkrótce zrobimy otwarcie z przytupem. Może jakiś koncercik...
Odpowiedz
Super, tylko znajdę wolną chwilkę, to tam idę. Może nawet dziś?
"Si vis pacem, para bellum" - The Punisher
Odpowiedz
A oprócz kawki to co mogę tam jeszcze dostać??
Odpowiedz
Piwo lane, butelkowe, regionalne, wódki smakowe, brandy, grzaniec, wino i wiele innych Smile
Odpowiedz
A coś na szame też jest??jest bilard??ile kosztuje pifko butelkowe??
Odpowiedz
NA szame mamy na razie przekąski, ciacha, ciasto. Wkrótce będą "specjalite a la maison" Wink Bilardu nie ma, bo mamy aspirację do stworzenia piwnicy artystycznej, a bilard ni jak się ma do tej koncepcji... Piwko od 6,5 i 7,5 zł( za regionalne i "nie koncernowe").
Odpowiedz
Już otwarte, a poza tym jest stronka internetowa http://www.alteregocafe.pl
Odpowiedz
Jeżeli jest już stronka to zapraszam do skorzystania z oferty reklamowej portalu Wink http://wirtualnestarachowice.pl/reklama.html
Wirtualne Starachowice na Facebooku-oraz-NK Dołącz do nas!
Odpowiedz
Podaje tylko informacyjnie. Podobnie jak kolega Oscar info o merkurym
Odpowiedz
Ja również Smile
Odpowiedz
pit1573 napisał(a):Podaje tylko informacyjnie. Podobnie jak kolega Oscar info o merkurym
Dziś założyłeś osobny temat z tym linkiem. Skasowałem Ci go i poprosiłem abyś skontaktował się z Hubertem w sprawie reklamy, a Ty nadal swoje? Tylko poco?
Odpowiedz
Hubert już pisał jak widziałes. Poza tym zasady dotyczą chyba wszystkich. Jeśli sam podajesz linka, to nie wiem czemu ja nie mogę? Chyba w mojej wypowiedzi którą Cytujesz to jest jasne.
Odpowiedz
Dwie różnice, Ty jesteś właścicielem i promujesz swój biznes (czyt reklama) Ja odpowiadam na zapytanie jednego z użytkowników nie będąc w ogóle związany z tym miejscem.
Odpowiedz
Oscar napisał(a):Dwie różnice, Ty jesteś właścicielem i promujesz swój biznes (czyt reklama) Ja odpowiadam na zapytanie jednego z użytkowników nie będąc w ogóle związany z tym miejscem.
:lol:
MIASTO CUDÓW -> https://www.facebook.com/miastocudow
PiętakFotograf - fotograf wydarzeń niepowtarzalnych.
Odpowiedz
A skąd wiesz, że jestem właścicielem. Twoje tłumaczenie jest dziwne...
Odpowiedz
pit1573 napisał(a):A skąd wiesz, że jestem właścicielem
Słuchaj przecież wszysyc widzimy Twoje posty.
Ale rób co chceszBig Grin chcesz wrzucać to wrzucaj. Smile Radzę przeczytać regulamin.
Odpowiedz
Ten wątek nie ja zakładałem pare lat temu. Jakos wtedy nie widziałem takiej troski...
Odpowiedz
pit1573 jest coś takiego na forach jak wątki dedykowane (czytaj sponsorowane) Każda firma która chce prowadzić taki wątek może po ustaleniu szczegółów z właścicielem forum taki wątek prowadzić Smile Często możliwość prowadzenia wątków sponsorowanych związana jest z wykupiona reklamą i jest to rzecz normalna. Ważne jest jednak aby chęć prowadzenia takiego wątku zgłosić do właściciela serwisu oraz ustalić szczegóły takiej formy promocji Smile W przeciwnym przypadku każdy administrator ma prawo usuwać wszystkie wpisy które uzna za reklamę.
Odpowiedz
Ok, rozumiem. Nic nie ma za free. Potraktujmy to zatem jako wątek informacyjny, w którym podałem linka do strony i sprawa zamknięta. ( podobnych sytuacji jest tu mnówstwo, a przecież nie każda jest reklamą). Z mojej strony temat zamknięty.
Odpowiedz
Горо218.3линзBettRemiДронСодеVeitGeorMangЕникСамаКарвDaviNX04SordStriРоссПетрWeseшколхороTesc
ХотиВороKathИЕПеДетсслужАнтоПисаВИНеPhilДрыжПушкDefiКонсTerrAquaEduaNiveMonsписьTescсертСазо
АбраGreaсертVoguAndrLewiEricBandсемиБурлКосяЧуйкSuit159-RobePrinOsirдрамNikiQuikFilmМусаTras
ИллюWillКарцоконСаллТараDianRondHeinСергFuxiРоссТэйлElizJuliWYSGZoneмщенEdgaкараModoZoneJuds
читаZoneГолиFritRoubCharнемеЧарнZoneКоваPeteWaltГольОметСлавМедичистXVIITsonпроименяTaylГубе
ZoneкрасколлCMOSCandMielGoreКрылBookKidsBookDesiРазмрабо4901AlfrRefoPerfHONDбумаHospвидеGrim
тексZweiинстДревWitcправJeweDeepwwwmMistSupeViteсертChouFrisГригЛитРloveАбраЛитРГаврGlucАлек
ЛитРКалиXVIIФрангубетерабытосторЗахаЗалекоротеатМирк(ОзвGeneименбылородиправBuckТалаStepпреп
ЩербБелямузыРихтPolaGiusШмагкартhandJackBensDocuсчасJuliSwiaБеляПереCoacLuciЧелыАхмиCMOSCMOS
CMOSМитр639-КудикомнКалиуверInteПаракласBeliИстрRidiAlfrСову
Odpowiedz
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości