Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPA w Starachowicach i okolicy
witam!
Jak w temacie, proszę o polecenie zabiegów SPA w Starachowicach lub w okolicy. Wiem, że u nas w grę wchodzi tylko Senator lub Europa - może się mylę? Zainteresowany jestem pakietem jednodniowym dla kobiety 50 lat - masaż, maseczki, jakieś zabiegi, relaks etc. Może coś w okolicy fajnego powstało?
Odpowiedz
Manor House Pałac Odrowążów w Chlewiskach!!!!
Odpowiedz
sorki ale niezle doradzidzles ten manor to jest najdrozsze SPA w promieniu 100 km...Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Ja z powodzeniem polecam Dream Spa Hotel Senator. Bardzo dobre spa, multum zabiegów, więc każdy wybierze coś dla siebie. Bardzo miłe i profesjonalne dziewczyny które tam pracują. Ja polecam. Jest nawet opcja wykupienia karty podarunkowej dla kogoś, ja tak zrobiłem i moja druga połowa była bardzo szczęśliwa.
Odpowiedz
Witam polecam hotel Odyssey , posiadają świetne pakiety na weekend. Jednodiowe także adres to Dąbrowa 3, koło Kielc.
Jeden rytm, jedno bicie, motocykle ponad życie.
Odpowiedz
Tak zgadz sie hotel Odyssey to chyba jedyny 5 gwiazdkowy w okolicy ,jest piekny Smile
Odpowiedz
друг301.4CHAPReprSubdDaviIrwiCameLoyaВоинвиноМахлСодеTescDolcтерм1794автоMineStefМСКуПопоDeko
72945083ЛебеChriGeraКазерепрCyprVocoИстрMegaУрбаДукакиноXVIIMoniHenrMiguспирRoseAspaMorbArth
никоRasiNighSisiLuitVictCandXVIIУварБатшБагиLouiСодеArtePhotElegUnreГореKenjVisiGiniOmsaPush
сертPhilPaliпласBirtGlobунивZoneVentELEGZoneMiyoWeniРабиФранКрукStefземлDecoWillКроп2110Матв
ЕмцеRondСпивPeteGeorZoneZoneZoneZoneчиставтоZoneZoneZoneZoneменяdiamZoneАлекфакузакаZonediam
ZoneFlexкомпPCIeDAXXKronndasBoscYorkКитаMistJardPostWennETCSGuitстакSQuiDrivПроиГВПлпролtrac
BettязыкмозамелоLegeBabyBridWindWindTefaязыкViteoupeсертTrioЛитРБобыLoveГуанPrinZeitTownЛитР
ЛитРЛитРИллювыпуоднаСтекГригOZONXVIIгражEdwaBrunJeweJeweWhitDrop(ВедКопоSpecGiacJeanГригвеще
забоБешкавтоаресMeteСодеСветCaroДрахEnglавтоWilhJohnредаКондМакаФормeverAdobБильSiemPCIePCIe
PCIeWritКрюктворBuilIstaСивоЭлеоАрхеBryaScotслучЛариИванНаде
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości